Alikante, Spānija - lētas aviobiļetes uz Alikanti no Latvijas un Lietuvas

Izveidots: 2017.07.17

Kūrorta pilsēta Alicante ir Spānijas provinces galvaspilsēta un otrā lielākā pilsēta Valensijas autonomajā apgabalā. Pilsēta ir plaši atpazīstama aktīvas nakstsdzīves cienītāju vidū - bāru un naktsklubu daudzveidība ir pārsteidzoša! Papildus kūrorta un atpūtas zonai, aktīva tūrisma cienītājiem arī būs ko darīt šajā burvīgājā zemē, kur apvienojas grieķu, romiešu un mauru kultūru stila notis jūgendstila, barokas un gotiskā arhitektūra. Svarīgi atzīmēt, ka Alikante ir pilsēta ar vairāk kā 3000 gadu senu vēsturi. Pāri pilsētai paceļas milzīga klints (Ceļotlēti.lv iesaka obligāti izmantot iespēju aplūkot pasakaino ainavu no klints virsotnes), uz kuras atrodas slavens Santa Barbara cietoksnis. Klints ir kļuvusi par Alikantes simbolu, savukārt Santa Barbara cietosknī tiek organizētas mākslas izstādes un dažādi izkalides pasākumi tūristiem. Maigs Vidusjūras klimats, silta jūra, skaista daba un viens no svarīgakiem Alikantes akcentiem – garšīgs ēdiens katru gadu piesaista uz Alikanti miljoniem tūristu. Esi viens no viņiem - nepalaid garām iespēju rezervēt aviobiļetes uz Alikanti jau tūlīt pat! 

Ceļotlēti.lv piedāvā: noderīga informācija par Alikanti:

Kur atrodas Alikante Alikante atrodas Spānijā, Valensijas apgabala dienvidaustrumos,  Vidusjūras krastā.
Kādā valodā runā Alikantē Alikantes iedzīvotāji runā spāņu valodā, bet daudzi pārzin arī angļu valodu.
Kāda valūta ir Alikantē Eiro (€) (EUR)
Kāds ir telefona kods Alikantē + 34 ..
Pareizais laiks Alikantē Laika josla: GMT +1

✈ Nepalaid garām iespēju rezervēt biļetes Rīga - Alikante - Rīga →  šeit

Ceļotlēti.lv ir iespējams rezervēt lidojumu uz Alikantes lidostu:

Alicante International Airport (ALC)

Lidosta atrodas 10 kilometrus no Alikantes pilsētas centra. Brauciens līdz pilsētas centram aizņems aptuveni 40-50 minūtes

Vēlies rezervēt lētākas aviobiļetes uz Alikanti, bet nezini kā? Ceļotlēti.lv parūpēsies, lai Tavs ceļojums uz Spāniju un Alikanti būtu neaizmirstams!

! Viss, ko Tev jādara, ir jāseko Ceļotlēti.lv aviobiļešu pirkšanas instrukcijai, kas palīdzēs iegādāties aviobiļetes uz Alikanti. 

✈ Nepalaid garām iespēju rezervēt lētas aviobiļetes uz Spāniju →  šeit, kā arī iespēju rezervēt lētas aviobiļetes uz Alikanti →  šeit 

Instrukcija, kā rezervēt aviobiļetes internetā - aviobiļetes uz Alikanti:

1.solis Izvēlieties lidojuma maršrutu Lodziņā "Izbraukšana" jāieraksta lidostas nosaukums, no kuras vēlies lidot, lodziņā "Ierašanās" jāieraksta lidosta uz kuru vēlaties lidot.
2.solis Izvēlies lidojuma plānu

Virs lidojuma maršruta atzīmē sev vajadzīgo lidojuma plānu: Lidojums turp un atpakaļ Vienā virzienā

3.solis Izvēlieties lidojuma datumu Spiežot uz kalendāra lodziņiem, izvēlies turpceļa lidojuma datumu un blakuslodziņa atpakaļceļa lidojuma datumu.
4.solis Spied pogu "Meklēt", izvēlieties sev piemērotāko lidojumu un spiediet pogu „Izvēlēties”.
Ja vēlies tikai tiešos lidojumus, atķeksē lauciņu "Bez pārsēšanās"
5.solis Pārbaudi izvēlēto maršrutu!  Pievērsiet uzmanību lidostām, lidojumu datumiem, pārsēšanu laikiem - ja viss apmierina, spiediet "Rezervēt".
6.solis Ievadi informāciju aviobiļešu rezervācijai Ievadi pasažiera vārdu un uzvārdu kā tas ir norādīts pasē, latīņu burtiem, bet bez garumzīmēm un mīkstinajuma zīmēm. Norādi dzimšanas datumu (ja tas tiek prasīts) un personīgo informāciju (ja tas tiek prasīts), nepieciešamības gadījumā, pievieno nododamo bagāžu vai lielo kabīnes bagāžu (šādu opciju piedāvā WizzAir), ja tā nav iekļauta lidojumā.
7.solis Norādi savu kontaktinformāciju Ieraksti tas personas telefona numuru, kura vienmēr ir sazvanāma! Kā arī, obligāti ieraksti e-pasta adresi, lai pēc rezervācijas apmaksas varētu saņemt aviobiļetes uz e-pastu.
8.solis Izvēlies maksājuma veidu Izvēlieties sev ērtāko maksājuma veidu, spiediet pogu „Maksāt”.  Ceļotlēti.lv piedāvā iegādāties aviobiļetes izmantojot tiešo pieslēgumu ar internetbanku, kā arī ir iespējams apmaksāt aviobiļetes ar maksājuma karti un bankas pārskaitījumu. Ceļotlēti.lv piedāvā nopirkt aviobiļetes ofisā - Ģimnāzijas 34/36, Daugavpils
9.solis Saņem aviobiļetes Apstiprinātas elektroniskās aviobiļetes uz Alikanti Ceļotlēti.lv nosūta uz e-pastu vai arī pa pastu, uz klienta norādīto adresi, ja klientam tā ir ērtāk. Klients var saņemt elektroniskās aviobiļetes izdrukātu versiju Ceļotlēti.lv ofisā.

Ja pēdējā solī pārdomāji rezervēt aviobiļetes un vēlies apskatītes citus variantus un rezervēt biļeti, izmantojiet iespēju nopirkt aviobiļetes šeitCeļotlēti.lv piedāvā aviobiļetes uz visām pasaules malām! :)

Ceļotlēti.lv informē, kā meklēt lidojumus uz Alikanti, Spāniju:

Ja vēlies rezervēt aviobiļetes uz Spāniju, Alikanti no Rīgas, Ceļotlēti.lv mājas lapā odziņā "Izbraukšana" jāievada lidosta, no kuras taisies lidot, piemēram - Rīga (Rīga (RIX), Latvija) vai Viļņa (Viļņa (VNO), Lietuva) un lodziņā "Ierašanās" ieraksti pilsētu uz kuru vēlaties lidot, piemēram - Alikante (ALC), Spānija, vai arī konkrētas lidostas nosaukums (ja Jums ir jālido uz citu Spānijas lidostu). Kalendārā ir iespējams izvēlēties konkrētu lidojuma datumu, savukārt lodziņā "Ceļotājs" ir jāizvēlās pasažieru skaitu. Ja vēlēsies dabūt lētākas aviobiļetes un Tev nav starpības kurā datumā lidot, izmanto Ceļotlēti.lv "Lētāko cenu meklētājs":

✈ Nepalaid garām iespēju rezervēt lētākas aviobiļetes uz Alikanti / biļetes uz Spāniju izmantojot opciju → lētāko cenu meklētājs

Tiešie reisi uz Alikanti no KAUŅAS / tiešie reisi uz Spāniju / lidojumu saraksts uz Alikanti:

Otrdiena cenas sākot no €39!

KAUŅA - Alikante

✈ Ryanair tiešais reiss Kauņa - Alikante

Ceturtdiena cenas sākot no €43! 

KAUŅA - Alikante

✈ Ryanair tiešais reiss Kauņa - Alikante

Sestdiena cenas sākot no €40!

KAUŅA - Alikante

✈ Ryanair tiešais reiss Kauņa - Alikante

Pievērsiet uzmanību: Papildus tiešajiem reisiem, Ceļotlēti.lv mājas lapā var rezervēt lidojumu ar pārsēšanām uz Alikanti / Spāniju. Reisi ar pārsēšanām gandrīz vienmēr ir lētāki, nekā tiešie reisi! 

Ceļotlēti.lv informē tiešie reisi uz Alikanti no Rīgas un no Viļņas NELIDO!

Ceļotlēti.lv lidojuma varianti uz Alikanti no Rīgas:

1. AirBaltic - pārsēšanās Stokholmā vai Londonā (pārsēšanās laiks aptuveni 5-10 stundas)

✈  Lidojuma maršrutsRīga - Stokholma (ARN) Arlanda - Alikante

✈  Lidojuma maršrutsRīga - Londona (LGW) Gatwick - Alikante

Papildus pierastajiem lidojuma variantiem, Ceļotlēti.lv piedāvā rezervēt unikālu variantu, kā tikt līdz Alikantei no Rīgas:

Nesavienoti Low-Cost aviokompāniju reisi

1. Ryanair / WizzAir / Norwegian - pārsēšanās var būt Londona, Briselē, Notingemā un citur (pārsēšanās laiks aptuveni 5 - 20 stundas): 

✈  Lidojuma maršruts: Rīga - Notingema (EMA) East Midlands - Alikante

✈  Lidojuma maršrutsRīga -  Londona (STN) Stansted - Alikante

✈  Lidojuma maršrutsRīga - Brisele (CRL) Charleroi Brussels So - Alikante

Ceļotlēti.lv piedāvā AKCIJAS cenas uz Spāniju, Alikanti:

Mājas lapā Ceļotlēti.lv Tu vienmēr atradīsi lētākas aviobiļetes uz Spāniju un Alikanti!  Ceļotlēti.lv piedāvā aviokompānijas Ryanair pievilcīgas cenas uz Alikanti, kā arī airBaltic akcijas piedāvājumus un airBaltic ķiršu cenas / airBaltic Cherry cenas uz Alikanti un citām Spānijas pilsētām! Mājas lapā ir iespējams rezervēt lidojumu uz AlikantiSpāniju arī ar pārsēšanām. Izmanto Ceļotlēti.lv - un vienmēr saņem lētas aviobiļetes un ērtus lidojumus! 

Ceļotlēti.lv brīdina: ja nevēlies tērēt daudz naudas aviobiļešu iegādei, rezervē aviobiļetes laicīgi! 

Lai dabūtu zēmāko aviobiļešu cenu uz Alikanti, ir jāmēģina rezervēt biļetes dažus mēnešus pirms lidojuma! Vidēji lētākas aviobiļetes uz Alikanti var izmaksāt aptuveni 30-40 EUR vienā virzienā. Ja izdodās atrast aviobiļetes uz Alikanti šajā cenu diapazonā, uzreiz rezervē un apmaksā rezervāciju - neatlieciet uz pēdējo brīdi, cenas var mainīties!

Ja vēlies rezervēt aviobiļetes no Latvijas un rezervēt aviobiļetes no Rīgas spied → šeit
Ja vēlies rezervēt aviobiļetes no Latvijas un rezervēt aviobiļetes no Liepājas spied → šeit
Ja vēlies rezervēt aviobiļetes no Lietuvas un rezervēt aviobiļetes no Viļņas spied → šeit
Ja vēlies rezervēt aviobiļetes no Lietuvas un rezervēt aviobiļetes no Kauņas spied → šeit
Ja vēlies rezervēt aviobiļetes no Igaunijas un rezervēt aviobiļetes no Tallinas spied → šeit

Vienmēr lētāk, vienmēr ērtāk – Tavs Ceļotlēti.lv

Rezervēt aviobiļeti → šeit
Letāko cenu meklētājs → šeit
☎ (+371) 2970 1117
✉ info@avioagents.lv

 

 

Vēl labāki piedāvājumi
Saņem labākos un lētākos aviobiļešu piedāvājumus vienu reizi nedēļā