Aviobiļetes uz Ņujorku / Zemākās cenas lidojumiem Rīga - Ņujorka

Izveidots: 2017.08.08

Izmanto izdevīgo Ceļotlēti.lv piedāvājumu un nepalaid garām iespēju rezervēt lētas aviobiļetes uz Ņujorku→  šeit, kā arī iespēju rezervēt lētas aviobiļetes uz Ņujorku →  šeit 

Kur atrodas Ņujorka  Ņujorka ir pilsēta Amerikas Savienotās Valstīs, kas atrodas Ņujorkas  štatā.
Kādā valodā runā Ņujorka  Ņujorka runā angļu valodā.
Kāda valūta ir Ņujorka  ASV dolārs ($) (USD)
Kāds ir telefona kods Ņujorka  + 212 ..
Pareizais laiks Ņujorka  Laika josla: GMT -4


Vispārīga informācija par Ņujorku:

Ņujorka ir netikai viena no lielākajām metrapolēm ASV, bet arī viena no kolorītākajām pilsētām pasaulē. Šodien Ņujorka tiek saukta gan par Betona Džungļiem, gan par Lielo Ābolu, kā arī par pilsētu, kas nekad neguļ. Daudziem Ņujorka asociējas ar debesskrāpjiem un augstceltnēm, piemēram, Empire State Building, tostarp citiem ar nemitīgu ballīšu pilsētu. Ņujorka ir ļoti daudzveidīga - šeit ikviens atradīs sev interesējošo nodarbi! Ceļojums uz Ņujorku sniegs Jums iespēju apmeklēt Ņujorkas vietas, kas ir kļuvušas slavenas visā pasaulē - Taimskvēra laukumu (Times Square), Volstrītu (Wall Street), Brīvības statuja (The Statue of Liberty). Ceļotlēti.lv Ņujorkā obligāti iesaka apmeklēt Centrālparkā un pastaigāties Ņujorkas slavenājā rajonā Manhetenā. Izmanto iespēju rezervēt lētas aviobiļetes uz Ņujorku un dodies ceļojuma jau rīt! 

 Nepalaid garām iespēju rezervēt aviobiļetes Rīga - ŅUJORKA - Rīga →  šeit

Lidostas Ņujorka:

✈ New York, John F. Kennedy Intl  (JFK) - Lidosta atrodas aptuveni 19 kilometrus no Ņujorkas. Brauciens līdz pilsētai aizņems aptuveni 20 minūtes.

Rezervēt aviobiļetes uz New York, John F. Kennedy Intl  (JFK) šeit

✈ New York, Newark  (EWR) - Lidosta atrodas aptuveni 22 kilometrus no Ņujorkas. Brauciens līdz pilsētai aizņems aptuveni 30 minūtes.

Rezervēt aviobiļetes uz New York, Newark  (EWR) šeit

✈ New York, La Guardia  (LGA) - Lidosta atrodas aptuveni 24 kilometrus no Ņujorkas. Brauciens līdz pilsētas centram aizņems 40 minūtes.

Rezervēt aviobiļetes uz New York, La Guardia (LGA) šeit

Lidojumu saraksts uz Ņujorku / tiešie reisi uz Ņujorku:

Svētdiena rezervēt → šeit

✈ AirBaltic tiešais reiss Rīga - Ņujorka

✈ Uzbekistan Airways tiešais reiss Rīga - Ņujorka

Pievērsiet uzmanību: Papildus tiešajiem reisiem, Ceļotlēti.lv mājas lapā var rezervēt lidojumu ar pārsēšanām uz Ņujorku. Reisi ar pārsēšanām gandrīz vienmēr ir lētāki, nekā tiešie reisi! 

Ceļotlēti.lv lidojuma varianti uz Ņujorkas no Rīgas:

1. Aeroflot - pārsēšanās Maskavā (pārsēšanās laiks aptuveni 3 stundas)

✈  Lidojuma maršrutsRīga - Maskava (SVO) Sheremetyevo - Ņujorka

2. Norwegian Air Shuttle - pārsēšanās Oslo (pārsēšanās laiks aptuveni 3 stundas)

✈  Lidojuma maršrutsRīga - Oslo (OSL) Gardermoen - Ņujorka

3. Air Berlin - pārsēšanās Berlīne (pārsēšanās laiks aptuveni 5 stundas)

✈  Lidojuma maršrutsRīga - Berlīne (TXL) Tegel - Ņujorka

4. Scandinavian Airlines - pārsēšanās Stokholmā (pārsēšanās laiks aptuveni 2 stundas)

✈  Lidojuma maršrutsRīga - Stokholma (ARN) Arlanda - Ņujorka

 Instrukcija, kā rezervēt aviobiļetes uz Ņujorku:

1.solis Izvēlieties lidojuma maršrutu Lodziņā "Izbraukšana" jāieraksta lidostas nosaukums, no kuras vēlies lidot, lodziņā "Ierašanās" jāieraksta lidosta uz kuru vēlaties lidot.
2.solis Izvēlies lidojuma plānu

Virs lidojuma maršruta atzīmē sev vajadzīgo lidojuma plānu: Lidojums turp un atpakaļ Vienā virzienā

3.solis Izvēlieties lidojuma datumu Spiežot uz kalendāra lodziņiem, izvēlies turpceļa lidojuma datumu un blakuslodziņa atpakaļceļa lidojuma datumu.
4.solis Spied pogu "Meklēt", izvēlieties sev piemērotāko lidojumu un spiediet pogu „Izvēlēties”.
Ja vēlies tikai tiešos lidojumus, atķeksē lauciņu "Bez pārsēšanās"
5.solis Pārbaudi izvēlēto maršrutu!  Pievērsiet uzmanību lidostām, lidojumu datumiem, pārsēšanu laikiem - ja viss apmierina, spiediet "Rezervēt".
6.solis Ievadi informāciju aviobiļešu rezervācijai Ievadi pasažiera vārdu un uzvārdu kā tas ir norādīts pasē, latīņu burtiem, bet bez garumzīmēm un mīkstinajuma zīmēm. Norādi dzimšanas datumu (ja tas tiek prasīts) un personīgo informāciju (ja tas tiek prasīts), nepieciešamības gadījumā, pievieno nododamo bagāžu vai lielo kabīnes bagāžu (šādu opciju piedāvā WizzAir), ja tā nav iekļauta lidojumā.
7.solis Norādi savu kontaktinformāciju Ieraksti tas personas telefona numuru, kura vienmēr ir sazvanāma! Kā arī, obligāti ieraksti e-pasta adresi, lai pēc rezervācijas apmaksas varētu saņemt aviobiļetes uz e-pastu.
8.solis Izvēlies maksājuma veidu Izvēlieties sev ērtāko maksājuma veidu, spiediet pogu „Maksāt”.  Ceļotlēti.lv piedāvā iegādāties aviobiļetes izmantojot tiešo pieslēgumu ar internetbanku, kā arī ir iespējams apmaksāt aviobiļetes ar maksājuma karti un bankas pārskaitījumu. Ceļotlēti.lv piedāvā nopirkt aviobiļetes ofisā - Ģimnāzijas 34/36, Daugavpils
9.solis Saņem aviobiļetes Apstiprinātas elektroniskās aviobiļetes uz Ņujorku Ceļotlēti.lv nosūta uz e-pastu vai arī pa pastu, uz klienta norādīto adresi, ja klientam tā ir ērtāk. Klients var saņemt elektroniskās aviobiļetes izdrukātu versiju Ceļotlēti.lv ofisā.

Ja pēdējā solī pārdomāji rezervēt aviobiļetes un vēlies apskatītes citus variantus un rezervēt biļeti, izmantojiet iespēju nopirkt aviobiļetes šeit


Ceļotlēti.lv informē, kā meklēt lidojumus uz Ņujorku, ASV:

Ja vēlies rezervēt aviobiļetes uz Ņujorku no Rīgas, Ceļotlēti.lv mājas lapā odziņā "Izbraukšana" jāievada lidosta, no kuras taisies lidot, piemēram - Rīga (Rīga (RIX), Latvija) vai Viļņa (Viļņa (VNO), Lietuva) un lodziņā "Ierašanās" ieraksti pilsētu uz kuru vēlaties lidot, piemēram - Ņujorka, Visas lidostas (NYX), ASV, vai arī konkrētas lidostas nosaukums (ja Jums ir jālido uz citu ASV lidostu). Kalendārā ir iespējams izvēlēties konkrētu lidojuma datumu, savukārt lodziņā "Ceļotājs" ir jāizvēlās pasažieru skaitu. Ja vēlēsies dabūt lētākas aviobiļetes un Tev nav starpības kurā datumā lidot, izmanto Ceļotlēti.lv "Lētāko cenu meklētājs": Nepalaid garām iespēju rezervēt lētākas aviobiļetes uz Ņujorku un lētākas aviobiļetes uz ASV, izmantojot opciju → lētāko cenu meklētājs!

Izmanto Ceļotlēti.lv AKCIJAS cenas uz Ņujorku:

Mājas lapā Ceļotlēti.lv Tu vienmēr atradīsi lētākas aviobiļetes uz ASV un Ņujorku!  Ceļotlēti.lv piedāvā aviokompāniju pievilcīgas cenas uz Ņujorku un citām ASV pilsētām! Mājas lapā ir iespējams rezervēt lidojumu uz Ņujorku, ASV arī ar pārsēšanām. Izmanto Ceļotlēti.lv - un vienmēr saņem lētas aviobiļetes un ērtus lidojumus! 

Ceļotlēti.lv brīdina: ja nevēlies tērēt daudz naudas aviobiļešu iegādei, rezervē aviobiļetes laicīgi - vismaz 1-2 mēnešus pirms ceļojuma!

Ja vēlies rezervēt aviobiļetes no Latvijas un rezervēt aviobiļetes no Rīgas spied → šeit
Ja vēlies rezervēt aviobiļetes no Latvijas un rezervēt aviobiļetes no Liepājas spied → šeit
Ja vēlies rezervēt aviobiļetes no Lietuvas un rezervēt aviobiļetes no Viļņas spied → šeit
Ja vēlies rezervēt aviobiļetes no Lietuvas un rezervēt aviobiļetes no Kauņas spied → šeit
Ja vēlies rezervēt aviobiļetes no Igaunijas un rezervēt aviobiļetes no Tallinas spied → šeit

Vienmēr lētāk, vienmēr ērtāk – Tavs Ceļotlēti.lv

Rezervēt aviobiļeti → šeit
Letāko cenu meklētājs → šeit
☎ (+371) 2970 1117
✉ info@avioagents.lv

Vēl labāki piedāvājumi
Saņem labākos un lētākos aviobiļešu piedāvājumus vienu reizi nedēļā