Aviobiļetes uz Bostonu / Zemas cenas aviobiļetēm Rīga - Bostona

Izveidots: 2017.08.07

Izmanto izdevīgo Ceļotlēti.lv piedāvājumu un nepalaid garām iespēju rezervēt lētas aviobiļetes uz Bostonu →  šeit, kā arī iespēju rezervēt lētas aviobiļetes uz Bostonu →  šeit 

Kur atrodas Bostona  Bostona ir pilsēta Amerikas Savienotajās Valstīs, Masačūsetsas štata lielākā  pilsēta, kā arī šī štata  administratīvais centrs.
Kādā valodā runā Bostona  Bostona runā angļu valodā.
Kāda valūta ir Bostona  ASV dolārs ($) (USD)
Kāds ir telefona kods Bostona  + 617 ..
Pareizais laiks Bostona  Laika josla: GMT -4


Vispārīga informācija par Bostonu:

Bostona ir ASV (Amerikas Savienotajās Valstis) ostas pilsēta. Pilsētas vietējie iedzīvotāji sauc to par Beantown. Bostona ir viena no lielākajām ASV pilsētām. Ceļojums uz Bostonu ļaus tūristiem izbaudīt netikai pasakaino arhitektūru, bet arī pilsētas kafeinīcas un restorānus, kas ir slaveni ar lielisko ēdienu un lielo dzērienu klāstu. Ceļotlēti.lv iesaka ceļojuma laikā Bostonā doties pastaigaties pa pilsētas šaurajām ieliņam, apskatīt ķiegeļu mājiņas, sakrālas celtnes, piemēram, baznīcas un katedrāles, apmeklēt muzejus, teātrus un operas. Bostona ir ideāla vieta mierīgām pastaigām un piknikiem daudzajos parkos - šī pilsēta iepatiksies arī ģimenēm ar bērniem. Izmanto iespēju rezervēt aviobiļetes uz Bostonu tūlīt pat!

 Nepalaid garām iespēju rezervēt aviobiļetes Rīga - BOSTONA - Rīga →  šeit

Lidostas Bostona:

✈ Boston Logan International Airport (BOS) - Lidosta atrodas tikai dažus kilometrus no Bostonas pilsētas centra.

Rezervēt aviobiļetes uz Boston Logan International Airport (BOS) šeit

Ceļotlēti.lv informē tiešie reisi uz Bostonu no Rīgas un no Viļņas NELIDO!

Pievērsiet uzmanību: Ceļotlēti.lv mājas lapā var rezervēt lidojumu ar pārsēšanām uz Bostonu / ASV. 

Ceļotlēti.lv lidojuma varianti uz Bostonu no Rīgas:

1. AirBaltic - pārsēšanās Londonā (pārsēšanās laiks aptuveni 11 stundas)

✈  Lidojuma maršrutsRīga - Londona (LGW) Gatwick - Londona (LHR) Heathrow - Bostona

2. Scandinavian Airlines - pārsēšanās Kopenhāgena (pārsēšanās laiks aptuveni 11 stundas)

✈  Lidojuma maršrutsRīga - Kopenhāgena (CPH) Kastrup - Bostona

3. KLM Royal Dutch Airlines - pārsēšanās Amsterdama (pārsēšanās laiks aptuveni 2 stundas)

✈  Lidojuma maršrutsRīga - Amsterdama (AMS) Schiphol - Bostona

4. Air France - pārsēšanās Parīze (pārsēšanās laiks aptuveni 2 stundas)

✈  Lidojuma maršrutsRīga - Parīze (CDG) Charles De Gaulle - Bostona

Instrukcija, kā rezervēt aviobiļetes uz Bostonu:

1.solis Izvēlieties lidojuma maršrutu Lodziņā "Izbraukšana" jāieraksta lidostas nosaukums, no kuras vēlies lidot, lodziņā "Ierašanās" jāieraksta lidosta uz kuru vēlaties lidot.
2.solis Izvēlies lidojuma plānu

Virs lidojuma maršruta atzīmē sev vajadzīgo lidojuma plānu: Lidojums turp un atpakaļ Vienā virzienā

3.solis Izvēlieties lidojuma datumu Spiežot uz kalendāra lodziņiem, izvēlies turpceļa lidojuma datumu un blakuslodziņa atpakaļceļa lidojuma datumu.
4.solis Spied pogu "Meklēt", izvēlieties sev piemērotāko lidojumu un spiediet pogu „Izvēlēties”.
Ja vēlies tikai tiešos lidojumus, atķeksē lauciņu "Bez pārsēšanās"
5.solis Pārbaudi izvēlēto maršrutu!  Pievērsiet uzmanību lidostām, lidojumu datumiem, pārsēšanu laikiem - ja viss apmierina, spiediet "Rezervēt".
6.solis Ievadi informāciju aviobiļešu rezervācijai Ievadi pasažiera vārdu un uzvārdu kā tas ir norādīts pasē, latīņu burtiem, bet bez garumzīmēm un mīkstinajuma zīmēm. Norādi dzimšanas datumu (ja tas tiek prasīts) un personīgo informāciju (ja tas tiek prasīts), nepieciešamības gadījumā, pievieno nododamo bagāžu vai lielo kabīnes bagāžu (šādu opciju piedāvā WizzAir), ja tā nav iekļauta lidojumā.
7.solis Norādi savu kontaktinformāciju Ieraksti tas personas telefona numuru, kura vienmēr ir sazvanāma! Kā arī, obligāti ieraksti e-pasta adresi, lai pēc rezervācijas apmaksas varētu saņemt aviobiļetes uz e-pastu.
8.solis Izvēlies maksājuma veidu Izvēlieties sev ērtāko maksājuma veidu, spiediet pogu „Maksāt”.  Ceļotlēti.lv piedāvā iegādāties aviobiļetes izmantojot tiešo pieslēgumu ar internetbanku, kā arī ir iespējams apmaksāt aviobiļetes ar maksājuma karti un bankas pārskaitījumu. Ceļotlēti.lv piedāvā nopirkt aviobiļetes ofisā - Ģimnāzijas 34/36, Daugavpils
9.solis Saņem aviobiļetes Apstiprinātas elektroniskās aviobiļetes uz Bostonu Ceļotlēti.lv nosūta uz e-pastu vai arī pa pastu, uz klienta norādīto adresi, ja klientam tā ir ērtāk. Klients var saņemt elektroniskās aviobiļetes izdrukātu versiju Ceļotlēti.lv ofisā.

Ja pēdējā solī pārdomāji rezervēt aviobiļetes un vēlies apskatītes citus variantus un rezervēt biļeti, izmantojiet iespēju nopirkt aviobiļetes šeit


Ceļotlēti.lv informē, kā meklēt lidojumus uz Bostonu, ASV:

Ja vēlies rezervēt aviobiļetes uz Bostonu no Rīgas, Ceļotlēti.lv mājas lapā odziņā "Izbraukšana" jāievada lidosta, no kuras taisies lidot, piemēram - Rīga (Rīga (RIX), Latvija) vai Viļņa (Viļņa (VNO), Lietuva) un lodziņā "Ierašanās" ieraksti pilsētu uz kuru vēlaties lidot, piemēram - Bostona, Visas lidostas (BOS), ASV, vai arī konkrētas lidostas nosaukums (ja Jums ir jālido uz citu ASV lidostu). Kalendārā ir iespējams izvēlēties konkrētu lidojuma datumu, savukārt lodziņā "Ceļotājs" ir jāizvēlās pasažieru skaitu. Ja vēlēsies dabūt lētākas aviobiļetes un Tev nav starpības kurā datumā lidot, izmanto Ceļotlēti.lv "Lētāko cenu meklētājs": Nepalaid garām iespēju rezervēt lētākas aviobiļetes uz Bostonu un lētākas aviobiļetes uz ASV, izmantojot opciju → lētāko cenu meklētājs!

Izmanto Ceļotlēti.lv AKCIJAS cenas uz Bostonu:

Mājas lapā Ceļotlēti.lv Tu vienmēr atradīsi lētākas aviobiļetes uz ASV un Bostonu!  Ceļotlēti.lv piedāvā aviokompāniju pievilcīgas cenas uz Bostonu un citām Itālijas pilsētām! Mājas lapā ir iespējams rezervēt lidojumu uz Bostonu, ASV arī ar pārsēšanām. Izmanto Ceļotlēti.lv - un vienmēr saņem lētas aviobiļetes un ērtus lidojumus! 

Ceļotlēti.lv brīdina: ja nevēlies tērēt daudz naudas aviobiļešu iegādei, rezervē aviobiļetes laicīgi - vismaz 1-2 mēnešus pirms ceļojuma!

Ja vēlies rezervēt aviobiļetes no Latvijas un rezervēt aviobiļetes no Rīgas spied → šeit
Ja vēlies rezervēt aviobiļetes no Latvijas un rezervēt aviobiļetes no Liepājas spied → šeit
Ja vēlies rezervēt aviobiļetes no Lietuvas un rezervēt aviobiļetes no Viļņas spied → šeit
Ja vēlies rezervēt aviobiļetes no Lietuvas un rezervēt aviobiļetes no Kauņas spied → šeit
Ja vēlies rezervēt aviobiļetes no Igaunijas un rezervēt aviobiļetes no Tallinas spied → šeit

Vienmēr lētāk, vienmēr ērtāk – Tavs Ceļotlēti.lv

Rezervēt aviobiļeti → šeit
Letāko cenu meklētājs → šeit
☎ (+371) 2970 1117
✉ info@avioagents.lv

Vēl labāki piedāvājumi
Saņem labākos un lētākos aviobiļešu piedāvājumus vienu reizi nedēļā