Aviobiļetes uz Čikāgu / Zemas cenas lidojumiem no Rīgas

Izveidots: 2017.08.10

Izmanto izdevīgo Ceļotlēti.lv piedāvājumu un nepalaid garām iespēju rezervēt lētas aviobiļetes uz Čikāgu →  šeit, kā arī iespēju rezervēt lētas aviobiļetes uz Čikāgu →  šeit 

Kur atrodas Čikāga  Čikāga ir trešā lielākā ASV pilsēta,  atrodas Ilinoisas štatā, Mičiganas  ezera rietumu krastā.
Kādā valodā runā Čikāgā  Čikāgā runā angļu valodā.
Kāda valūta ir Čikāgā  ASV dolārs ($) (USD)
Kāds ir telefona kods Čikāgā  +1-312 ..
Pareizais laiks Čikāgā  Laika josla: GMT -5


Vispārīga informācija par Čikāgu:

Čikāga ir viena no lielākajām ASV pilsetām pēc iedzīvotāju skaita. Daudzi mēdz dēvēt Čikāgu par vēja pilsētu. Šo Amerikas pilsētu var nosaukt arī par ļoti zaļu pilsētu - Čikāgas parki ir ideāla vieta kur var lieliski pavadīt laiku kopā ar ģimeni un draugiem, kā arī pabarot pīles vai sarīkot pikniku, vai vienkārši atpūsties. Čikagai ir nozīmīga loma Amerikas ekonomikā, jo šī pilsēta ir viens no lielākajiem un nozīmīgākajiem finanšu centriem visā valstī, kur atrodas arī pazīstamā Čikāgas akciju birža. Ceļojuma laikā Čikāgā Jums būs iespēja apmeklēt izsmalcinātus restorānus, kur varēsiet izbaudīt lielisku maltīti un labākus vīnus. Čikāga ir slavena arī ar aizraujošo nakts dzīvi - neskaitāmi klubi un bāri katru vakaru gaida viesus. Lētas aviobiļetes uz Čikāgu ļaus Jums lieliski pavadīt laiku izklaidējoties vienā no skaistākajām un kolorītākajām pilsētām pasaulē! Izmanto iespēju rezervēt aviobiļetes uz Čikāgu jau tagad!

 Nepalaid garām iespēju rezervēt aviobiļetes Rīga - Čikāgu - Rīga →  šeit

Lidostas Čikāgā:

✈ O'Hare International Airport (ORD) - Lidosta atrodas aptuveni 27 kilometrus no Čikāgas. Brauciens līdz pilsētai aizņems aptuveni 40 minūtes.

Rezervēt aviobiļetes uz O'Hare International Airport (ORD) šeit

✈ Chicago Midway International Airport (MDW) - Lidosta atrodas aptuveni 13 kilometrus no Čikāgas centra. Brauciens līdz centram aizņems aptuveni 20 minūtes.

Rezervēt aviobiļetes uz Chicago Midway International Airport (MDW) šeit

Ceļotlēti.lv informē tiešie reisi uz Čikāgu no Rīgas, Viļņas un Kauņas NELIDO!

Pievērsiet uzmanību: Ceļotlēti.lv mājas lapā var rezervēt lidojumu ar pārsēšanām uz Ņujorku. Reisi ar pārsēšanām gandrīz vienmēr ir lētāki, nekā tiešie reisi! 

Ceļotlēti.lv lidojuma varianti uz Čikāgu no Rīgas:

1. AirBaltic - pārsēšanās Londonā (pārsēšanās laiks aptuveni 7 stundas)

✈  Lidojuma maršrutsRīga - Londona (LGW) Gatwick - Londona (LHR) Heathrow - Čikāga

2. LOT Polish Airlines - pārsēšanās Varšava (pārsēšanās laiks aptuveni 2 stundas)

✈  Lidojuma maršrutsRīga - Varšava (WAW) Okecie - Čikāga

3. Scandinavian Airlines - pārsēšanās Stokholma (pārsēšanās laiks aptuveni 5 stundas)

✈  Lidojuma maršrutsRīga - Stokholma (ARN) Arlanda - Čikāga

 Instrukcija, kā rezervēt aviobiļetes uz Čikāgu:

1.solis Izvēlieties lidojuma maršrutu Lodziņā "Izbraukšana" jāieraksta lidostas nosaukums, no kuras vēlies lidot, lodziņā "Ierašanās" jāieraksta lidosta uz kuru vēlaties lidot.
2.solis Izvēlies lidojuma plānu

Virs lidojuma maršruta atzīmē sev vajadzīgo lidojuma plānu: Lidojums turp un atpakaļ Vienā virzienā

3.solis Izvēlieties lidojuma datumu Spiežot uz kalendāra lodziņiem, izvēlies turpceļa lidojuma datumu un blakuslodziņa atpakaļceļa lidojuma datumu.
4.solis Spied pogu "Meklēt", izvēlieties sev piemērotāko lidojumu un spiediet pogu „Izvēlēties”.
Ja vēlies tikai tiešos lidojumus, atķeksē lauciņu "Bez pārsēšanās"
5.solis Pārbaudi izvēlēto maršrutu!  Pievērsiet uzmanību lidostām, lidojumu datumiem, pārsēšanu laikiem - ja viss apmierina, spiediet "Rezervēt".
6.solis Ievadi informāciju aviobiļešu rezervācijai Ievadi pasažiera vārdu un uzvārdu kā tas ir norādīts pasē, latīņu burtiem, bet bez garumzīmēm un mīkstinajuma zīmēm. Norādi dzimšanas datumu (ja tas tiek prasīts) un personīgo informāciju (ja tas tiek prasīts), nepieciešamības gadījumā, pievieno nododamo bagāžu vai lielo kabīnes bagāžu (šādu opciju piedāvā WizzAir), ja tā nav iekļauta lidojumā.
7.solis Norādi savu kontaktinformāciju Ieraksti tas personas telefona numuru, kura vienmēr ir sazvanāma! Kā arī, obligāti ieraksti e-pasta adresi, lai pēc rezervācijas apmaksas varētu saņemt aviobiļetes uz e-pastu.
8.solis Izvēlies maksājuma veidu Izvēlieties sev ērtāko maksājuma veidu, spiediet pogu „Maksāt”.  Ceļotlēti.lv piedāvā iegādāties aviobiļetes izmantojot tiešo pieslēgumu ar internetbanku, kā arī ir iespējams apmaksāt aviobiļetes ar maksājuma karti un bankas pārskaitījumu. Ceļotlēti.lv piedāvā nopirkt aviobiļetes ofisā - Ģimnāzijas 34/36, Daugavpils
9.solis Saņem aviobiļetes Apstiprinātas elektroniskās aviobiļetes uz Čikāgu Ceļotlēti.lv nosūta uz e-pastu vai arī pa pastu, uz klienta norādīto adresi, ja klientam tā ir ērtāk. Klients var saņemt elektroniskās aviobiļetes izdrukātu versiju Ceļotlēti.lv ofisā.

Ja pēdējā solī pārdomāji rezervēt aviobiļetes un vēlies apskatītes citus variantus un rezervēt biļeti, izmantojiet iespēju nopirkt aviobiļetes šeit


Ceļotlēti.lv informē, kā meklēt lidojumus uz Čikāgu, ASV:

Ja vēlies rezervēt aviobiļetes uz Čikāgu no Rīgas, Ceļotlēti.lv mājas lapā odziņā "Izbraukšana" jāievada lidosta, no kuras taisies lidot, piemēram - Rīga (Rīga (RIX), Latvija) vai Viļņa (Viļņa (VNO), Lietuva) un lodziņā "Ierašanās" ieraksti pilsētu uz kuru vēlaties lidot, piemēram - Čikāga, Visas lidostas (CHI), ASV, vai arī konkrētas lidostas nosaukums (ja Jums ir jālido uz citu ASV lidostu). Kalendārā ir iespējams izvēlēties konkrētu lidojuma datumu, savukārt lodziņā "Ceļotājs" ir jāizvēlās pasažieru skaitu. Ja vēlēsies dabūt lētākas aviobiļetes un Tev nav starpības kurā datumā lidot, izmanto Ceļotlēti.lv "Lētāko cenu meklētājs": Nepalaid garām iespēju rezervēt lētākas aviobiļetes uz Čikāgu un lētākas aviobiļetes uz ASV, izmantojot opciju → lētāko cenu meklētājs!

Izmanto Ceļotlēti.lv AKCIJAS cenas uz Čikāgu:

Mājas lapā Ceļotlēti.lv Tu vienmēr atradīsi lētākas aviobiļetes uz ASV un Čikāgu!  Ceļotlēti.lv piedāvā aviokompāniju pievilcīgas cenas uz Čikāgu un citām ASV pilsētām! Mājas lapā ir iespējams rezervēt lidojumu uz Čikāgu, ASV arī ar pārsēšanām. Izmanto Ceļotlēti.lv - un vienmēr saņem lētas aviobiļetes un ērtus lidojumus! 

Ceļotlēti.lv brīdina: ja nevēlies tērēt daudz naudas aviobiļešu iegādei, rezervē aviobiļetes laicīgi - vismaz 1-2 mēnešus pirms ceļojuma!

Ja vēlies rezervēt aviobiļetes no Latvijas un rezervēt aviobiļetes no Rīgas spied → šeit
Ja vēlies rezervēt aviobiļetes no Latvijas un rezervēt aviobiļetes no Liepājas spied → šeit
Ja vēlies rezervēt aviobiļetes no Lietuvas un rezervēt aviobiļetes no Viļņas spied → šeit
Ja vēlies rezervēt aviobiļetes no Lietuvas un rezervēt aviobiļetes no Kauņas spied → šeit
Ja vēlies rezervēt aviobiļetes no Igaunijas un rezervēt aviobiļetes no Tallinas spied → šeit

Vienmēr lētāk, vienmēr ērtāk – Tavs Ceļotlēti.lv

Rezervēt aviobiļeti → šeit
Letāko cenu meklētājs → šeit
☎ (+371) 2970 1117
✉ info@avioagents.lv

 

 

Vēl labāki piedāvājumi
Saņem labākos un lētākos aviobiļešu piedāvājumus vienu reizi nedēļā