Aviobiļetes uz Dublinu / Zemo cenu lidojumi uz Dublinu, Īriju

Izveidots: 2017.08.05

Izmanto izdevīgo Ceļotlēti.lv piedāvājumu un nepalaid garām iespēju rezervēt lētas aviobiļetes uz Dublinu →  šeit, kā arī iespēju rezervēt lētas aviobiļetes uz Dublinu →  šeit 

Kur atrodas Dublina  Dublina ir Īrijas galvaspilsēta, kā arī Īrijas lielākā pilsēta pēc iedzīvotāju  skaita.
Kādā valodā runā Dublina  Dublina runā īru un angļu valodā.
Kāda valūta ir Dublina  Eiro (€) (EU)
Kāds ir telefona kods Dublina  + 353 1 ..
Pareizais laiks Dublina  Laika josla: GMT +1


Vispārīga informācija par Dublinu:

Dublina ir Īrijas galvas pilsēta, kā arī pilsēta ar bagātu vēsturi un tradīcijam. Ir vērts doties ceļojumā uz Dublinu, lai apskatītu Dublinas un Īrijas arhitektūru un kultūrvēsturiskus pieminekļus. Lai saglabātu vairāk naudas ceļojumam, ietaupi iegadajoties lētas aviobiļetes uz Dublinu Ceļotlēti.lv! Dodies uz Dublinu kaut rīt, pievienojiess dažādām ekskursijām un iepazīsti šo skaisto pilsētu! Ceļotlēti.lv iesaka Dublinā apmeklēt Dublinas pili (Dublin Castle), Svētā Patrika katedrāli (St. Patrick's Cathedral), Nacionālo galeriju (National Gallery), kā arī Dublinas Zooparku, kur iepatīksies gan bērniem, gan pieaugušiem! Izmanto šo pievilcīgu piedāvājumu - rezervēt lētas aviobiļetes uz Dublinu jau tagad!

 Nepalaid garām iespēju rezervēt aviobiļetes Rīga - DUBLINA - Rīga →  šeit

Lidostas Dublina:

✈ Dublin (DUB) - Lidosta atrodas aptuveni 11 kilometrus no Dublinas. Brauciens līdz pilsētas centram aizņems aptuveni 20 minutes.

Rezervēt aviobiļetes uz Dublin (DUB) šeit

Lidojumu saraksts uz Dublinu / tiešie reisi uz Dublinu:

Pirmdiena rezervēt → šeit

 ✈ Ryanair tiešais reiss Rīga - Dublina

Otrdiena rezervēt → šeit

 ✈ Ryanair tiešais reiss Rīga - Dublina

 ✈ Ryanair tiešais reiss Viļņa - Dublina

Trešdiena rezervēt → šeit

 ✈ Ryanair tiešais reiss Rīga - Dublina

Ceturtdiena rezervēt → šeit

✈ Ryanair tiešais reiss Rīga - Dublina

 ✈ Ryanair tiešais reiss Viļņa - Dublina

Piektdiena rezervēt → šeit

 ✈ Ryanair tiešais reiss Rīga - Dublina

Sestdiena rezervēt → šeit

 ✈ Ryanair tiešais reiss Viļņa - Dublina

Svētdiena rezervēt → šeit

 ✈ Ryanair tiešais reiss Rīga - Dublina

Pievērsiet uzmanību: Papildus tiešajiem reisiem, Ceļotlēti.lv mājas lapā var rezervēt lidojumu ar pārsēšanām uz Dublinu. Reisi ar pārsēšanām gandrīz vienmēr ir lētāki, nekā tiešie reisi! 

Instrukcija, kā rezervēt aviobiļetes uz Dublinu:

1.solis Izvēlieties lidojuma maršrutu Lodziņā "Izbraukšana" jāieraksta lidostas nosaukums, no kuras vēlies lidot, lodziņā "Ierašanās" jāieraksta lidosta uz kuru vēlaties lidot.
2.solis Izvēlies lidojuma plānu

Virs lidojuma maršruta atzīmē sev vajadzīgo lidojuma plānu: Lidojums turp un atpakaļ Vienā virzienā

3.solis Izvēlieties lidojuma datumu Spiežot uz kalendāra lodziņiem, izvēlies turpceļa lidojuma datumu un blakuslodziņa atpakaļceļa lidojuma datumu.
4.solis Spied pogu "Meklēt", izvēlieties sev piemērotāko lidojumu un spiediet pogu „Izvēlēties”.
Ja vēlies tikai tiešos lidojumus, atķeksē lauciņu "Bez pārsēšanās"
5.solis Pārbaudi izvēlēto maršrutu!  Pievērsiet uzmanību lidostām, lidojumu datumiem, pārsēšanu laikiem - ja viss apmierina, spiediet "Rezervēt".
6.solis Ievadi informāciju aviobiļešu rezervācijai Ievadi pasažiera vārdu un uzvārdu kā tas ir norādīts pasē, latīņu burtiem, bet bez garumzīmēm un mīkstinajuma zīmēm. Norādi dzimšanas datumu (ja tas tiek prasīts) un personīgo informāciju (ja tas tiek prasīts), nepieciešamības gadījumā, pievieno nododamo bagāžu vai lielo kabīnes bagāžu (šādu opciju piedāvā WizzAir), ja tā nav iekļauta lidojumā.
7.solis Norādi savu kontaktinformāciju Ieraksti tas personas telefona numuru, kura vienmēr ir sazvanāma! Kā arī, obligāti ieraksti e-pasta adresi, lai pēc rezervācijas apmaksas varētu saņemt aviobiļetes uz e-pastu.
8.solis Izvēlies maksājuma veidu Izvēlieties sev ērtāko maksājuma veidu, spiediet pogu „Maksāt”.  Ceļotlēti.lv piedāvā iegādāties aviobiļetes izmantojot tiešo pieslēgumu ar internetbanku, kā arī ir iespējams apmaksāt aviobiļetes ar maksājuma karti un bankas pārskaitījumu. Ceļotlēti.lv piedāvā nopirkt aviobiļetes ofisā - Ģimnāzijas 34/36, Daugavpils
9.solis Saņem aviobiļetes Apstiprinātas elektroniskās aviobiļetes uz Dublinu Ceļotlēti.lv nosūta uz e-pastu vai arī pa pastu, uz klienta norādīto adresi, ja klientam tā ir ērtāk. Klients var saņemt elektroniskās aviobiļetes izdrukātu versiju Ceļotlēti.lv ofisā.

Ja pēdējā solī pārdomāji rezervēt aviobiļetes un vēlies apskatītes citus variantus un rezervēt biļeti, izmantojiet iespēju nopirkt aviobiļetes šeit


Ceļotlēti.lv informē, kā meklēt lidojumus uz Dublinu, Īriju:

Ja vēlies rezervēt aviobiļetes uz Dublinu no Rīgas, Ceļotlēti.lv mājas lapā odziņā "Izbraukšana" jāievada lidosta, no kuras taisies lidot, piemēram - Rīga (Rīga (RIX), Latvija) vai Viļņa (Viļņa (VNO), Lietuva) un lodziņā "Ierašanās" ieraksti pilsētu uz kuru vēlaties lidot, piemēram - Dublina, Visas lidostas (DUB), Īrija, vai arī konkrētas lidostas nosaukums (ja Jums ir jālido uz citu Īrijas lidostu). Kalendārā ir iespējams izvēlēties konkrētu lidojuma datumu, savukārt lodziņā "Ceļotājs" ir jāizvēlās pasažieru skaitu. Ja vēlēsies dabūt lētākas aviobiļetes un Tev nav starpības kurā datumā lidot, izmanto Ceļotlēti.lv "Lētāko cenu meklētājs": Nepalaid garām iespēju rezervēt lētākas aviobiļetes uz Briseli un lētākas aviobiļetes uz Īriju, izmantojot opciju → lētāko cenu meklētājs!

Izmanto Ceļotlēti.lv AKCIJAS cenas uz Dublinu:

Mājas lapā Ceļotlēti.lv Tu vienmēr atradīsi lētākas aviobiļetes uz Īriju un Dublinu!  Ceļotlēti.lv piedāvā aviokompāniju pievilcīgas cenas uz Dublinu un citām Īrijas pilsētām! Mājas lapā ir iespējams rezervēt lidojumu uz Dublinu, Īriju arī ar pārsēšanām. Izmanto Ceļotlēti.lv - un vienmēr saņem lētas aviobiļetes un ērtus lidojumus! 

Ceļotlēti.lv brīdina: ja nevēlies tērēt daudz naudas aviobiļešu iegādei, rezervē aviobiļetes laicīgi - vismaz 1-2 mēnešus pirms ceļojuma!

Ja vēlies rezervēt aviobiļetes no Latvijas un rezervēt aviobiļetes no Rīgas spied → šeit
Ja vēlies rezervēt aviobiļetes no Latvijas un rezervēt aviobiļetes no Liepājas spied → šeit
Ja vēlies rezervēt aviobiļetes no Lietuvas un rezervēt aviobiļetes no Viļņas spied → šeit
Ja vēlies rezervēt aviobiļetes no Lietuvas un rezervēt aviobiļetes no Kauņas spied → šeit
Ja vēlies rezervēt aviobiļetes no Igaunijas un rezervēt aviobiļetes no Tallinas spied → šeit

Vienmēr lētāk, vienmēr ērtāk – Tavs Ceļotlēti.lv

Rezervēt aviobiļeti → šeit
Letāko cenu meklētājs → šeit
☎ (+371) 2970 1117
✉ info@avioagents.lv

Vēl labāki piedāvājumi
Saņem labākos un lētākos aviobiļešu piedāvājumus vienu reizi nedēļā