Aviobiļetes uz Kijevu / Zemas cenas tiešiem reisiem uz Kijevu

Izveidots: 2017.08.02

Izmanto izdevīgo Ceļotlēti.lv piedāvājumu un nepalaid garām iespēju rezervēt lētas aviobiļetes uz Kijevu →  šeit, kā arī iespēju rezervēt lētas aviobiļetes uz Ukrainu →  šeit 

Kur atrodas Kijeva  Kijeva - pilsēta Ukrainas ziemeļu daļā pie Dņepras upes.
Kādā valodā runā Kijeva  Kijeva runā ukraiņu un krievu valodā.
Kāda valūta ir Kijeva Grivna (₴) (UAH)
Kāds ir telefona kods Kijeva  + 380 ..
Pareizais laiks Kijeva  Laika josla: GMT +3


Vispārīga informācija par Kijevu:

Kijeva ir Ukrainas galvaspilsēta, kā arī valsts lielākā pilsēta. Šajā, vienā no senākajām Austrumeiropas pilsētām, būs interesanti gan pieaugušiem tūristiem, gan viņu bērniem. Kijevā ir daudz un dažādu pieminekļu - vēsturisku, kultūras, kā arī arhitektūras pieminekļi. Viens no slavenākajiem Kijevas pieminekliem  ir Sv. Sofijas Katedrāle, kas ir atvērta apmeklētājiem un šeit var apskatīt ievērojamu fresku kolekciju, kas ir nenovērtējams Ukrainas kultūras mantojums. Izmanto Ceļotlēti.lv piedāvājumu rezervēt aviobiļetes uz Kijevu jau tagad! Celojuma laikā Ceļotlēti.lv iesaka pastaigāties pa Kijevas galveno ielu Vulitsya Khreshchatyk, kur Jums būs iespēja gan apmeklēt dažādus veikalus, kuru klāsts ir ļoti plašs, kā arī nogaršot Ukrainas tradicionālus ēdienus, apmeklējot kādu no restorāniem, vai arī vienkārši aplūkot pasakainas ēkas, kuras atspoguļo šīs senās pilsētas šarmu. Ceļojums uz Kijevu sniegs Jums iespēju apmeklēt arī dažādus Kijevas muzejus, galerijas un parkus. Kijeva aizrauj ar savu viesmīlību un liek tūristiem atgriezties! 

 Nepalaid garām iespēju rezervēt aviobiļetes Rīga - KIJEVA - Rīga →  šeit

Lidostas Kijeva:

✈ Kyiv airport (IEV) - Lidosta atrodas aptuveni 8 kilometrus no Kijevas centra. Brauciens līdz pilsētas centram aizņems aptuveni 15 minūtes.

Rezervēt aviobiļetes uz Kyiv airport (IEV) šeit

✈ Boryspol airport (KBP) - Lidosta atrodas aptuveni 29 kilometrus no Kijevas. Brauciens līdz pilsētas centram aizņems aptuveni 40 minūtes.

Rezervēt aviobiļetes uz Boryspol airport (KBP)  šeit

Lidojumu saraksts uz Kijevu / tiešie reisi uz Kijevu:

Pirmdiena rezervēt → šeit

✈ AirBaltic tiešais reiss Rīga - Kijeva

✈ Ukraine Intl Airlines tiešais reiss Rīga - Kijeva

Otrdiena rezervēt → šeit

✈ AirBaltic tiešais reiss Rīga - Kijeva

✈ Ukraine Intl Airlines tiešais reiss Rīga - Kijeva

✈ Wizzair tiešais reiss Viļņa - Kijeva

Trešdiena rezervēt → šeit

✈ AirBaltic tiešais reiss Rīga - Kijeva

✈ Ukraine Intl Airlines tiešais reiss Rīga - Kijeva

Ceturtdiena rezervēt → šeit

✈ AirBaltic tiešais reiss Rīga - Kijeva

✈ Ukraine Intl Airlines tiešais reiss Rīga - Kijeva

Piektdiena rezervēt → šeit

✈ AirBaltic tiešais reiss Rīga - Kijeva

✈ Ukraine Intl Airlines tiešais reiss Rīga - Kijeva

Sestdiena rezervēt → šeit

✈ AirBaltic tiešais reiss Rīga - Kijeva

✈ Ukraine Intl Airlines tiešais reiss Rīga - Kijeva

✈ Wizzair tiešais reiss Viļņa - Kijeva

Svētdiena rezervēt → šeit

✈ AirBaltic tiešais reiss Rīga - Kijeva

✈ Ukraine Intl Airlines tiešais reiss Rīga - Kijeva

Pievērsiet uzmanību: Papildus tiešajiem reisiem, Ceļotlēti.lv mājas lapā var rezervēt lidojumu ar pārsēšanām uz Kijevu. Reisi ar pārsēšanām gandrīz vienmēr ir lētāki, nekā tiešie reisi! 

Instrukcija, kā rezervēt aviobiļetes uz Kijevu:

1.solis Izvēlieties lidojuma maršrutu Lodziņā "Izbraukšana" jāieraksta lidostas nosaukums, no kuras vēlies lidot, lodziņā "Ierašanās" jāieraksta lidosta uz kuru vēlaties lidot.
2.solis Izvēlies lidojuma plānu

Virs lidojuma maršruta atzīmē sev vajadzīgo lidojuma plānu: Lidojums turp un atpakaļ Vienā virzienā

3.solis Izvēlieties lidojuma datumu Spiežot uz kalendāra lodziņiem, izvēlies turpceļa lidojuma datumu un blakuslodziņa atpakaļceļa lidojuma datumu.
4.solis Spied pogu "Meklēt", izvēlieties sev piemērotāko lidojumu un spiediet pogu „Izvēlēties”.
Ja vēlies tikai tiešos lidojumus, atķeksē lauciņu "Bez pārsēšanās"
5.solis Pārbaudi izvēlēto maršrutu!  Pievērsiet uzmanību lidostām, lidojumu datumiem, pārsēšanu laikiem - ja viss apmierina, spiediet "Rezervēt".
6.solis Ievadi informāciju aviobiļešu rezervācijai Ievadi pasažiera vārdu un uzvārdu kā tas ir norādīts pasē, latīņu burtiem, bet bez garumzīmēm un mīkstinajuma zīmēm. Norādi dzimšanas datumu (ja tas tiek prasīts) un personīgo informāciju (ja tas tiek prasīts), nepieciešamības gadījumā, pievieno nododamo bagāžu vai lielo kabīnes bagāžu (šādu opciju piedāvā WizzAir), ja tā nav iekļauta lidojumā.
7.solis Norādi savu kontaktinformāciju Ieraksti tas personas telefona numuru, kura vienmēr ir sazvanāma! Kā arī, obligāti ieraksti e-pasta adresi, lai pēc rezervācijas apmaksas varētu saņemt aviobiļetes uz e-pastu.
8.solis Izvēlies maksājuma veidu Izvēlieties sev ērtāko maksājuma veidu, spiediet pogu „Maksāt”.  Ceļotlēti.lv piedāvā iegādāties aviobiļetes izmantojot tiešo pieslēgumu ar internetbanku, kā arī ir iespējams apmaksāt aviobiļetes ar maksājuma karti un bankas pārskaitījumu. Ceļotlēti.lv piedāvā nopirkt aviobiļetes ofisā - Ģimnāzijas 34/36, Daugavpils
9.solis Saņem aviobiļetes Apstiprinātas elektroniskās aviobiļetes uz Kijevu Ceļotlēti.lv nosūta uz e-pastu vai arī pa pastu, uz klienta norādīto adresi, ja klientam tā ir ērtāk. Klients var saņemt elektroniskās aviobiļetes izdrukātu versiju Ceļotlēti.lv ofisā.

Ja pēdējā solī pārdomāji rezervēt aviobiļetes un vēlies apskatītes citus variantus un rezervēt biļeti, izmantojiet iespēju nopirkt aviobiļetes šeit


Ceļotlēti.lv informē, kā meklēt lidojumus uz Kijevu, Ukrainu:

Ja vēlies rezervēt aviobiļetes uz Kijevu no Rīgas, Ceļotlēti.lv mājas lapā odziņā "Izbraukšana" jāievada lidosta, no kuras taisies lidot, piemēram - Rīga (Rīga (RIX), Latvija) vai Viļņa (Viļņa (VNO), Lietuva) un lodziņā "Ierašanās" ieraksti pilsētu uz kuru vēlaties lidot, piemēram - Kijeva, Visas lidostas (IEV), Ukraina, vai arī konkrētas lidostas nosaukums (ja Jums ir jālido uz citu Ukainas lidostu). Kalendārā ir iespējams izvēlēties konkrētu lidojuma datumu, savukārt lodziņā "Ceļotājs" ir jāizvēlās pasažieru skaitu. Ja vēlēsies dabūt lētākas aviobiļetes un Tev nav starpības kurā datumā lidot, izmanto Ceļotlēti.lv "Lētāko cenu meklētājs": Nepalaid garām iespēju rezervēt lētākas aviobiļetes uz Kijevu un lētākas aviobiļetes uz Ukrainu, izmantojot opciju → lētāko cenu meklētājs!

Izmanto Ceļotlēti.lv AKCIJAS cenas uz Briseli:

Mājas lapā Ceļotlēti.lv Tu vienmēr atradīsi lētākas aviobiļetes uz Ukrinu un Kijevu!  Ceļotlēti.lv piedāvā aviokompāniju pievilcīgas cenas uz Kijevu un citām Ukrainas pilsētām! Mājas lapā ir iespējams rezervēt lidojumu uz Kijevu, Ukrainu arī ar pārsēšanām. Izmanto Ceļotlēti.lv - un vienmēr saņem lētas aviobiļetes un ērtus lidojumus! 

Ceļotlēti.lv brīdina: ja nevēlies tērēt daudz naudas aviobiļešu iegādei, rezervē aviobiļetes laicīgi - vismaz 1-2 mēnešus pirms ceļojuma!

Ja vēlies rezervēt aviobiļetes no Latvijas un rezervēt aviobiļetes no Rīgas spied → šeit
Ja vēlies rezervēt aviobiļetes no Latvijas un rezervēt aviobiļetes no Liepājas spied → šeit
Ja vēlies rezervēt aviobiļetes no Lietuvas un rezervēt aviobiļetes no Viļņas spied → šeit
Ja vēlies rezervēt aviobiļetes no Lietuvas un rezervēt aviobiļetes no Kauņas spied → šeit
Ja vēlies rezervēt aviobiļetes no Igaunijas un rezervēt aviobiļetes no Tallinas spied → šeit

Vienmēr lētāk, vienmēr ērtāk – Tavs Ceļotlēti.lv

Rezervēt aviobiļeti → šeit
Letāko cenu meklētājs → šeit
☎ (+371) 2970 1117
✉ info@avioagents.lv

Vēl labāki piedāvājumi
Saņem labākos un lētākos aviobiļešu piedāvājumus vienu reizi nedēļā