Aviobiļetes uz Parīzi / Tiešie reisi Rīga - Parīze

Izveidots: 2017.08.05

Izmanto izdevīgo Ceļotlēti.lv piedāvājumu un nepalaid garām iespēju rezervēt lētas aviobiļetes uz Parīzi →  šeit, kā arī iespēju rezervēt lētas aviobiļetes uz Parīzi →  šeit 

Kur atrodas Parīze  Parīze ir Francijas galvaspilsēta, kā arī lielākā Francijas pilsēta un  Ildefransas reģiona administratīvais centrs
Kādā valodā runā Parīze  Parīze runā franču un angļu valodā.
Kāda valūta ir Parīze  Eiro (€) (EU)
Kāds ir telefona kods Parīze  + 33 ..
Pareizais laiks Parīze  Laika josla: GMT +2


Vispārīga informācija par Parīzi:

Parīze ir netikai Francijas galvaspilsēta, bet arī romantiska pilsēta Sēnas upes krastos; mīlestības, mākslas un modes simbols. Parīze ir radīta lai iekarotu tūristu sirdis - šī pilsēta gadsimtiem ilgi radījusi iedvesmu tās iemītniekiem un apmeklētājiem. Francijas galvaspilsētai nevajag skaidrojošus aprakstus - viens vārds "Parīze" jau izraisa virki patīkamu asociāciju - pastaigas pa parkiem, iepirkšanās modes veikalos un lieliskas franču virtuves izbaudīšanas, - tas viss ir par Parīzi! Ieplāno savu ceļojumu uz Parīzi kopā arī Ceļotlēti.lv, un dodies apskatīt  Eifeļa torni un Luvru, Elizejas laukus un Triumfa arku, kā arī Parīzes muzejus un parkus! Iegādājies lētas aviobiļetes uz Parīzi Ceļotlēti.lv, iepriecini  savu mīļoto, un dodaties iepazīt šo pasakaino metropoli! Izmanto iespēju rezervēt aviobiļetes uz Parīzi jau tagad!

 Nepalaid garām iespēju rezervēt aviobiļetes Rīga - PARĪZE - Rīga →  šeit

Lidostas Parīze:

✈ Paris, Charles De Gaulle  (CDG) - Lidosta atrodas aptuveni 25 kilometrus no Parīzes. Brauciens līdz pilsētas centram aizņems aptuveni pus stundas.

Rezervēt aviobiļetes uz Paris, Charles De Gaulle  (CDG) šeit

✈ Paris, Beauvais-Tille Airport  (BVA) - Lidosta atrodas arī aptuveni 90 kilometrus no Parīzes. Brauciens līdz Parīzes centram aizņems aptuveni divas stundas.

Rezervēt aviobiļetes uz Paris, Beauvais-Tille Airport  (BVA) šeit

✈ Paris, Orly  (ORY) - Lidosta atrodas aptuveni 15 kilometrus no Parīzes. Brauciens līdz pilsētai aizņems aptuveni pus stundas.

Rezervēt aviobiļetes uz Paris, Orly  (ORY) šeit

Lidojumu saraksts uz Parīzi / tiešie reisi uz Parīzi:

Pirmdiena rezervēt → šeit

 ✈ AirBaltic tiešais reiss Rīga - Parīze

 ✈ Air France tiešais reiss Rīga - Parīze

 ✈ Ryanair tiešais reiss Viļņa - Parīze

Otrdiena rezervēt → šeit

 ✈ AirBaltic tiešais reiss Rīga - Parīze

 ✈ Air France tiešais reiss Rīga - Parīze

Trešdiena rezervēt → šeit

✈ AirBaltic tiešais reiss Rīga - Parīze

 ✈ Air France tiešais reiss Rīga - Parīze

✈ AirBaltic tiešais reiss Viļņa - Parīze

 ✈ Air France tiešais reiss Viļņa - Parīze

Ceturtdiena rezervēt → šeit

✈ AirBaltic tiešais reiss Rīga - Parīze

 ✈ Air France tiešais reiss Rīga - Parīze

✈ AirBaltic tiešais reiss Viļņa - Parīze

 ✈ Air France tiešais reiss Viļņa - Parīze

Piektdiena rezervēt → šeit

✈ AirBaltic tiešais reiss Rīga - Parīze

 ✈ Air France tiešais reiss Rīga - Parīze

 ✈ Ryanair tiešais reiss Viļņa - Parīze

Sestdiena rezervēt → šeit

✈ AirBaltic tiešais reiss Rīga - Parīze

 ✈ Air France tiešais reiss Rīga - Parīze

✈ AirBaltic tiešais reiss Viļņa - Parīze

 ✈ Air France tiešais reiss Viļņa - Parīze

Svētdiena rezervēt → šeit

✈ AirBaltic tiešais reiss Rīga - Parīze

 ✈ Air France tiešais reiss Rīga - Parīze

✈ AirBaltic tiešais reiss Viļņa - Parīze

 ✈ Air France tiešais reiss Viļņa - Parīze

 ✈ Ryanair tiešais reiss Viļņa - Parīze 

Pievērsiet uzmanību: Papildus tiešajiem reisiem, Ceļotlēti.lv mājas lapā var rezervēt lidojumu ar pārsēšanām uz Parīzi. Reisi ar pārsēšanām gandrīz vienmēr ir lētāki, nekā tiešie reisi! 

Instrukcija, kā rezervēt aviobiļetes uz Parīzi:

1.solis Izvēlieties lidojuma maršrutu Lodziņā "Izbraukšana" jāieraksta lidostas nosaukums, no kuras vēlies lidot, lodziņā "Ierašanās" jāieraksta lidosta uz kuru vēlaties lidot.
2.solis Izvēlies lidojuma plānu

Virs lidojuma maršruta atzīmē sev vajadzīgo lidojuma plānu: Lidojums turp un atpakaļ Vienā virzienā

3.solis Izvēlieties lidojuma datumu Spiežot uz kalendāra lodziņiem, izvēlies turpceļa lidojuma datumu un blakuslodziņa atpakaļceļa lidojuma datumu.
4.solis Spied pogu "Meklēt", izvēlieties sev piemērotāko lidojumu un spiediet pogu „Izvēlēties”.
Ja vēlies tikai tiešos lidojumus, atķeksē lauciņu "Bez pārsēšanās"
5.solis Pārbaudi izvēlēto maršrutu!  Pievērsiet uzmanību lidostām, lidojumu datumiem, pārsēšanu laikiem - ja viss apmierina, spiediet "Rezervēt".
6.solis Ievadi informāciju aviobiļešu rezervācijai Ievadi pasažiera vārdu un uzvārdu kā tas ir norādīts pasē, latīņu burtiem, bet bez garumzīmēm un mīkstinajuma zīmēm. Norādi dzimšanas datumu (ja tas tiek prasīts) un personīgo informāciju (ja tas tiek prasīts), nepieciešamības gadījumā, pievieno nododamo bagāžu vai lielo kabīnes bagāžu (šādu opciju piedāvā WizzAir), ja tā nav iekļauta lidojumā.
7.solis Norādi savu kontaktinformāciju Ieraksti tas personas telefona numuru, kura vienmēr ir sazvanāma! Kā arī, obligāti ieraksti e-pasta adresi, lai pēc rezervācijas apmaksas varētu saņemt aviobiļetes uz e-pastu.
8.solis Izvēlies maksājuma veidu Izvēlieties sev ērtāko maksājuma veidu, spiediet pogu „Maksāt”.  Ceļotlēti.lv piedāvā iegādāties aviobiļetes izmantojot tiešo pieslēgumu ar internetbanku, kā arī ir iespējams apmaksāt aviobiļetes ar maksājuma karti un bankas pārskaitījumu. Ceļotlēti.lv piedāvā nopirkt aviobiļetes ofisā - Ģimnāzijas 34/36, Daugavpils
9.solis Saņem aviobiļetes Apstiprinātas elektroniskās aviobiļetes uz Parīzi Ceļotlēti.lv nosūta uz e-pastu vai arī pa pastu, uz klienta norādīto adresi, ja klientam tā ir ērtāk. Klients var saņemt elektroniskās aviobiļetes izdrukātu versiju Ceļotlēti.lv ofisā.

Ja pēdējā solī pārdomāji rezervēt aviobiļetes un vēlies apskatītes citus variantus un rezervēt biļeti, izmantojiet iespēju nopirkt aviobiļetes šeit


Ceļotlēti.lv informē, kā meklēt lidojumus uz Parīzi, Franciju:

Ja vēlies rezervēt aviobiļetes uz Parīzi no Rīgas, Ceļotlēti.lv mājas lapā odziņā "Izbraukšana" jāievada lidosta, no kuras taisies lidot, piemēram - Rīga (Rīga (RIX), Latvija) vai Viļņa (Viļņa (VNO), Lietuva) un lodziņā "Ierašanās" ieraksti pilsētu uz kuru vēlaties lidot, piemēram - Parīze, Visas lidostas (PAR), Francija, vai arī konkrētas lidostas nosaukums (ja Jums ir jālido uz citu Francijas lidostu). Kalendārā ir iespējams izvēlēties konkrētu lidojuma datumu, savukārt lodziņā "Ceļotājs" ir jāizvēlās pasažieru skaitu. Ja vēlēsies dabūt lētākas aviobiļetes un Tev nav starpības kurā datumā lidot, izmanto Ceļotlēti.lv "Lētāko cenu meklētājs": Nepalaid garām iespēju rezervēt lētākas aviobiļetes uz Briseli un lētākas aviobiļetes uz Franciju, izmantojot opciju → lētāko cenu meklētājs!

Izmanto Ceļotlēti.lv AKCIJAS cenas uz Parīzi:

Mājas lapā Ceļotlēti.lv Tu vienmēr atradīsi lētākas aviobiļetes uz Franciju un Parīzi!  Ceļotlēti.lv piedāvā aviokompāniju pievilcīgas cenas uz Parīzi un citām Francijas pilsētām! Mājas lapā ir iespējams rezervēt lidojumu uz Parīzi, Franciju arī ar pārsēšanām. Izmanto Ceļotlēti.lv - un vienmēr saņem lētas aviobiļetes un ērtus lidojumus! 

Ceļotlēti.lv brīdina: ja nevēlies tērēt daudz naudas aviobiļešu iegādei, rezervē aviobiļetes laicīgi - vismaz 1-2 mēnešus pirms ceļojuma!

Ja vēlies rezervēt aviobiļetes no Latvijas un rezervēt aviobiļetes no Rīgas spied → šeit
Ja vēlies rezervēt aviobiļetes no Latvijas un rezervēt aviobiļetes no Liepājas spied → šeit
Ja vēlies rezervēt aviobiļetes no Lietuvas un rezervēt aviobiļetes no Viļņas spied → šeit
Ja vēlies rezervēt aviobiļetes no Lietuvas un rezervēt aviobiļetes no Kauņas spied → šeit
Ja vēlies rezervēt aviobiļetes no Igaunijas un rezervēt aviobiļetes no Tallinas spied → šeit

Vienmēr lētāk, vienmēr ērtāk – Tavs Ceļotlēti.lv

Rezervēt aviobiļeti → šeit
Letāko cenu meklētājs → šeit
☎ (+371) 2970 1117

Vēl labāki piedāvājumi
Saņem labākos un lētākos aviobiļešu piedāvājumus vienu reizi nedēļā