Aviobiļetes uz Romu / Ceļojums uz Itāliju ar Ceļotlēti.lv

Izveidots: 2017.08.15

Izmanto izdevīgo Ceļotlēti.lv piedāvājumu un nepalaid garām iespēju rezervēt lētas aviobiļetes uz Romu →  šeit, kā arī iespēju rezervēt lētas aviobiļetes uz Romu →  šeit 

Kur atrodas Roma  Roma ir vēsturiska pilsēta, Itālijas valsts galvaspilsēta, Romas  provinces administratīvais centrs.
Kādā valodā runā Roma  Roma runā itāļu valodā.
Kāda valūta ir Roma  Eiro (€) (EUR)
Kāds ir telefona kods Roma  + 39 6 ..
Pareizais laiks Roma  Laika josla: GMT +2


Vispārīga informācija par Romu:

Roma - Itālijas galvaspilsēta, kas atodas Tibras upes krastos un ir pazīstama kā "Mūžīgā pilsēta". Itālijas galvaspilsētai ir ļoti bagāta kultūra - muzeji, parki, mākslas galerijas, arheoloģiskajie izrakumi un mākslas šedevri. Ceļojuma laikā Jums būs iespēja apskatīt Romas ievērojamākus apskates objektus - Kolizeju, kas kārdeiz bija Romas amfiteātris, Panteonu (Romiešu templis), Trevi srūklaku, kas ir viena no iecienītākājiem tūristu apskates vietām, kā arī triumfa arkas, kuras ir bieži aprakstītas Romas mītos un leģendās, un vēl daudzus arhitektūras pieminekļus, kas padara šo pilsētu par tūristiem tik iecienītu apskates objektu. Ceļotlēti.lv iesaka Romā obligāti apskatīt kultūras pieminekļi - Romas katakombas (seno kristiešu apbedīšanas vietas, kapenes). Izmantojiet iespēju rezervēt aviobiļētes uz Romu jau tagad un lētās aviobiļetes uz Romu sniegs Jums iespēju apskatīt krāsņo Itālijas galvaspilsētu un lieliski pavadīt brīvdienas, izbaudot smalko itāļu dzīvesveidu!

 Nepalaid garām iespēju rezervēt aviobiļetes Rīga - ROMA - Rīga →  šeit

Lidostas Roma:

Rome, Fiumicino  (FCO)  Lidosta atrodas aptuveni 32 kilometrus no Romas. Brauciens līdz pilsētas centram aizņems aptuveni 30 minūtes.
Rome, Ciampino  (CIA) Lidosta atrodas aptuveni 28 kilometrus no Romas. Brauciens līdz pilsētas centram aizņems aptuveni 20 minūtes.


✈ Rezervēt aviobiļetes uz Rome, Fiumicino (FCO) šeit

✈ Rezervēt aviobiļetes uz Rome, Ciampino (CIA) šeit

Ceļotlēti.lv informē, kā meklēt lidojumus uz Romu, Itāliju:

Ja vēlies rezervēt aviobiļetes uz Romu no Rīgas, Ceļotlēti.lv mājas lapā odziņā "Izbraukšana" jāievada lidosta, no kuras taisies lidot, piemēram - Rīga (Rīga (RIX), Latvija) vai Viļņa (Viļņa (VNO), Lietuva) un lodziņā "Ierašanās" ieraksti pilsētu uz kuru vēlaties lidot, piemēram - Roma, Visas lidostas (ROM), Itālija, vai arī konkrētas lidostas nosaukums (ja Jums ir jālido uz citu Itālijas lidostu). Kalendārā ir iespējams izvēlēties konkrētu lidojuma datumu, savukārt lodziņā "Ceļotājs" ir jāizvēlās pasažieru skaitu. Ja vēlēsies dabūt lētākas aviobiļetes un Tev nav starpības kurā datumā lidot, izmanto Ceļotlēti.lv "Lētāko cenu meklētājs": Nepalaid garām iespēju rezervēt lētākas aviobiļetes uz Romu un lētākas aviobiļetes uz Itāliju, izmantojot opciju → lētāko cenu meklētājs!

Instrukcija, kā rezervēt aviobiļetes uz Romu:

1.solis Izvēlieties lidojuma maršrutu Lodziņā "Izbraukšana" jāieraksta lidostas nosaukums, no kuras vēlies lidot, lodziņā "Ierašanās" jāieraksta lidosta uz kuru vēlaties lidot.
2.solis Izvēlies lidojuma plānu

Virs lidojuma maršruta atzīmē sev vajadzīgo lidojuma plānu: Lidojums turp un atpakaļ Vienā virzienā

3.solis Izvēlieties lidojuma datumu Spiežot uz kalendāra lodziņiem, izvēlies turpceļa lidojuma datumu un blakuslodziņa atpakaļceļa lidojuma datumu.
4.solis Spied pogu "Meklēt", izvēlieties sev piemērotāko lidojumu un spiediet pogu „Izvēlēties”.
Ja vēlies tikai tiešos lidojumus, atķeksē lauciņu "Bez pārsēšanās"
5.solis Pārbaudi izvēlēto maršrutu!  Pievērsiet uzmanību lidostām, lidojumu datumiem, pārsēšanu laikiem - ja viss apmierina, spiediet "Rezervēt".
6.solis Ievadi informāciju aviobiļešu rezervācijai Ievadi pasažiera vārdu un uzvārdu kā tas ir norādīts pasē, latīņu burtiem, bet bez garumzīmēm un mīkstinajuma zīmēm. Norādi dzimšanas datumu (ja tas tiek prasīts) un personīgo informāciju (ja tas tiek prasīts), nepieciešamības gadījumā, pievieno nododamo bagāžu vai lielo kabīnes bagāžu (šādu opciju piedāvā WizzAir), ja tā nav iekļauta lidojumā.
7.solis Norādi savu kontaktinformāciju Ieraksti tas personas telefona numuru, kura vienmēr ir sazvanāma! Kā arī, obligāti ieraksti e-pasta adresi, lai pēc rezervācijas apmaksas varētu saņemt aviobiļetes uz e-pastu.
8.solis Izvēlies maksājuma veidu Izvēlieties sev ērtāko maksājuma veidu, spiediet pogu „Maksāt”.  Ceļotlēti.lv piedāvā iegādāties aviobiļetes izmantojot tiešo pieslēgumu ar internetbanku, kā arī ir iespējams apmaksāt aviobiļetes ar maksājuma karti un bankas pārskaitījumu. Ceļotlēti.lv piedāvā nopirkt aviobiļetes ofisā - Ģimnāzijas 34/36, Daugavpils
9.solis Saņem aviobiļetes Apstiprinātas elektroniskās aviobiļetes uz Romu Ceļotlēti.lv nosūta uz e-pastu vai arī pa pastu, uz klienta norādīto adresi, ja klientam tā ir ērtāk. Klients var saņemt elektroniskās aviobiļetes izdrukātu versiju Ceļotlēti.lv ofisā.

Ja pēdējā solī pārdomāji rezervēt aviobiļetes un vēlies apskatītes citus variantus un rezervēt biļeti, izmantojiet iespēju nopirkt aviobiļetes šeit

Lidojumu saraksts uz Romu / tiešie reisi uz Itāliju:

Pirmdiena rezervēt → šeit

✈ AirBaltic tiešais reiss Rīga - Roma

✈ Alitalia tiešais reiss Rīga - Roma

✈ Wizzair tiešais reiss Viļņa - Roma

Otrdiena rezervēt → šeit

✈ Ryanair tiešais reiss Viļņa - Roma

Trešdiena rezervēt → šeit

✈ AirBaltic tiešais reiss Rīga - Roma

✈ Alitalia tiešais reiss Rīga - Roma

Ceturtdiena rezervēt → šeit

✈ Ryanair tiešais reiss Viļņa - Roma

Piektdiena rezervēt → šeit

✈ AirBaltic tiešais reiss Rīga - Roma

✈ Alitalia tiešais reiss Rīga - Roma

✈ Wizzair tiešais reiss Viļņa - Roma

Sestdiena rezervēt → šeit

✈ Ryanair tiešais reiss Viļņa - Roma

Svētdiena rezervēt → šeit

✈ AirBaltic tiešais reiss Rīga - Roma

✈ Alitalia tiešais reiss Rīga - Roma

Pievērsiet uzmanību: Papildus tiešajiem reisiem, Ceļotlēti.lv mājas lapā var rezervēt lidojumu ar pārsēšanām uz Romu. Reisi ar pārsēšanām gandrīz vienmēr ir lētāki, nekā tiešie reisi! 

Izmanto Ceļotlēti.lv AKCIJAS cenas uz Romu:

Mājas lapā Ceļotlēti.lv Tu vienmēr atradīsi lētākas aviobiļetes uz Itāliju un Romu!  Ceļotlēti.lv piedāvā aviokompāniju pievilcīgas cenas uz Romu un citām Itālijas pilsētām! Mājas lapā ir iespējams rezervēt lidojumu uz Romu,Itāliju arī ar pārsēšanām. Izmanto Ceļotlēti.lv - un vienmēr saņem lētas aviobiļetes un ērtus lidojumus! 

Ceļotlēti.lv brīdina: ja nevēlies tērēt daudz naudas aviobiļešu iegādei, rezervē aviobiļetes laicīgi - vismaz 1-2 mēnešus pirms ceļojuma!

Ja vēlies rezervēt aviobiļetes no Latvijas un rezervēt aviobiļetes no Rīgas spied → šeit
Ja vēlies rezervēt aviobiļetes no Latvijas un rezervēt aviobiļetes no Liepājas spied → šeit
Ja vēlies rezervēt aviobiļetes no Lietuvas un rezervēt aviobiļetes no Viļņas spied → šeit
Ja vēlies rezervēt aviobiļetes no Lietuvas un rezervēt aviobiļetes no Kauņas spied → šeit
Ja vēlies rezervēt aviobiļetes no Igaunijas un rezervēt aviobiļetes no Tallinas spied → šeit

Vienmēr lētāk, vienmēr ērtāk – Tavs Ceļotlēti.lv

Rezervēt aviobiļeti → šeit
Letāko cenu meklētājs → šeit
☎ (+371) 2970 1117
✉ info@avioagents.lv

Vēl labāki piedāvājumi
Saņem labākos un lētākos aviobiļešu piedāvājumus vienu reizi nedēļā