Aviobiļetes uz Stokholmu / Lētas biļetes uz Stokholmu no Rīgas

Izveidots: 2017.08.02

Izmanto izdevīgo Ceļotlēti.lv piedāvājumu un nepalaid garām iespēju rezervēt lētas aviobiļetes uz Stokholmu →  šeit, kā arī iespēju rezervēt lētas aviobiļetes uz Zviedriju →  šeit 

Kur atrodas Stokholma  Stokholma ir Zviedrijas galvaspilsēta, kā arī valsts lielākā pilsēta. Stokholma  atrodas Baltijas jūras rietumu krasta pie Mēlara ezera.
Kādā valodā runā Stokholmā  Stokholmā runā zviedru valodā, bet daudzi zin arī angļu valodu. 
Kāda valūta ir Stokholmā  Zviedrijas krona (SEK)
Kāds ir telefona kods Stokholmā  + 46 ..
Pareizais laiks Stokholmā  Laika josla: GMT +1


Vispārīga informācija par Stokholmu:

Stokholma ir Zviedrijas galvaspilsēta. Daudzi medz devēt Stokholmu par „Ziemeļu Venēciju”, jo Stokholmas teritorija ir izpletusies pa daudzām salām starp ezeru Malaren un Baltijas jūru. Visas salas ir savienotas ar 57 tiltiem. Stokholma tiek saukta arī par zaļu pilsētu, jo viena trešdaļa ir atvēlēta parkiem. Ja Jūsu ceļojums uz Stokholmu ir ieplānots vasarā, Ceļotlēti.lv iesaka izbaudīt laivu braucienu uz kādu restorānu, kurš atrodas uz viena no 14 Stokholmas salām. Kā arī obligāti izmantojiet iespēju izbaudīt laivu ekskursiju pa Stokholmas ūdens kanāliem! Savukārt ja Jūs plānojat doties uz Stokholmu Ziemā, Ceļotlēti.lv ieteiktu apmeklēt Stokholmas Ziemassvētku tirdziņus un sveču veikalus - ideālas vietas, kur atrast interesantus suvenīrus saviem mīļajiem! Izmanto iespēju rezervēt aviobiļetes uz Stokholmu, un dodies ceļojumā kaut vai rīt!

 Nepalaid garām iespēju rezervēt biļetes Rīga - BRISELE - Rīga →  šeit

Lidostas Stokholmā:

✈ Stockholm-Skavsta Airport (NYO) - Lidosta atrodas aptuveni 100 kilometrus no Stokholmas. Brauciens līdz pilsētai aizņems aptuveni 1,5 - 2 stundas.

Rezervēt aviobiļetes uz Stockholm-Skavsta Airport (NYO) šeit

✈ Stockholm-Arlanda Airport (ARN) - Lidosta atrodas aptuveni 42 kilometrus no Stokholmas. Brauciens līdz pilsētas centram aizņems aptuveni 1 stundu.

Rezervēt aviobiļetes uz Stockholm-Arlanda Airport (ARN) šeit

Lidojumu saraksts uz Stokholmu / tiešie reisi uz Stokholmu:

Pirmdiena rezervēt → šeit

✈ AirBaltic tiešais reiss Rīga - Stokholma

✈ Scandinavian Airlines tiešais reiss Rīga - Stokholma

Otrdiena rezervēt → šeit

✈ AirBaltic tiešais reiss Rīga - Stokholma

✈ Scandinavian Airlinestiešais reiss Rīga - Stokholma

tiešais reiss Rīga - Stokholma

Trešdiena rezervēt → šeit

✈ AirBaltic tiešais reiss Rīga - Stokholma

✈ Scandinavian Airlines tiešais reiss Rīga - Stokholma

✈ Wizzair tiešais reiss Viļņa - Stokholma

Ceturtdiena rezervēt → šeit

✈ AirBaltic tiešais reiss Rīga - Stokholma

✈ Scandinavian Airlines tiešais reiss Rīga - Stokholma

✈ Norwegian tiešais reiss Rīga - Stokholma

Sestdiena rezervēt → šeit

✈ AirBaltic tiešais reiss Rīga - Stokholma

Svētdiena rezervēt → šeit

✈ AirBaltic tiešais reiss Rīga - Stokholma

✈ Scandinavian Airlines tiešais reiss Rīga - Stokholma

✈ Norwegian tiešais reiss Rīga - Stokholma

✈ Wizzair tiešais reiss Viļņa - Stokholma

Pievērsiet uzmanību: Papildus tiešajiem reisiem, Ceļotlēti.lv mājas lapā var rezervēt lidojumu ar pārsēšanām uz Briseli. Reisi ar pārsēšanām gandrīz vienmēr ir lētāki, nekā tiešie reisi! 

Instrukcija, kā rezervēt aviobiļetes uz Stokholmu:

1.solis Izvēlieties lidojuma maršrutu Lodziņā "Izbraukšana" jāieraksta lidostas nosaukums, no kuras vēlies lidot, lodziņā "Ierašanās" jāieraksta lidosta uz kuru vēlaties lidot.
2.solis Izvēlies lidojuma plānu

Virs lidojuma maršruta atzīmē sev vajadzīgo lidojuma plānu: Lidojums turp un atpakaļ Vienā virzienā

3.solis Izvēlieties lidojuma datumu Spiežot uz kalendāra lodziņiem, izvēlies turpceļa lidojuma datumu un blakuslodziņa atpakaļceļa lidojuma datumu.
4.solis Spied pogu "Meklēt", izvēlieties sev piemērotāko lidojumu un spiediet pogu „Izvēlēties”.
Ja vēlies tikai tiešos lidojumus, atķeksē lauciņu "Bez pārsēšanās"
5.solis Pārbaudi izvēlēto maršrutu!  Pievērsiet uzmanību lidostām, lidojumu datumiem, pārsēšanu laikiem - ja viss apmierina, spiediet "Rezervēt".
6.solis Ievadi informāciju aviobiļešu rezervācijai Ievadi pasažiera vārdu un uzvārdu kā tas ir norādīts pasē, latīņu burtiem, bet bez garumzīmēm un mīkstinajuma zīmēm. Norādi dzimšanas datumu (ja tas tiek prasīts) un personīgo informāciju (ja tas tiek prasīts), nepieciešamības gadījumā, pievieno nododamo bagāžu vai lielo kabīnes bagāžu (šādu opciju piedāvā WizzAir), ja tā nav iekļauta lidojumā.
7.solis Norādi savu kontaktinformāciju Ieraksti tas personas telefona numuru, kura vienmēr ir sazvanāma! Kā arī, obligāti ieraksti e-pasta adresi, lai pēc rezervācijas apmaksas varētu saņemt aviobiļetes uz e-pastu.
8.solis Izvēlies maksājuma veidu Izvēlieties sev ērtāko maksājuma veidu, spiediet pogu „Maksāt”.  Ceļotlēti.lv piedāvā iegādāties aviobiļetes izmantojot tiešo pieslēgumu ar internetbanku, kā arī ir iespējams apmaksāt aviobiļetes ar maksājuma karti un bankas pārskaitījumu. Ceļotlēti.lv piedāvā nopirkt aviobiļetes ofisā - Ģimnāzijas 34/36, Daugavpils
9.solis Saņem aviobiļetes Apstiprinātas elektroniskās aviobiļetes uz Stokholmu Ceļotlēti.lv nosūta uz e-pastu vai arī pa pastu, uz klienta norādīto adresi, ja klientam tā ir ērtāk. Klients var saņemt elektroniskās aviobiļetes izdrukātu versiju Ceļotlēti.lv ofisā.

Ja pēdējā solī pārdomāji rezervēt aviobiļetes un vēlies apskatītes citus variantus un rezervēt biļeti, izmantojiet iespēju nopirkt aviobiļetes šeit


Ceļotlēti.lv informē, kā meklēt lidojumus uz Stokholmu, Zviedriju:

Ja vēlies rezervēt aviobiļetes uz Briseli no Rīgas, Ceļotlēti.lv mājas lapā odziņā "Izbraukšana" jāievada lidosta, no kuras taisies lidot, piemēram - Rīga (Rīga (RIX), Latvija) vai Viļņa (Viļņa (VNO), Lietuva) un lodziņā "Ierašanās" ieraksti pilsētu uz kuru vēlaties lidot, piemēram - Brisele, Visas lidostas (BRU), Beļģija, vai arī konkrētas lidostas nosaukums (ja Jums ir jālido uz citu Beļģijas lidostu). Kalendārā ir iespējams izvēlēties konkrētu lidojuma datumu, savukārt lodziņā "Ceļotājs" ir jāizvēlās pasažieru skaitu. Ja vēlēsies dabūt lētākas aviobiļetes un Tev nav starpības kurā datumā lidot, izmanto Ceļotlēti.lv "Lētāko cenu meklētājs": Nepalaid garām iespēju rezervēt lētākas aviobiļetes uz Briseli un lētākas aviobiļetes uz Beļģiju, izmantojot opciju → lētāko cenu meklētājs!

Izmanto Ceļotlēti.lv AKCIJAS cenas uz Stokholmu:

Mājas lapā Ceļotlēti.lv Tu vienmēr atradīsi lētākas aviobiļetes uz Zviedriju un Stokholmu!  Ceļotlēti.lv piedāvā aviokompāniju pievilcīgas cenas uz Stokholmu un citām Zviedrijas pilsētām! Mājas lapā ir iespējams rezervēt lidojumu uz Stokholmu, Zviedriju arī ar pārsēšanām. Izmanto Ceļotlēti.lv - un vienmēr saņem lētas aviobiļetes un ērtus lidojumus! 

Ceļotlēti.lv brīdina: ja nevēlies tērēt daudz naudas aviobiļešu iegādei, rezervē aviobiļetes laicīgi - vismaz 1-2 mēnešus pirms ceļojuma!

Ja vēlies rezervēt aviobiļetes no Latvijas un rezervēt aviobiļetes no Rīgas spied → šeit
Ja vēlies rezervēt aviobiļetes no Latvijas un rezervēt aviobiļetes no Liepājas spied → šeit
Ja vēlies rezervēt aviobiļetes no Lietuvas un rezervēt aviobiļetes no Viļņas spied → šeit
Ja vēlies rezervēt aviobiļetes no Lietuvas un rezervēt aviobiļetes no Kauņas spied → šeit
Ja vēlies rezervēt aviobiļetes no Igaunijas un rezervēt aviobiļetes no Tallinas spied → šeit

Vienmēr lētāk, vienmēr ērtāk – Tavs Ceļotlēti.lv

Rezervēt aviobiļeti → šeit
Letāko cenu meklētājs → šeit
☎ (+371) 2970 1117
✉ info@avioagents.lv

 

 

Vēl labāki piedāvājumi
Saņem labākos un lētākos aviobiļešu piedāvājumus vienu reizi nedēļā