Aviobiļetes uz Toronto / Lētas aviobiletes no Rīgas uz Toronto

Izveidots: 2017.08.06

Izmanto izdevīgo Ceļotlēti.lv piedāvājumu un nepalaid garām iespēju rezervēt lētas aviobiļetes uz Toronto →  šeit, kā arī iespēju rezervēt lētas aviobiļetes uz Toronto →  šeit 

Kur atrodas Toronto  Toronto ir pilsēta Kanādas dienvidaustrumos pie Ontārio ezera.
Kādā valodā runā Toronto  Toronto runā angļu un franču valodā.
Kāda valūta ir Toronto  Kanādas dollārs ($) (KAD)
Kāds ir telefona kods Toronto  + 1 416 ..
Pareizais laiks Toronto  Laika josla: GMT -4


Vispārīga informācija par Toronto:

Toronto ir Kanādas lielākā pilsēta, viena no multikulturālākajām pilsētām pasaulē. Ceļojums uz Toronto patīks aktīvas atpūtas cienītājam, jo Toronto vilina turistus ar kolosālām izklaides un atpūtas iespējām. Toronto tiek devēts par Kanādas finanšu un ekonomikas centru, kā arī kultūras un mākslas un centru. Pasaulē Toronto ir slavena ar saviem debesskrāpjiem - gandrīz katram Toronto debesskrāpim ir pazemes stāvi, kur ir izvietoti veikali, restorāni un citas atpūtas vietas. Izmanto iespēju apmeklēt to visu, iegādājies lētas aviobiļetes uz Toronto Ceļotlēti.lv! Ceļojumi uz Toronto sniegs iespēju apmeklēt Toronto galveno ielu Yonge Star, kur atrodas daudzi veikaliņi, bāri un restorāni, kur būs iespēja baudīt garšīgu maltīti un augstākās kvalitātes apkalpošanu. Izmanto iespēju rezervēt aviobiļetes uz Toronto un dodies un izbaudīt šo pilsētu! 

 Nepalaid garām iespēju rezervēt aviobiļetes Rīga - TORONTO - Rīga →  šeit

Lidostas Toronto:

✈ Toronto, Pearson International  (YYZ) - Lidosta atrodas aptuveni 27 kilometrus no Toronto. Brauciens līdz pilsētai aizņems aptuveni stundu.

Rezervēt aviobiļetes uz Toronto, Pearson International  (YYZ) šeit

✈ Toronto, Kitchener-Waterloo Reg  (YKF) - Lidosta atrodas aptuveni 100 kilometrus no Toronto. Brauciens līdz pilsētas centram aizņems aptuveni divas stundas.

Rezervēt aviobiļetes uz Toronto, Kitchener-Waterloo Reg  (YKF) šeit

✈ Toronto, Buttonville  (YKZ) - Lidosta atrodas arī aptuveni 30 kilometrus no Toronto. Brauciens līdz Toronto centram aizņems aptuveni 40 minūtes.

Rezervēt aviobiļetes uz Toronto, Buttonville  (YKZ) šeit

✈ Toronto, Toronto Island  (YTZ) - Lidosta atrodas aptuveni 3 kilometrus no Toronto. Brauciens līdz pilsētai aizņems aptuveni 15 minūtes.

Rezervēt aviobiļetes uz Toronto, Toronto Island  (YTZ) šeit

✈ Toronto, Hamilton  (YHM) - Lidosta atrodas aptuveni 65 kilometrus no Toronto. Brauciens līdz pilsētai aizņems aptuveni stundu.

Rezervēt aviobiļetes uz Toronto, Hamilton  (YHM) šeit

Ceļotlēti.lv informē tiešie reisi uz Toronto no Rīgas un no Viļņas NELIDO!

Pievērsiet uzmanību: Ceļotlēti.lv mājas lapā var rezervēt lidojumu ar pārsēšanām uz Toronto / Kanādu. Reisi ar pārsēšanām gandrīz vienmēr ir lētāki, nekā tiešie reisi! 

Ceļotlēti.lv lidojuma varianti uz Toronto no Rīgas:

1. Lufthansa savienojumā ar Condor - pārsēšanās Frankfurtē (pārsēšanās laiks aptuveni 6 stundas)

✈  Lidojuma maršrutsRīga - Frankfurte (FRA) International - Toronto

2. AirBaltic savienojumā ar Westjet - pārsēšanās Londona (pārsēšanās laiks aptuveni 6 stundas)

✈  Lidojuma maršrutsRīga - Londona (LGW) Gatwick - Toronto

3. AirBaltic savienojumā ar Jet Airways - pārsēšanās Amsterdamā (pārsēšanās laiks aptuveni 2 stundas)

✈  Lidojuma maršrutsRīga - Amsterdama (AMS) Schiphol - Toronto

4. LOT Polish Airlines - pārsēšanās Varšava (pārsēšanās laiks aptuveni 2 stundas)

✈  Lidojuma maršrutsRīga - Varšava (WAW) Okecie - Toronto

Instrukcija, kā rezervēt aviobiļetes uz Toronto:

1.solis Izvēlieties lidojuma maršrutu Lodziņā "Izbraukšana" jāieraksta lidostas nosaukums, no kuras vēlies lidot, lodziņā "Ierašanās" jāieraksta lidosta uz kuru vēlaties lidot.
2.solis Izvēlies lidojuma plānu

Virs lidojuma maršruta atzīmē sev vajadzīgo lidojuma plānu: Lidojums turp un atpakaļ Vienā virzienā

3.solis Izvēlieties lidojuma datumu Spiežot uz kalendāra lodziņiem, izvēlies turpceļa lidojuma datumu un blakuslodziņa atpakaļceļa lidojuma datumu.
4.solis Spied pogu "Meklēt", izvēlieties sev piemērotāko lidojumu un spiediet pogu „Izvēlēties”.
Ja vēlies tikai tiešos lidojumus, atķeksē lauciņu "Bez pārsēšanās"
5.solis Pārbaudi izvēlēto maršrutu!  Pievērsiet uzmanību lidostām, lidojumu datumiem, pārsēšanu laikiem - ja viss apmierina, spiediet "Rezervēt".
6.solis Ievadi informāciju aviobiļešu rezervācijai Ievadi pasažiera vārdu un uzvārdu kā tas ir norādīts pasē, latīņu burtiem, bet bez garumzīmēm un mīkstinajuma zīmēm. Norādi dzimšanas datumu (ja tas tiek prasīts) un personīgo informāciju (ja tas tiek prasīts), nepieciešamības gadījumā, pievieno nododamo bagāžu vai lielo kabīnes bagāžu (šādu opciju piedāvā WizzAir), ja tā nav iekļauta lidojumā.
7.solis Norādi savu kontaktinformāciju Ieraksti tas personas telefona numuru, kura vienmēr ir sazvanāma! Kā arī, obligāti ieraksti e-pasta adresi, lai pēc rezervācijas apmaksas varētu saņemt aviobiļetes uz e-pastu.
8.solis Izvēlies maksājuma veidu Izvēlieties sev ērtāko maksājuma veidu, spiediet pogu „Maksāt”.  Ceļotlēti.lv piedāvā iegādāties aviobiļetes izmantojot tiešo pieslēgumu ar internetbanku, kā arī ir iespējams apmaksāt aviobiļetes ar maksājuma karti un bankas pārskaitījumu. Ceļotlēti.lv piedāvā nopirkt aviobiļetes ofisā - Ģimnāzijas 34/36, Daugavpils
9.solis Saņem aviobiļetes Apstiprinātas elektroniskās aviobiļetes uz Toronto Ceļotlēti.lv nosūta uz e-pastu vai arī pa pastu, uz klienta norādīto adresi, ja klientam tā ir ērtāk. Klients var saņemt elektroniskās aviobiļetes izdrukātu versiju Ceļotlēti.lv ofisā.

Ja pēdējā solī pārdomāji rezervēt aviobiļetes un vēlies apskatītes citus variantus un rezervēt biļeti, izmantojiet iespēju nopirkt aviobiļetes šeit


Ceļotlēti.lv informē, kā meklēt lidojumus uz Toronto, Kanādu:

Ja vēlies rezervēt aviobiļetes uz Toronto no Rīgas, Ceļotlēti.lv mājas lapā odziņā "Izbraukšana" jāievada lidosta, no kuras taisies lidot, piemēram - Rīga (Rīga (RIX), Latvija) vai Viļņa (Viļņa (VNO), Lietuva) un lodziņā "Ierašanās" ieraksti pilsētu uz kuru vēlaties lidot, piemēram - Toronto, Visas lidostas (YTA), Kanāda, vai arī konkrētas lidostas nosaukums (ja Jums ir jālido uz citu Kanādas lidostu). Kalendārā ir iespējams izvēlēties konkrētu lidojuma datumu, savukārt lodziņā "Ceļotājs" ir jāizvēlās pasažieru skaitu. Ja vēlēsies dabūt lētākas aviobiļetes un Tev nav starpības kurā datumā lidot, izmanto Ceļotlēti.lv "Lētāko cenu meklētājs": Nepalaid garām iespēju rezervēt lētākas aviobiļetes uz Toronto un lētākas aviobiļetes uz Kanādu, izmantojot opciju → lētāko cenu meklētājs!

Izmanto Ceļotlēti.lv AKCIJAS cenas uz Toronto:

Mājas lapā Ceļotlēti.lv Tu vienmēr atradīsi lētākas aviobiļetes uz Kanādu un Toronto!  Ceļotlēti.lv piedāvā aviokompāniju pievilcīgas cenas uz Toronto un citām Kanādas pilsētām! Mājas lapā ir iespējams rezervēt lidojumu uz Toronto, Kanādu arī ar pārsēšanām. Izmanto Ceļotlēti.lv - un vienmēr saņem lētas aviobiļetes un ērtus lidojumus! 

Ceļotlēti.lv brīdina: ja nevēlies tērēt daudz naudas aviobiļešu iegādei, rezervē aviobiļetes laicīgi - vismaz 1-2 mēnešus pirms ceļojuma!

Ja vēlies rezervēt aviobiļetes no Latvijas un rezervēt aviobiļetes no Rīgas spied → šeit
Ja vēlies rezervēt aviobiļetes no Latvijas un rezervēt aviobiļetes no Liepājas spied → šeit
Ja vēlies rezervēt aviobiļetes no Lietuvas un rezervēt aviobiļetes no Viļņas spied → šeit
Ja vēlies rezervēt aviobiļetes no Lietuvas un rezervēt aviobiļetes no Kauņas spied → šeit
Ja vēlies rezervēt aviobiļetes no Igaunijas un rezervēt aviobiļetes no Tallinas spied → šeit

Vienmēr lētāk, vienmēr ērtāk – Tavs Ceļotlēti.lv

Rezervēt aviobiļeti → šeit
Letāko cenu meklētājs → šeit
☎ (+371) 2970 1117
✉ info@avioagents.lv

Vēl labāki piedāvājumi
Saņem labākos un lētākos aviobiļešu piedāvājumus vienu reizi nedēļā