Aviobiļetes uz Venēciju / Lētas biļetes Rīga - Venēcija

Izveidots: 2017.08.21

Izmanto izdevīgo Ceļotlēti.lv piedāvājumu un nepalaid garām iespēju rezervēt lētas aviobiļetes uz Venēciju →  šeit, kā arī iespēju rezervēt lētas aviobiļetes uz Venēciju →  šeit 

Kur atrodas Venēcija  Venēcija ir pilsēta Itālijā, Venēcijas provinces galvaspilsēta. 
Kādā valodā runā Venēcija  Venēcija runā itāļu valodā.
Kāda valūta ir Venēcija  Eiro (€) (EU)
Kāds ir telefona kods Venēcija  + 39 ..
Pareizais laiks Venēcija  Laika josla: GMT +2


Vispārīga informācija par Venēciju:

Venēcija ir viena no krāšņākajām Itālijas pilsētām, kura lutina ar Vidusjūras valdzinošo klimatu un neaizmirstamo kultūras bagātību. Jebkurā sezonā Venēcija nelīdzinās nevienai citai pasaules pilsētai. Venēcijas pilsēta tiek uzskatīta par vienu no tūristu iecienītākajām atpūtas vietām - ik gadu šo Itālijas pilsētu apmeklē trūristu straumes. Ceļojums uz Venēciju ļaus tūristiem iepazīt Itālijas vēsturi, mākslu, kā arī braucienā ar gondolu, pilsētas kanālu skaistumu! Ceļotlēti.lv iesaka apskatīt Venēcijā skaistākos kultūras un arhitektūras pieminekļus, tādus kā Svētā Marka laukums, Pialto, Palazzo Ducale un Svētā Marka baziliku. Izmanto iespēju rezervēt aviobiļetes uz Venēciju un dodies izbaudīt braucienus ar gondolu dziesmas „O Sole Mio” pavadībā.

 Nepalaid garām iespēju rezervēt aviobiļetes Rīga - VENĒCIJA - Rīga →  šeit

Lidostas Venēcija:

Venice Marco Polo Airport (VCE) Lidosta atrodas Venēcijas reģionā. Brauciens līdz pilsētas centram aizņems aptuveni 2 stundas.

✈ Rezervēt aviobiļetes uz Venice Marco Polo Airport (VCE) šeit

Ceļotlēti.lv informē, kā meklēt lidojumus uz Venēciju, Itāliju:

Ja vēlies rezervēt aviobiļetes uz Venēciju no Rīgas, Ceļotlēti.lv mājas lapā odziņā "Izbraukšana" jāievada lidosta, no kuras taisies lidot, piemēram - Rīga (Rīga (RIX), Latvija) vai Viļņa (Viļņa (VNO), Lietuva) un lodziņā "Ierašanās" ieraksti pilsētu uz kuru vēlaties lidot, piemēram - Venēcija, Visas lidostas (VCE), Itālija, vai arī konkrētas lidostas nosaukums (ja Jums ir jālido uz citu Itālijas lidostu). Kalendārā ir iespējams izvēlēties konkrētu lidojuma datumu, savukārt lodziņā "Ceļotājs" ir jāizvēlās pasažieru skaitu. Ja vēlēsies dabūt lētākas aviobiļetes un Tev nav starpības kurā datumā lidot, izmanto Ceļotlēti.lv "Lētāko cenu meklētājs": Nepalaid garām iespēju rezervēt lētākas aviobiļetes uz Venēciju un lētākas aviobiļetes uz Itāliju, izmantojot opciju → lētāko cenu meklētājs!

Instrukcija, kā rezervēt aviobiļetes uz Venēciju:

1.solis Izvēlieties lidojuma maršrutu Lodziņā "Izbraukšana" jāieraksta lidostas nosaukums, no kuras vēlies lidot, lodziņā "Ierašanās" jāieraksta lidosta uz kuru vēlaties lidot.
2.solis Izvēlies lidojuma plānu

Virs lidojuma maršruta atzīmē sev vajadzīgo lidojuma plānu: Lidojums turp un atpakaļ Vienā virzienā

3.solis Izvēlieties lidojuma datumu Spiežot uz kalendāra lodziņiem, izvēlies turpceļa lidojuma datumu un blakuslodziņa atpakaļceļa lidojuma datumu.
4.solis Spied pogu "Meklēt", izvēlieties sev piemērotāko lidojumu un spiediet pogu „Izvēlēties”.
Ja vēlies tikai tiešos lidojumus, atķeksē lauciņu "Bez pārsēšanās"
5.solis Pārbaudi izvēlēto maršrutu!  Pievērsiet uzmanību lidostām, lidojumu datumiem, pārsēšanu laikiem - ja viss apmierina, spiediet "Rezervēt".
6.solis Ievadi informāciju aviobiļešu rezervācijai Ievadi pasažiera vārdu un uzvārdu kā tas ir norādīts pasē, latīņu burtiem, bet bez garumzīmēm un mīkstinajuma zīmēm. Norādi dzimšanas datumu (ja tas tiek prasīts) un personīgo informāciju (ja tas tiek prasīts), nepieciešamības gadījumā, pievieno nododamo bagāžu vai lielo kabīnes bagāžu (šādu opciju piedāvā WizzAir), ja tā nav iekļauta lidojumā.
7.solis Norādi savu kontaktinformāciju Ieraksti tas personas telefona numuru, kura vienmēr ir sazvanāma! Kā arī, obligāti ieraksti e-pasta adresi, lai pēc rezervācijas apmaksas varētu saņemt aviobiļetes uz e-pastu.
8.solis Izvēlies maksājuma veidu Izvēlieties sev ērtāko maksājuma veidu, spiediet pogu „Maksāt”.  Ceļotlēti.lv piedāvā iegādāties aviobiļetes izmantojot tiešo pieslēgumu ar internetbanku, kā arī ir iespējams apmaksāt aviobiļetes ar maksājuma karti un bankas pārskaitījumu. Ceļotlēti.lv piedāvā nopirkt aviobiļetes ofisā - Ģimnāzijas 34/36, Daugavpils
9.solis Saņem aviobiļetes Apstiprinātas elektroniskās aviobiļetes uz Venēciju Ceļotlēti.lv nosūta uz e-pastu vai arī pa pastu, uz klienta norādīto adresi, ja klientam tā ir ērtāk. Klients var saņemt elektroniskās aviobiļetes izdrukātu versiju Ceļotlēti.lv ofisā.

Ja pēdējā solī pārdomāji rezervēt aviobiļetes un vēlies apskatītes citus variantus un rezervēt biļeti, izmantojiet iespēju nopirkt aviobiļetes šeit

Lidojumu saraksts uz Venēciju / tiešie reisi uz Venēciju:

Pirmdiena rezervēt → šeit

 ✈ airBaltic tiešais reiss Rīga - Venēcija

 ✈ Alitalia tiešais reiss Rga - Venēcija

Ceturtdiena rezervēt → šeit

 ✈ airBaltic tiešais reiss Rīga - Venēcija

 ✈ Alitalia tiešais reiss Rga - Venēcija

Pievērsiet uzmanību: Papildus tiešajiem reisiem, Ceļotlēti.lv mājas lapā var rezervēt lidojumu ar pārsēšanām uz Venēciju. Reisi ar pārsēšanām gandrīz vienmēr ir lētāki, nekā tiešie reisi! 

Izmanto Ceļotlēti.lv AKCIJAS cenas uz Venēciju:

Mājas lapā Ceļotlēti.lv Tu vienmēr atradīsi lētākas aviobiļetes uz Itāliju un Venēciju!  Ceļotlēti.lv piedāvā aviokompāniju pievilcīgas cenas uz Venēciju un citām Itālijas pilsētām! Mājas lapā ir iespējams rezervēt lidojumu uz Venēciju, Itāliju arī ar pārsēšanām. Izmanto Ceļotlēti.lv - un vienmēr saņem lētas aviobiļetes un ērtus lidojumus! 

Ceļotlēti.lv brīdina: ja nevēlies tērēt daudz naudas aviobiļešu iegādei, rezervē aviobiļetes laicīgi - vismaz 1-2 mēnešus pirms ceļojuma!

Ja vēlies rezervēt aviobiļetes no Latvijas un rezervēt aviobiļetes no Rīgas spied → šeit
Ja vēlies rezervēt aviobiļetes no Latvijas un rezervēt aviobiļetes no Liepājas spied → šeit
Ja vēlies rezervēt aviobiļetes no Lietuvas un rezervēt aviobiļetes no Viļņas spied → šeit
Ja vēlies rezervēt aviobiļetes no Lietuvas un rezervēt aviobiļetes no Kauņas spied → šeit
Ja vēlies rezervēt aviobiļetes no Igaunijas un rezervēt aviobiļetes no Tallinas spied → šeit

Vienmēr lētāk, vienmēr ērtāk – Tavs Ceļotlēti.lv

Rezervēt aviobiļeti → šeit
Letāko cenu meklētājs → šeit
☎ (+371) 2970 1117
✉ info@avioagents.lv

Vēl labāki piedāvājumi
Saņem labākos un lētākos aviobiļešu piedāvājumus vienu reizi nedēļā