Ceļotlēti.lv iesaka: valstis kuras ir jāapmeklē 2017. gadā

Izveidots: 2017.02.10

«Pasaule ir pārāk liela, lai neļautos kārdinājumam to atklāt un iepazīt!» - ja Jūs piekrītat šim apgalvojumam, tad jau jāsāk plānot valstu un pilsētu sarakstu, kuras šogad apmeklēt! Lai palīdzētu Jums izvēlēties galamērķus, Ceļotlēti.lv ir sagatavojis universālu TOP-5 sarakstu, ar  valstīm, kuras šogad obligāti ir jāapmeklē, ja vēl neesat to izdarījis!

✈ Somija

Gada sākumā Ceļotlēti.lv iesaka apmeklēt Somiju. Šīs valsts burvību novertēs īstie dabas cienītāji. Ziemas laikā Somija pārvēršas īstā pasakā – sniegainas ainavas, kā arī maģiska ziemeļblāzma neatstās vienaldzīgu nevienu ceļotāju!

Aviobiļetes uz Somiju:

✈ Japāna

Pavasarī obligāti apmeklējiet Japānu, jo tieši šajā gadalaikā varēsiet izbaudīt ziedošo sakuru! Japānas kolorīts un kultūras daudzveidība piesaista tukstošiem tūristu katru gadu! Uzlecošās saules zeme pateicoties savām eksotiskajām tradīcijām un kultūras īpatnībām neatstās vienaldzīgu nevienu ceļotāju.

Aviobiļetes uz Japānu:

✈ Portugāle

Vasarā Ceļotlēti.lv iesaka doties uz saulaino Portugāli! Intersantas vietas, apskates objektu daudzveidība – viduslaiku baznīcas un pilsētas - muzeji zem klajas debess, iespaidos ikvienu tūristu! Ir jāatzīmē, ka vidēji gadā, valstī ir aptuveni 300 saulaino dienu, līdz ar to, obligāti ņemiet līdzi saulesbrilles!

Aviobiļetes uz Portugāli:

✈ Madagaskara

Obligāti iekļaujiet savā sarakstā arī kādu eksotisku valsti – teiksim Madagaskaru! Iejūtaties slavenās multfilmās varoņu lomās un dodaties iekarot šo brīnišķīgo valsti rudenī, kad organismam tik ļoti vajag sauli un siltumu! Svarīgi atzīmēt, ka Madagaskara tiek devēta par lemuru salu – varbūt Jums paveiksies ieraudzīt brīvdabā šīs mīļās būtnes!

Aviobiļetes uz Madagaskaru:

✈ Izraēla

Gada beigās Ceļotlēti.lv iesaka ieplānot ceļojumu uz Izraēlu! Dinamiska kultūra, fenomenālie ēdieni, neaprakstāmi skaisti apskates objekti, kā arī pludmales un jūra – skan kolosāli, vai ne? Nosviniet Jauno gadu tieši šajā valstī un tas būs brīnišķīgs nākamā ceļojumu gada sākums!

Aviobiļetes uz Izraēlu:

Laiks ceļot – kopā ar Ceļotlēti.lv! ✈

Vienmēr lētāk, vienmēr ērtāk – Tavs Ceļotlēti.lv

Rezervēt aviobiļeti → šeit
Letāko cenu meklētājs → šeit
☎ (+371) 2970 1117
✉ info@avioagents.lv

Vēl labāki piedāvājumi
Saņem labākos un lētākos aviobiļešu piedāvājumus vienu reizi nedēļā