Gērnsija no Rīgas - zemas cenas / lētie lidojumi uz Gērnsiju

Izveidots: 2017.07.27
Kur atrodas Gērnsija  Gērnsija ir Apvienotās Karalistes Kroņa īpašums un otrā lielākā Normandijas sala  Lamanša jūras šaurumā pēc Džērsijas.
Kādā valodā runā Gērnsijā  Gērnsijā lielāka daļa iedzīvotāju runā angļu valodā.
Kāda valūta ir Gērnsijā  Sterliņu mārciņas (£) (GBP)
Kāds ir telefona kods Gērnsijā  + 44 ..
Pareizais laiks Gērnsijā  Laika josla: GMT +0

✈ Nepalaid garām iespēju rezervēt lētas aviobiļetes uz Lielbritāniju →  šeit, kā arī iespēju rezervēt lētas aviobiļetes uz Gērnsiju →  šeit 

Vispārīga informācija par Gērnsiju:

Gērnsija ir Lielbritānijas kroņa zeme un otrā lielākā Normandijas sala Lamanša jūras šaurumā pēc Džērsijas. Gērnsijas galvaspilsēta ir Sentpīterporta (Saint Peter Port). Neskatoties uz to, ka Gernsija ir Lielbritānijas kroņa zeme, sala nav Lielbritānijas administratīvā sastāvdaļa. Svarīgs fakts - tā kā Gērnsija nav Lielbritānijas daļa, tā arī nav Eiropas Savienības sastāvā. Sala atrodas tuvu Francijai, līdz ar to salas arhitektūra un dzīves stils ir ļoti atgādina Franciju, kā arī daudzi iedzīvotāji runā franču valodā. Ir jāatzīmē, ka uz salas dzīvo daudz latviešu - pēc statistikas datiem, latvieši Gērnsijā ir otra lielākā populācija pēc pamatnācijas, tad seko poļi un portugāļi. Interesants fakt ir tas, ka jau vairāk nekā 200 gadus Gērnsijai ir sava valūta – Gernsijas mārciņas, kas ir nozīmīga salas ekonomikai. Atpūta Gērnsijas salā noteikti patiks mierīgas atpūtas cienītājiem - skaista daba, pludmales, patīkams un silts klimats visa gada garumā. Izmanto iespēju rezervēt aviobiļetes uz Gērnsiju jau šodien!

 Nepalaid garām iespēju rezervēt biļetes Rīga - GĒRNSIJA- Rīga →  šeit

Lidostas Gērnsijā:

✈ Guernsey Airport (GCI) - Lidosta atrodas 5 kilometrus no Gērnsijas centra. Brauciens līdz centam aizņems aptuveni 10-15 minūtes.

Rezervēt aviobiļetes uz Guernsey Airport (GCI) šeit

Instrukcija, kā rezervēt aviobiļetes uz Gērnsiju:

Ceļotlēti.lv informē, kā meklēt lidojumus uz Gērnsiju, Lielbritāniju:

Ja vēlies rezervēt aviobiļetes uz Lielbritāniju, Gērnsiju no Rīgas, Ceļotlēti.lv mājas lapā odziņā "Izbraukšana" jāievada lidosta, no kuras taisies lidot, piemēram - Rīga (Rīga (RIX), Latvija) vai Viļņa (Viļņa (VNO), Lietuva) un lodziņā "Ierašanās" ieraksti pilsētu uz kuru vēlaties lidot, piemēram - Gērnsija (GCI), Lielbritānija, vai arī konkrētas lidostas nosaukums (ja Jums ir jālido uz citu Lielbritānijas lidostu). Kalendārā ir iespējams izvēlēties konkrētu lidojuma datumu, savukārt lodziņā "Ceļotājs" ir jāizvēlās pasažieru skaitu. Ja vēlēsies dabūt lētākas aviobiļetes un Tev nav starpības kurā datumā lidot, izmanto Ceļotlēti.lv "Lētāko cenu meklētājs":

 Nepalaid garām iespēju rezervēt lētākas aviobiļetes uz Gērnsiju izmantojot opciju → lētāko cenu meklētājs

1.solis Izvēlieties lidojuma maršrutu Lodziņā "Izbraukšana" jāieraksta lidostas nosaukums, no kuras vēlies lidot, lodziņā "Ierašanās" jāieraksta lidosta uz kuru vēlaties lidot.
2.solis Izvēlies lidojuma plānu

Virs lidojuma maršruta atzīmē sev vajadzīgo lidojuma plānu: Lidojums turp un atpakaļ Vienā virzienā

3.solis Izvēlieties lidojuma datumu Spiežot uz kalendāra lodziņiem, izvēlies turpceļa lidojuma datumu un blakuslodziņa atpakaļceļa lidojuma datumu.
4.solis Spied pogu "Meklēt", izvēlieties sev piemērotāko lidojumu un spiediet pogu „Izvēlēties”.
Ja vēlies tikai tiešos lidojumus, atķeksē lauciņu "Bez pārsēšanās"
5.solis Pārbaudi izvēlēto maršrutu!  Pievērsiet uzmanību lidostām, lidojumu datumiem, pārsēšanu laikiem - ja viss apmierina, spiediet "Rezervēt".
6.solis Ievadi informāciju aviobiļešu rezervācijai Ievadi pasažiera vārdu un uzvārdu kā tas ir norādīts pasē, latīņu burtiem, bet bez garumzīmēm un mīkstinajuma zīmēm. Norādi dzimšanas datumu (ja tas tiek prasīts) un personīgo informāciju (ja tas tiek prasīts), nepieciešamības gadījumā, pievieno nododamo bagāžu vai lielo kabīnes bagāžu (šādu opciju piedāvā WizzAir), ja tā nav iekļauta lidojumā.
7.solis Norādi savu kontaktinformāciju Ieraksti tas personas telefona numuru, kura vienmēr ir sazvanāma! Kā arī, obligāti ieraksti e-pasta adresi, lai pēc rezervācijas apmaksas varētu saņemt aviobiļetes uz e-pastu.
8.solis Izvēlies maksājuma veidu Izvēlieties sev ērtāko maksājuma veidu, spiediet pogu „Maksāt”.  Ceļotlēti.lv piedāvā iegādāties aviobiļetes izmantojot tiešo pieslēgumu ar internetbanku, kā arī ir iespējams apmaksāt aviobiļetes ar maksājuma karti un bankas pārskaitījumu. Ceļotlēti.lv piedāvā nopirkt aviobiļetes ofisā - Ģimnāzijas 34/36, Daugavpils
9.solis Saņem aviobiļetes Apstiprinātas elektroniskās aviobiļetes uz Gērnsiju Ceļotlēti.lv nosūta uz e-pastu vai arī pa pastu, uz klienta norādīto adresi, ja klientam tā ir ērtāk. Klients var saņemt elektroniskās aviobiļetes izdrukātu versiju Ceļotlēti.lv ofisā.

Ja pēdējā solī pārdomāji rezervēt aviobiļetes un vēlies apskatītes citus variantus un rezervēt biļeti, izmantojiet iespēju nopirkt aviobiļetes šeit

Ceļotlēti.lv piedāvā aviobiļetes uz visām pasaules malām! :)


Ceļotlēti.lv informē tiešie reisi uz Gērnsiju no Rīgas, Viļņas un Kauņas NELIDO!

Pievērsiet uzmanību: Ceļotlēti.lv mājas lapā var rezervēt lidojumu ar pārsēšanām uz Gērnisju. 

Lidojuma varianti uz Gērnsiju ar pārsēšanām / Savienotie reisi uz Gērnsiju:

1. British Airways savienojumā ar AirBaltic, Flybe - pārsēšanās Londonā un Džērsijā (pārsēšanās laiks aptuveni 2-4 stundas)

✈  Lidojuma maršrutsRīga - Londona (LGW) Gatwick - Džērsija (JER) States - Gērnsija

2. KLM Royal Dutch Airlines savienojumā ar Flybe - pārsēšanās Amsterdamā un Sauthemptona (pārsēšanās laiks aptuveni 2-4 stundas)

✈  Lidojuma maršrutsRīga - Amsterdama (AMS) Schiphol - Sauthemptona (SOU) Eastleigh - Gērnsija

Ceļotlēti.lv piedāvā AKCIJAS cenas uz Gērnsiju, Lielbritāniju:

Mājas lapā Ceļotlēti.lv Tu vienmēr atradīsi lētākas aviobiļetes uz Lielbritāniju un Gērnsiju!  Ceļotlēti.lv piedāvā aviokompāniju pievilcīgas cenas uz Gērnsiju un citām Lielbritānijas pilsētām! Mājas lapā ir iespējams rezervēt lidojumu uz Gērnsiju, Lielbritāniju arī ar pārsēšanām. Izmanto Ceļotlēti.lv - un vienmēr saņem lētas aviobiļetes un ērtus lidojumus! 

Ceļotlēti.lv brīdina: ja nevēlies tērēt daudz naudas aviobiļešu iegādei, rezervē aviobiļetes laicīgi - vismaz 1-2 mēnešus pirms ceļojuma!

Ja vēlies rezervēt aviobiļetes no Latvijas un rezervēt aviobiļetes no Rīgas spied → šeit
Ja vēlies rezervēt aviobiļetes no Latvijas un rezervēt aviobiļetes no Liepājas spied → šeit
Ja vēlies rezervēt aviobiļetes no Lietuvas un rezervēt aviobiļetes no Viļņas spied → šeit
Ja vēlies rezervēt aviobiļetes no Lietuvas un rezervēt aviobiļetes no Kauņas spied → šeit
Ja vēlies rezervēt aviobiļetes no Igaunijas un rezervēt aviobiļetes no Tallinas spied → šeit

Vienmēr lētāk, vienmēr ērtāk – Tavs Ceļotlēti.lv

Rezervēt aviobiļeti → šeit
Letāko cenu meklētājs → šeit
☎ (+371) 2970 1117
✉ info@avioagents.lv

 

 

 

 

Vēl labāki piedāvājumi
Saņem labākos un lētākos aviobiļešu piedāvājumus vienu reizi nedēļā