Glāzgova - tiešie reisi no Rīgas / lētas aviobiļetes uz Glāzgovu

Izveidots: 2017.07.25
Kur atrodas Glāzgova  Glāzgova ir lielākā Skotijas pilsēta un trešā lielākā pilsēta Lielbritānijā.
Kādā valodā runā Glāzgovā  Glazgovā lielāka daļa iedzīvotāju runā angļu valodā.
Kāda valūta ir Glāzgovā  Sterliņu mārciņas (£) (GBP)
Kāds ir telefona kods Glāzgovā  + 44 ..
Pareizais laiks Glāzgovā  Laika josla: GMT +0

✈ Nepalaid garām iespēju rezervēt lētas aviobiļetes uz Lielbritāniju →  šeit, kā arī iespēju rezervēt lētas aviobiļetes uz Glāzgovu →  šeit 

Vispārīga informācija par Glāzgovu:

Glāzgova ir lielākā Skotijas pilsēta un trešā lielākā Apvienotajā Karalistē pēc Londonas un Birmingemas. Šodien Glāzgova ir pazīstama kā Skotijas industriālais centrs, kurš ir zināms pateicoties universitātēm un valsts nozīmes ostai. Glāzgova ir mākslas centrs, kurā nepārtraukti nosirinās dažādi pasaulē slaveni festivāli. Pilsētā kopumā ir vairāk nekā 30 mākslas galeriju. Pie tam, Glazgova ir arī slavena ar savu muzeju daudzumu un to daudzveidību. Ceļotlēti.lv iesaka Glazgovā pastaigaties par Viktorijas arhitektūras stilā veidotām ieliņam un apmeklēt brīnišķīgus Glazgovas muzejus un parkus. Glāzgova aizrauj ar saviem daudzveidīgajiem tiltiem, kuri piešķir pilsētai pasakaino tēlu. Mūsdienās Glāzgova ir slavena ar savu Neatkarības pieminekli, visgarāko bāru pasaulē, veclaiku tvaikoni un vēl daudziem citiem interesantiem un uzmanības cienīgiem objektiem. Izmanto iespēju rezevēt aviobiļetes uz Glāzgovu jau tagad!

 Nepalaid garām iespēju rezervēt biļetes Rīga - GLĀZGOVU- Rīga →  šeit

Lidostas Glāzgovā:

✈ Glasgow International Airport (GLA) - Lidosta atrodas 13 kilometrus no Glāzgovas. Brauciens līdz Glāzgovai aizņems aptuveni 30 minūtes.

Rezervēt aviobiļetes uz Glasgow International Airport (GLA) šeit

Instrukcija, kā rezervēt aviobiļetes uz Glāzgovu:

Ceļotlēti.lv informē, kā meklēt lidojumus uz Glāzgovu, Lielbritāniju:

Ja vēlies rezervēt aviobiļetes uz Lielbritāniju, Glāzgovu no Rīgas, Ceļotlēti.lv mājas lapā odziņā "Izbraukšana" jāievada lidosta, no kuras taisies lidot, piemēram - Rīga (Rīga (RIX), Latvija) vai Viļņa (Viļņa (VNO), Lietuva) un lodziņā "Ierašanās" ieraksti pilsētu uz kuru vēlaties lidot, piemēram - Glazgova, Visas lidostas (GLA), Lielbritānija, vai arī konkrētas lidostas nosaukums (ja Jums ir jālido uz citu Lielbritānijas lidostu). Kalendārā ir iespējams izvēlēties konkrētu lidojuma datumu, savukārt lodziņā "Ceļotājs" ir jāizvēlās pasažieru skaitu. Ja vēlēsies dabūt lētākas aviobiļetes un Tev nav starpības kurā datumā lidot, izmanto Ceļotlēti.lv "Lētāko cenu meklētājs":

 Nepalaid garām iespēju rezervēt lētākas aviobiļetes uz Glāzgovu izmantojot opciju → lētāko cenu meklētājs

1.solis Izvēlieties lidojuma maršrutu Lodziņā "Izbraukšana" jāieraksta lidostas nosaukums, no kuras vēlies lidot, lodziņā "Ierašanās" jāieraksta lidosta uz kuru vēlaties lidot.
2.solis Izvēlies lidojuma plānu

Virs lidojuma maršruta atzīmē sev vajadzīgo lidojuma plānu: Lidojums turp un atpakaļ Vienā virzienā

3.solis Izvēlieties lidojuma datumu Spiežot uz kalendāra lodziņiem, izvēlies turpceļa lidojuma datumu un blakuslodziņa atpakaļceļa lidojuma datumu.
4.solis Spied pogu "Meklēt", izvēlieties sev piemērotāko lidojumu un spiediet pogu „Izvēlēties”.
Ja vēlies tikai tiešos lidojumus, atķeksē lauciņu "Bez pārsēšanās"
5.solis Pārbaudi izvēlēto maršrutu!  Pievērsiet uzmanību lidostām, lidojumu datumiem, pārsēšanu laikiem - ja viss apmierina, spiediet "Rezervēt".
6.solis Ievadi informāciju aviobiļešu rezervācijai Ievadi pasažiera vārdu un uzvārdu kā tas ir norādīts pasē, latīņu burtiem, bet bez garumzīmēm un mīkstinajuma zīmēm. Norādi dzimšanas datumu (ja tas tiek prasīts) un personīgo informāciju (ja tas tiek prasīts), nepieciešamības gadījumā, pievieno nododamo bagāžu vai lielo kabīnes bagāžu (šādu opciju piedāvā WizzAir), ja tā nav iekļauta lidojumā.
7.solis Norādi savu kontaktinformāciju Ieraksti tas personas telefona numuru, kura vienmēr ir sazvanāma! Kā arī, obligāti ieraksti e-pasta adresi, lai pēc rezervācijas apmaksas varētu saņemt aviobiļetes uz e-pastu.
8.solis Izvēlies maksājuma veidu Izvēlieties sev ērtāko maksājuma veidu, spiediet pogu „Maksāt”.  Ceļotlēti.lv piedāvā iegādāties aviobiļetes izmantojot tiešo pieslēgumu ar internetbanku, kā arī ir iespējams apmaksāt aviobiļetes ar maksājuma karti un bankas pārskaitījumu. Ceļotlēti.lv piedāvā nopirkt aviobiļetes ofisā - Ģimnāzijas 34/36, Daugavpils
9.solis Saņem aviobiļetes Apstiprinātas elektroniskās aviobiļetes uz Glāzgova Ceļotlēti.lv nosūta uz e-pastu vai arī pa pastu, uz klienta norādīto adresi, ja klientam tā ir ērtāk. Klients var saņemt elektroniskās aviobiļetes izdrukātu versiju Ceļotlēti.lv ofisā.

Ja pēdējā solī pārdomāji rezervēt aviobiļetes un vēlies apskatītes citus variantus un rezervēt biļeti, izmantojiet iespēju nopirkt aviobiļetes šeit

Ceļotlēti.lv piedāvā aviobiļetes uz visām pasaules malām! :)

Lidojumu saraksts uz Glāzgovu / tiešie reisi uz Glāzgovu:

Trešdiena rezervēt → šeit

✈ Ryanair tiešais reiss Rīga - Glāzgova

Piektdiena rezervēt → šeit

✈ Ryanair tiešais reiss Rīga - Glāzgova

Svētdiena rezervēt → šeit

✈ Ryanair tiešais reiss Rīga - Glāzgova

Pievērsiet uzmanību: Papildus tiešajiem reisiem, Ceļotlēti.lv mājas lapā var rezervēt lidojumu ar pārsēšanām uz Glāzgovu. Reisi ar pārsēšanām gandrīz vienmēr ir lētāki, nekā tiešie reisi! 

Lidojuma varianti uz Glāzgovu ar pārsēšanām / Savienotie reisi uz Glāzgovu:

1. AirBaltic - pārsēšanās Londonā (pārsēšanās laiks aptuveni 4-5 stundas)

✈  Lidojuma maršrutsRīga - Londona (LGW) Gatwick - Glāzgova

2. British Airways - pārsēšanās Londonā (pārsēšanās laiks aptuveni 4-5 stundas)

✈  Lidojuma maršrutsRīga - Londona (LGW) Gatwick - Glāzgova

Lidojuma varianti uz Glāzgovu ar pārsēšanām / Nesavienoti Low-Cost aviokompāniju reisi:

Ryanair / Wizzair / easyJet / Norwegian - pārsēšanās var būt Londonā, Berlīnē un citur (pārsēšanās laiks aptuveni 5 - 20 stundas): 

✈  Lidojuma maršruts: Rīga - Londona (LTN) Luton Airport - Glāzgova

✈  Lidojuma maršrutsRīga - Berlīne (SXF) Schoenefeld - Edinburga

Ceļotlēti.lv piedāvā AKCIJAS cenas uz Glāzgovu, Lielbritāniju:

Mājas lapā Ceļotlēti.lv Tu vienmēr atradīsi lētākas aviobiļetes uz Lielbritāniju un Glāzgovu!  Ceļotlēti.lv piedāvā aviokompāniju pievilcīgas cenas uz Glāzgovu un citām Lielbritānijas pilsētām! Mājas lapā ir iespējams rezervēt lidojumu uz Glāzgovu, Lielbritāniju arī ar pārsēšanām. Izmanto Ceļotlēti.lv - un vienmēr saņem lētas aviobiļetes un ērtus lidojumus! 

Ceļotlēti.lv brīdina: ja nevēlies tērēt daudz naudas aviobiļešu iegādei, rezervē aviobiļetes laicīgi - vismaz 1-2 mēnešus pirms ceļojuma!

Ja vēlies rezervēt aviobiļetes no Latvijas un rezervēt aviobiļetes no Rīgas spied → šeit
Ja vēlies rezervēt aviobiļetes no Latvijas un rezervēt aviobiļetes no Liepājas spied → šeit
Ja vēlies rezervēt aviobiļetes no Lietuvas un rezervēt aviobiļetes no Viļņas spied → šeit
Ja vēlies rezervēt aviobiļetes no Lietuvas un rezervēt aviobiļetes no Kauņas spied → šeit
Ja vēlies rezervēt aviobiļetes no Igaunijas un rezervēt aviobiļetes no Tallinas spied → šeit

Vienmēr lētāk, vienmēr ērtāk – Tavs Ceļotlēti.lv

Rezervēt aviobiļeti → šeit
Letāko cenu meklētājs → šeit
☎ (+371) 2970 1117
✉ info@avioagents.lv

 

Vēl labāki piedāvājumi
Saņem labākos un lētākos aviobiļešu piedāvājumus vienu reizi nedēļā