Ibiza, Spānija! Lētas aviobiļetes lidojumiem uz Ibizu (Eivisu) Spānijā

Izveidots: 2017.07.19

Eivisa (Ivisa) jeb Ibiza ir Spānijai piederošā sala, kas atrodas Vidusjūrā, starp Spānijas un Āfrikas krastiem. Ibiza ir slavena ar savu naktsdzīves daudzveidību - klubi, bāri, festivāli ik gadu piesaista tūkstošiem tūristu. Ceļojums uz Ibizu sniegs Jums iespēju apmeklēt pasaulē labākas diskotēkas un ballītes, kā arī ļauties dejas ritmiem visas jebkurā brīdī diennakts laikā! Neterē laiku, izmanto iespēju rezervēt aviobiļetes uz Ibizu tūlīt pat! Ceļotlēti.lv piedāvātie lēti lidojumi uz Ibizu ļaus Jums izbaudīt Spānijas salas daudzveidību. Aktīvas atpūtas cienītājiem tiek piedāvātas dažādas izklaides, piemēram, daivings, snorklings, vindsērfings. Eivisā ir iespēja spēlēt arī golfu, braukt ar kartingu, izmēģināt zirgu sportu, vai vienkārši izbaudīt dabas skaistumu un doties pārgājienā vai ekskursijā. Svarīgi atzīmēt, ka šī sala ir slavenā Kristofera Kolumba dzimtene. Ibiza visā pasaulē asociējas ar jautrību un brīvdienu atmosfēru, kā arī, Ibiza nenoliedzami ir tā vieta, kur var pasakaini pavadīt laiku un lieliski atpūsties, turklāt par patīkamām cenām - kopā ar Ceļotlēti.lv!

Ceļotlēti.lv iesaka iepazīties: noderīga informācija par Ibizu (Eivisa):

Kur atrodas Ibiza Ibiza pieder Baleāru salu arhipelāgam. Sala atrodas Vidusjūrā un pieder Spānijai.
Kādā valodā runā Ibizā Iedzīvotāji Ibizā runā spāņu valodā, bet daudzi saprot un brīvi runā arī angļu valodu.
Kāda valūta ir Ibizā Eiro (€) (EUR)
Kāds ir telefona kods Ibizā + 34 ..
Pareizais laiks Ibizā Laika josla: GMT +1

✈ Nepalaid garām iespēju rezervēt biļetes Rīga - Ibiza - Rīga →  šeit

Ceļotlēti.lv ir iespējams rezervēt lidojumu uz Ibizas (Eivisa) lidostu:

Ibiza Airport (IBZ)

Lidosta atrodas 6 kilometrus no Ibizas pilsētas centra. Brauciens līdz pilsētas centram aizņems aptuveni 15 minūtes

Vēlies rezervēt lētākas aviobiļetes uz Ibizu, bet nezini kā? Ceļotlēti.lv parūpēsies, lai Tavs ceļojums uz Spāniju / ceļojums uz Ibizu (Eivisu) būtu neaizmirstams!

! Viss, ko Tev jādara, ir jāseko Ceļotlēti.lv aviobiļešu pirkšanas instrukcijai, kas palīdzēs iegādāties aviobiļetes uz Ibizu. 

✈ Nepalaid garām iespēju rezervēt lētas aviobiļetes uz Spāniju →  šeit, kā arī iespēju rezervēt lētas aviobiļetes uz Ibizu →  šeit

Instrukcija, kā rezervēt aviobiļetes internetā - aviobiļetes uz Ibizu:

1.solis Izvēlieties lidojuma maršrutu Lodziņā "Izbraukšana" jāieraksta lidostas nosaukums, no kuras vēlies lidot, lodziņā "Ierašanās" jāieraksta lidosta uz kuru vēlaties lidot.
2.solis Izvēlies lidojuma plānu

Virs lidojuma maršruta atzīmē sev vajadzīgo lidojuma plānu: Lidojums turp un atpakaļ Vienā virzienā

3.solis Izvēlieties lidojuma datumu Spiežot uz kalendāra lodziņiem, izvēlies turpceļa lidojuma datumu un blakuslodziņa atpakaļceļa lidojuma datumu.
4.solis Spied pogu "Meklēt", izvēlieties sev piemērotāko lidojumu un spiediet pogu „Izvēlēties”.
Ja vēlies tikai tiešos lidojumus, atķeksē lauciņu "Bez pārsēšanās"
5.solis Pārbaudi izvēlēto maršrutu!  Pievērsiet uzmanību lidostām, lidojumu datumiem, pārsēšanu laikiem - ja viss apmierina, spiediet "Rezervēt".
6.solis Ievadi informāciju aviobiļešu rezervācijai Ievadi pasažiera vārdu un uzvārdu kā tas ir norādīts pasē, latīņu burtiem, bet bez garumzīmēm un mīkstinajuma zīmēm. Norādi dzimšanas datumu (ja tas tiek prasīts) un personīgo informāciju (ja tas tiek prasīts), nepieciešamības gadījumā, pievieno nododamo bagāžu vai lielo kabīnes bagāžu (šādu opciju piedāvā WizzAir), ja tā nav iekļauta lidojumā.
7.solis Norādi savu kontaktinformāciju Ieraksti tas personas telefona numuru, kura vienmēr ir sazvanāma! Kā arī, obligāti ieraksti e-pasta adresi, lai pēc rezervācijas apmaksas varētu saņemt aviobiļetes uz e-pastu.
8.solis Izvēlies maksājuma veidu Izvēlieties sev ērtāko maksājuma veidu, spiediet pogu „Maksāt”.  Ceļotlēti.lv piedāvā iegādāties aviobiļetes izmantojot tiešo pieslēgumu ar internetbanku, kā arī ir iespējams apmaksāt aviobiļetes ar maksājuma karti un bankas pārskaitījumu. Ceļotlēti.lv piedāvā nopirkt aviobiļetes ofisā - Ģimnāzijas 34/36, Daugavpils
9.solis Saņem aviobiļetes Apstiprinātas elektroniskās aviobiļetes uz Ibizu Ceļotlēti.lv nosūta uz e-pastu vai arī pa pastu, uz klienta norādīto adresi, ja klientam tā ir ērtāk. Klients var saņemt elektroniskās aviobiļetes izdrukātu versiju Ceļotlēti.lv ofisā.

Ja pēdējā solī pārdomāji rezervēt aviobiļetes un vēlies apskatītes citus variantus un rezervēt biļeti, izmantojiet iespēju nopirkt aviobiļetes šeit

Ceļotlēti.lv piedāvā aviobiļetes uz visām pasaules malām! :)

Ceļotlēti.lv informē, kā meklēt lidojumus uz Ibizu, Spāniju:

Ja vēlies rezervēt aviobiļetes uz Spāniju, Ibizu no Rīgas, Ceļotlēti.lv mājas lapā odziņā "Izbraukšana" jāievada lidosta, no kuras taisies lidot, piemēram - Rīga (Rīga (RIX), Latvija) vai Viļņa (Viļņa (VNO), Lietuva) un lodziņā "Ierašanās" ieraksti pilsētu uz kuru vēlaties lidot, piemēram - Ibiza (IBZ), Spānija, vai arī konkrētas lidostas nosaukums (ja Jums ir jālido uz citu Spānijas lidostu). Kalendārā ir iespējams izvēlēties konkrētu lidojuma datumu, savukārt lodziņā "Ceļotājs" ir jāizvēlās pasažieru skaitu. Ja vēlēsies dabūt lētākas aviobiļetes un Tev nav starpības kurā datumā lidot, izmanto Ceļotlēti.lv "Lētāko cenu meklētājs":

✈ Nepalaid garām iespēju rezervēt lētākas aviobiļetes uz Ibizu (rezervēt lētākas aviobiļetes uz Eivisu) / biļetes uz Spāniju izmantojot opciju → lētāko cenu meklētājs

Ceļotlēti.lv informē tiešie reisi uz Ibizu no Rīgas, Viļņas un Kauņas NELIDO!

Pievērsiet uzmanību: Ceļotlēti.lv mājas lapā var rezervēt lidojumu ar pārsēšanām uz Ibizu/ Spāniju

Ceļotlēti.lv lidojuma varianti uz Ibizu no Rīgas:

1. AirBaltic - pārsēšanās Madridē (pārsēšanās laiks aptuveni 2 stundas)

✈  Lidojuma maršrutsRīga - Madride (MAD) Barajas - Ibiza

2. KLM Royal Dutch Airlines - pārsēšanās Amsterdamā (pārsēšanās laiks aptuveni 4 stundas)

✈  Lidojuma maršrutsRīga - Amsterdama (AMS) Schiphol - Ibiza

3. British Airways - pārsēšanās Londonā (pārsēšanās laiks aptuveni 20 stundas)

✈  Lidojuma maršrutsRīga - Londona (LGW) Gatwick - Ibiza

Papildus pierastajiem lidojuma variantiem, Ceļotlēti.lv piedāvā rezervēt unikālu variantu -  lidojumi uz Ibizu no Rīgas:

Nesavienoti Low-Cost aviokompāniju reisi

Ryanair / WizzAir / Norwegian - pārsēšanās var būt Londona, Milānā, Eindhovenā un citur (pārsēšanās laiks aptuveni 5 - 20 stundas): 

✈  Lidojuma maršruts: Rīga - Eindhovena (EIN) Eindhoven - Ibiza

✈  Lidojuma maršrutsRīga -  Londona (STN) Stansted - Ibiza

✈  Lidojuma maršrutsRīga - Milāna (BGY) Bergamo/Orio Al Serio - Ibiza 

Ceļotlēti.lv piedāvā AKCIJAS cenas uz Ibizu, Spāniju:

Mājas lapā Ceļotlēti.lv Tu vienmēr atradīsi lētākas aviobiļetes uz Spāniju un lētākas aviobiļetes uz Ibizu / Eivisu! Ceļotlēti.lv piedāvā aviokompānijas airBaltic akcijas piedāvājumus un airBaltic ķiršu cenas / airBaltic Cherry cenas uz Ibizu un citām Spānijas pilsētām, kā arī Ryanair un Wizzair pievilcīgas cenas uz Spāniju! Mājas lapā ir iespējams rezervēt lidojumu uz IbizuSpāniju arī ar pārsēšanām. Izmanto Ceļotlēti.lv un vienmēr saņem lētas aviobiļetes un ērtus lidojumus! 

Ceļotlēti.lv brīdina: ja nevēlies tērēt daudz naudas aviobiļešu iegādei, rezervē aviobiļetes laicīgi! 

Ja vēlies rezervēt aviobiļetes no Latvijas un rezervēt aviobiļetes no Rīgas spied → šeit
Ja vēlies rezervēt aviobiļetes no Latvijas un rezervēt aviobiļetes no Liepājas spied → šeit
Ja vēlies rezervēt aviobiļetes no Lietuvas un rezervēt aviobiļetes no Viļņas spied → šeit
Ja vēlies rezervēt aviobiļetes no Lietuvas un rezervēt aviobiļetes no Kauņas spied → šeit
Ja vēlies rezervēt aviobiļetes no Igaunijas un rezervēt aviobiļetes no Tallinas spied → šeit

Vienmēr lētāk, vienmēr ērtāk – Tavs Ceļotlēti.lv

Rezervēt aviobiļeti → šeit
Letāko cenu meklētājs → šeit
☎ (+371) 2970 1117
✉ info@avioagents.lv

 

Vēl labāki piedāvājumi
Saņem labākos un lētākos aviobiļešu piedāvājumus vienu reizi nedēļā