Invernesa - lētas aviobiļetes no Rīgas / pievilcīgas cenas uz Invernesu

Izveidots: 2017.07.27
Kur atrodas Invernesa Invernesa ir pilsēta Apvienotajā Karalistē, Skotijā.
Kādā valodā runā Invernesā  Invernesa lielāka daļa iedzīvotāju galvenokārt runā angļu valodā.
Kāda valūta ir Invernesā  Sterliņu mārciņas (£) (GBP)
Kāds ir telefona kods Invernesā  + 44 ..
Pareizais laiks Invernesā  Laika josla: GMT +0

✈ Nepalaid garām iespēju rezervēt lētas aviobiļetes uz Lielbritāniju →  šeit, kā arī iespēju rezervēt lētas aviobiļetes uz Invernesu →  šeit 

Vispārīga informācija par Invernesu:

Invernesa ir Lielbritānijas pilsēta, kas atrodas Skotijas teritorijā. Valstī Invernesa tiek dēvēta kā Lielbritānijas pēdējā pilsēta, jo atrodas vistālāk uz ziemeļiem. Ja plāno doties ceļojumā uz Invernesu, Ceļotlēti.lv iesaka obligāti apskatīt senatnīgo arhitektūru ar skaistajām pilīm un muižām, kas atrodas Invernesas pusē, kā arī doties piknikā pie Invernesas ezeriem, kurus ieskauj kalni. Noteikti apskatiet slaveno Lohnesa ezeru! Šī pilsēta ir ideāla vieta, kur baudīt skaistas ainas! Invernesā neatņemama kultūras sastāvdaļa ir Skotu tradīcijas - skotu svārki, dūdas, kā arī Lohnesa briesmonis. Izmanto iespēju rezervēt aviobiļetes uz Invernesu jau tagad!

 Nepalaid garām iespēju rezervēt biļetes Rīga - INVERNESA- Rīga →  šeit

Lidostas Invernesā:

✈ Inverness Airport (INV) - Lidosta atrodas 13 kilometrus no Invernesas centra. Brauciens līdz pilsētai aizņems aptuveni 20-30 minūtes.

Rezervēt aviobiļetes uz Inverness Airport (INV) šeit

Instrukcija, kā rezervēt aviobiļetes uz Invernesu:

Ceļotlēti.lv informē, kā meklēt lidojumus uz Invernesu, Lielbritāniju:

Ja vēlies rezervēt aviobiļetes uz Lielbritāniju, Invernesu no Rīgas, Ceļotlēti.lv mājas lapā odziņā "Izbraukšana" jāievada lidosta, no kuras taisies lidot, piemēram - Rīga (Rīga (RIX), Latvija) vai Viļņa (Viļņa (VNO), Lietuva) un lodziņā "Ierašanās" ieraksti pilsētu uz kuru vēlaties lidot, piemēram - Invernesa (INV), Lielbritānija, vai arī konkrētas lidostas nosaukums (ja Jums ir jālido uz citu Lielbritānijas lidostu). Kalendārā ir iespējams izvēlēties konkrētu lidojuma datumu, savukārt lodziņā "Ceļotājs" ir jāizvēlās pasažieru skaitu. Ja vēlēsies dabūt lētākas aviobiļetes un Tev nav starpības kurā datumā lidot, izmanto Ceļotlēti.lv "Lētāko cenu meklētājs":

 Nepalaid garām iespēju rezervēt lētākas aviobiļetes uz Invernesu izmantojot opciju → lētāko cenu meklētājs

1.solis Izvēlieties lidojuma maršrutu Lodziņā "Izbraukšana" jāieraksta lidostas nosaukums, no kuras vēlies lidot, lodziņā "Ierašanās" jāieraksta lidosta uz kuru vēlaties lidot.
2.solis Izvēlies lidojuma plānu

Virs lidojuma maršruta atzīmē sev vajadzīgo lidojuma plānu: Lidojums turp un atpakaļ Vienā virzienā

3.solis Izvēlieties lidojuma datumu Spiežot uz kalendāra lodziņiem, izvēlies turpceļa lidojuma datumu un blakuslodziņa atpakaļceļa lidojuma datumu.
4.solis Spied pogu "Meklēt", izvēlieties sev piemērotāko lidojumu un spiediet pogu „Izvēlēties”.
Ja vēlies tikai tiešos lidojumus, atķeksē lauciņu "Bez pārsēšanās"
5.solis Pārbaudi izvēlēto maršrutu!  Pievērsiet uzmanību lidostām, lidojumu datumiem, pārsēšanu laikiem - ja viss apmierina, spiediet "Rezervēt".
6.solis Ievadi informāciju aviobiļešu rezervācijai Ievadi pasažiera vārdu un uzvārdu kā tas ir norādīts pasē, latīņu burtiem, bet bez garumzīmēm un mīkstinajuma zīmēm. Norādi dzimšanas datumu (ja tas tiek prasīts) un personīgo informāciju (ja tas tiek prasīts), nepieciešamības gadījumā, pievieno nododamo bagāžu vai lielo kabīnes bagāžu (šādu opciju piedāvā WizzAir), ja tā nav iekļauta lidojumā.
7.solis Norādi savu kontaktinformāciju Ieraksti tas personas telefona numuru, kura vienmēr ir sazvanāma! Kā arī, obligāti ieraksti e-pasta adresi, lai pēc rezervācijas apmaksas varētu saņemt aviobiļetes uz e-pastu.
8.solis Izvēlies maksājuma veidu Izvēlieties sev ērtāko maksājuma veidu, spiediet pogu „Maksāt”.  Ceļotlēti.lv piedāvā iegādāties aviobiļetes izmantojot tiešo pieslēgumu ar internetbanku, kā arī ir iespējams apmaksāt aviobiļetes ar maksājuma karti un bankas pārskaitījumu. Ceļotlēti.lv piedāvā nopirkt aviobiļetes ofisā - Ģimnāzijas 34/36, Daugavpils
9.solis Saņem aviobiļetes Apstiprinātas elektroniskās aviobiļetes uz Invernesu Ceļotlēti.lv nosūta uz e-pastu vai arī pa pastu, uz klienta norādīto adresi, ja klientam tā ir ērtāk. Klients var saņemt elektroniskās aviobiļetes izdrukātu versiju Ceļotlēti.lv ofisā.

Ja pēdējā solī pārdomāji rezervēt aviobiļetes un vēlies apskatītes citus variantus un rezervēt biļeti, izmantojiet iespēju nopirkt aviobiļetes šeit

Ceļotlēti.lv piedāvā aviobiļetes uz visām pasaules malām! :)

Ceļotlēti.lv informē tiešie reisi uz Invernesu no Rīgas, Viļņas un Kauņas NELIDO!

Pievērsiet uzmanību: Ceļotlēti.lv mājas lapā var rezervēt lidojumu ar pārsēšanām uz Invernesu. 

Lidojuma varianti uz Invernesu ar pārsēšanām / Savienotie reisi uz Invernesu:

1. KLM Royal Dutch Airlines - pārsēšanās Londonā (pārsēšanās laiks aptuveni 3-10 stundas)

✈  Lidojuma maršrutsRīga - Amsterdama (AMS) Schiphol - Invernesa

2. British Airways - pārsēšanās Londonā (pārsēšanās laiks aptuveni 10-20 stundas)

✈  Lidojuma maršrutsRīga - Londona (LGW) Gatwick - Invernesa

Ceļotlēti.lv piedāvā AKCIJAS cenas uz Invernesu, Lielbritāniju:

Mājas lapā Ceļotlēti.lv Tu vienmēr atradīsi lētākas aviobiļetes uz Lielbritāniju un Invernesu!  Ceļotlēti.lv piedāvā aviokompāniju pievilcīgas cenas uz Invernesu un citām Lielbritānijas pilsētām! Mājas lapā ir iespējams rezervēt lidojumu uz Invernesu, Lielbritāniju arī ar pārsēšanām. Izmanto Ceļotlēti.lv - un vienmēr saņem lētas aviobiļetes un ērtus lidojumus! 

Ceļotlēti.lv brīdina: ja nevēlies tērēt daudz naudas aviobiļešu iegādei, rezervē aviobiļetes laicīgi - vismaz 1-2 mēnešus pirms ceļojuma!

Ja vēlies rezervēt aviobiļetes no Latvijas un rezervēt aviobiļetes no Rīgas spied → šeit
Ja vēlies rezervēt aviobiļetes no Latvijas un rezervēt aviobiļetes no Liepājas spied → šeit
Ja vēlies rezervēt aviobiļetes no Lietuvas un rezervēt aviobiļetes no Viļņas spied → šeit
Ja vēlies rezervēt aviobiļetes no Lietuvas un rezervēt aviobiļetes no Kauņas spied → šeit
Ja vēlies rezervēt aviobiļetes no Igaunijas un rezervēt aviobiļetes no Tallinas spied → šeit

Vienmēr lētāk, vienmēr ērtāk – Tavs Ceļotlēti.lv

Rezervēt aviobiļeti → šeit
Letāko cenu meklētājs → šeit
☎ (+371) 2970 1117
✉ info@avioagents.lv

 

Vēl labāki piedāvājumi
Saņem labākos un lētākos aviobiļešu piedāvājumus vienu reizi nedēļā