Kad ceļot uz Maltu?

Izveidots: 2019.03.01

Malta ir maza un ļoti skaista sala! Šeit ir visi galvenie dārgumi, ko meklē lielākā daļa tūristu: lielisks Vidusjūras klimats, pludmales, arhitektūra un arī kulinārija.

Vasarā šeit ir karsti, bet tieši šo laiku uzskata par aktīvāko sezonu. Gaisa temperatūra uzkarst līdz +27/ +30°C (var arī gadīties līdz +40°), ūdens +21/ +25. Vasaras beigās, septembrī un oktobra sākumā šeit ir lielisks laiks pludmales atpūtai! Uztraukties par nokrišņiem nevajadzēs, jo tie ir 530-570 mm un pārsvarā ziemā. Tas nozīmē, ka arī ziemā šeit lielākoties spīd saule. Ziemā būs patīkami pastaigāties pa ielām, kuras ir ietītas vēstures tērpos, baudīt garšīgu maltīti smukā miniatūrā restorānā, un cenas uz viesnīcām būs daudz patīkamākas. Pie tā, atlidot no mūsu aukstuma uz +15/ +17°C ir īpaša dāvana.

Zemūdens niršanas faniem šeit būs pieejama iespēja nirt visu gadu, bet peldēties bez speciāla kostīma no novembra līdz maijam būs auksti. Zem ūdens paslēpušies tuneļi, alas, koraļļi, nogrimuši kuģi un, protams, jūras iemītnieki: jūras zirdziņi, jūras zvaigznes, astoņkāji, krabji, kalmāri, morēnas u.c. (redzamība 30-50m).

Lētie lidojumi turp-atpakaļ uz Maltu no Rīgas: https://www.celotleti.lv/labako-cenu-mekletajs/departure:city-RIX/arrival:city-MLA/departure_date:2019-03-16|2020-03-14/return_date:2019-03-16|2020-03-14/round_trip:1

Lētie lidojumi turp-atpakaļ uz Maltu no Viļņas:  https://www.celotleti.lv/labako-cenu-mekletajs/departure:city-VNO/arrival:city-MLA/departure_date:2019-03-16|2020-03-14/return_date:2019-03-16|2020-03-14/round_trip:1

Populārākie jautājumi:

- Kad braukt uz Maltu?

Sauļoties vasarā un līdz oktobrim (samta sezona: septembra beigās - oktobra vidus), iemīlēties Maltā - visu gadu!

- Ko darīt Maltā?

Atpūsties pie ūdens (pludmales, niršana, zvejošana), apskatīt arhitektūru un smalkas ieliņas vairākās pilsētās, pagaršot vietējo virtuvi (PASTIZZI, FTIRA, STUFFAT TAL-FENEK, ALJOTTA un citus gardumus), aiziet ciemos vai pat papeldēties ar delfīniem (http://www.mediterraneopark.com/) utt.

- Kāda valūta?

Eiro 

- Kā pārvietoties pa Maltu?

Starppilsētu autobusu satiksme ir ļoti laba (Malta ir maza saliņa, ceļot no vienas pilsētas uz otru neaizņems daudz laika). Ir arī divstāvu tūristu autobusi un taksometri, var arī izīrēt transportu, bet šeit ir kreisās puses satiksme un tiešām šauri ceļi.

Vēl labāki piedāvājumi
Saņem labākos un lētākos aviobiļešu piedāvājumus vienu reizi nedēļā