Konkurss! Gribi laimēt 2 aviobiļetes uz Varšavu?

Izveidots: 2020.02.03

LOT – visātrāk augošā aviokompānija Centrālajā un Austrumeiropā

LOT Polish Airlines jeb Polskie Linie Lotnicze LOT ir trešā senākā aviokompānija Eiropā, kas dibināta 1929.gadā janvārī. Šogad LOT rit jau 91. darbības gads. Mākslinieks Tadeusz Gronowski 1929.gadā uzvarēja konkursā par LOT zīmolu un viņa radītā ekspresīvā lidojošā dzērve jau 91 gadu nemainīgi ir LOT logo.

Šobrīd lidsabiedrība LOT no Varšavas lido uz vairāk kā 120 galamērķiem Eiropā, Ziemeļamerikā, Tuvajos Austrumos un Āzijā. LOT lidmašīnu apkalpē ir pieredzējuši piloti, kas ir Eiropas un pasaules čempioni visās gaisa sporta disciplīnās. Dažu pēdējo gadu laikā LOT ir paplašinājusi savu lidojumu tīklu ar vairāk kā 70 jauniem maršrutiem, ieskaitot tālos lidojumus uz Singapūru, Losandželosu, Maiami, Deli, Kolombo, Pekinas jauno lidostu Beijing/Daxing. Pēdējie jaunatvērtie galamērķi ir Ostrava Čehijā no 30.marta, Vašingtona no 2.jūnija un Sanfrancisko no 5.augusta. Patlaban LOT veic regulārus lidojumus tālajos maršrutos jau uz 13 pilsētām - uz Pekinu, Tokiju, Seulu, Singapūru, Deli, Kolombo Āzijā un uz Ņujorku, Čikāgu, Losandželosu, Maiami, Vašingtonu, Sanfrancisko un Toronto Ziemeļamerikā. Visus tālo distanču lidojumus LOT veic ar Boeing 787 lidmašīnām, kurās pasažieri var izbaudīt lielisku komfortu un augstu apkalpošanas standartu biznesa, premium ekonomiskās un ekonomiskās klases nodalījumos 2019.gadā LOT pārvadāja 10 miljonus pasažieru.

Aviokompānija LOT Latvijā

LOT darbībai Latvijā ir jau 87 gadi. 1932.gada augustā poļu nacionālā lidsabiedrība LOT veica pirmos lidojumus maršrutā Varšava - Viļņa - Rīga – Tallina (tolaik Rēvele) ar tiem laikiem moderno Fokker lidmašīnu, kurā bija 8 pasažieru vietas. LOT veica regulārus lidojumos 3 reizes nedēļā līdz pat 1939.gada septembrim, kad sākoties 2. Pasaules karam, maršruts tika slēgts.

1993.gada martā LOT atjaunoja lidojumus uz Latviju un jau 27 gadus nepārtraukti veic tiešos reisus maršrutā Varšava - Rīga - Varšava. Patlaban Ziemas lidojumu sarakstā LOT veic 20 tiešos lidojumus nedēļā ar rīta, dienas un vakara reisiem. Lidojumi no Rīgas uz Varšavu 6 reizes nedēļā 06:00, katru dienu 13:55 un 18:20. Tādejādi LOT piedāvā plašas savienoto reisu iespējas no Rīgas caur Varšavu uz visām vietējām Polijas lidostām, kā arī uz Eiropas, Tuvo Austrumu un tālajiem Āzijas un Ziemeļamerikas lidostām. Lidojuma ilgums maršrutā Varšava – Rīga –Varšava ir 1 stunda un 20 minūtes.

LOT bāzes lidosta ir modernā un kompaktā Varšavas starptautiskā Frederic Chopin, kas pasažieriem nodrošina ērtu un ātru transfēru. Tranzītlaiks, lai nokļūtu no viena uz citu savienojošo reisu Varšavas lidostā ir tikai 40 minūtes.

Vēl labāki piedāvājumi
Saņem labākos un lētākos aviobiļešu piedāvājumus vienu reizi nedēļā