Lētas aviobiļetes uz Barselonu, Spāniju / biļetes Rīga - Barselona / biļetes Viļņa - Barselona sākot no €59!

Izveidots: 2017.05.12

Barselona ir viena no tūristu iecienītākajām Spānijas pilsētam, kura atrodas Vidusjūras krastā, līdz ar to tūristiem ir plaša izvēle - atpusties pie jūras, vai baudīt pilsētas vēsturisko centru, kas sevī iekļauj tādus pazīstamus apskates objektus, kā slavenāko Barselonas ielu La Rambla, kurā atrodas Svētā Jozepa tirgus, baznīcu La Sagrada Família, kā arī Barselonas operu Liceu. Lēti lidojumi uz Barselonu sniegs Jums un Jūsu ģimenei lielisku iespēju pavadīt brīvdienas, apmeklējot izklaides un atrakciju parku (PortAventura), kā arī Barselonas muzikālo strūklaku (Magic Fountain of Montjuic). Ceļojums uz Barselonu būs neaizmirstams piedzīvojums Jums un Jūsu ģimenei, jo Barselona ir pilsēta, kura patīk visiem! Rezervēt aviobiļetes uz Barselonu →  šeit

Ceļotlēti.lv apkopoja noderīgu informāciju par Barselonu:

Kur atrodas Barselona Barselona ir pilsēta Spānijas ziemeļaustrumos Vidusjūras krastā.
Kādā valodā runā Barselonā  Barselonā runā divās valodās - spāņu valodā un katalāņu valodā.
Kāda valūta ir Barselonā  Eiro (€) (EUR)
Kāds ir telefona kods Barselonā + 34 ..
Pareizais laiks Barselonā  Laika josla: GMT +1

✈ Nepalaid garām iespēju rezervēt biļetes Rīga - Barselona - Rīga →  šeit, kā arī iespēju rezervēt biļetes Viļņa - Barselona - Viļņa→  šeit

 

Ceļotlēti.lv ir iespējams rezervēt lidojumu uz Barselonas lidostu:

Barselonas starptautiskā lidosta / Barselonas Elpratas lidosta - Barcelona Airport - El Prat (kods - BCN) ( El Prat de Llobregat Aeropuerto vai Aeroport de Barcelona) 

Atrodas 13 kilometrus uz dienvidrietumiem no Barselonas pilsētas centra. Brauciens līdz pilsētas centram ilgst aptuveni 35 minūtes

Vēlies rezervēt lētākas aviobiļetes uz Barselonu, bet nezini kā? Ceļotlēti.lv parūpēsies, lai Tavs ceļojums uz Barselonu būtu neaizmirstams!

! Viss, ko Tev jādara, ir jāseko Ceļotlēti.lv aviobiļešu pirkšanas instrukcijai, kas palīdzēs iegādāties aviobiļetes uz Barselonu. 

✈ Nepalaid garām iespēju rezervēt lētas aviobiļetes uz Spāniju →  šeit, kā arī iespēju rezervēt lētas aviobiļetes uz Barselonu →  šeit 

Instrukcija, kā rezervēt aviobiļetes internetā:

1.solis Izvēlieties lidojuma maršrutu Lodziņā "Izbraukšana" jāieraksta lidostas nosaukums, no kuras vēlies lidot, lodziņā "Ierašanās" jāieraksta lidosta uz kuru vēlaties lidot.
2.solis Izvēlies lidojuma plānu

Virs lidojuma maršruta atzīmē sev vajadzīgo lidojuma plānu: Lidojums turp un atpakaļ Vienā virzienā

3.solis Izvēlieties lidojuma datumu Spiežot uz kalendāra lodziņiem, izvēlies turpceļa lidojuma datumu un blakuslodziņa atpakaļceļa lidojuma datumu.
4.solis Spied pogu "Meklēt", izvēlieties sev piemērotāko lidojumu un spiediet pogu „Izvēlēties”.
Ja vēlies tikai tiešos lidojumus, atķeksē lauciņu "Bez pārsēšanās"
5.solis Pārbaudi izvēlēto maršrutu!  Pievērsiet uzmanību lidostām, lidojumu datumiem, pārsēšanu laikiem - ja viss apmierina, spiediet "Rezervēt".
6.solis Ievadi informāciju aviobiļešu rezervācijai Ievadi pasažiera vārdu un uzvārdu kā tas ir norādīts pasē, latīņu burtiem, bet bez garumzīmēm un mīkstinajuma zīmēm. Norādi dzimšanas datumu (ja tas tiek prasīts) un personīgo informāciju (ja tas tiek prasīts), nepieciešamības gadījumā, pievieno nododamo bagāžu vai lielo kabīnes bagāžu (šādu opciju piedāvā WizzAir), ja tā nav iekļauta lidojumā.
7.solis Norādi savu kontaktinformāciju Ieraksti tas personas telefona numuru, kura vienmēr ir sazvanāma! Kā arī, obligāti ieraksti e-pasta adresi, lai pēc rezervācijas apmaksas varētu saņemt aviobiļetes uz e-pastu.
8.solis Izvēlies maksājuma veidu Izvēlieties sev ērtāko maksājuma veidu, spiediet pogu „Maksāt”.  Ceļotlēti.lv piedāvā iegādāties aviobiļetes izmantojot tiešo pieslēgumu ar internetbanku, kā arī ir iespējams apmaksāt aviobiļetes ar maksājuma karti un bankas pārskaitījumu. Ceļotlēti.lv piedāvā nopirkt aviobiļetes ofisā - Ģimnāzijas 34/36, Daugavpils
9.solis Saņem aviobiļetes Apstiprinātas elektroniskās aviobiļetes uz Barselonu Ceļotlēti.lv nosūta uz e-pastu vai arī pa pastu, uz klienta norādīto adresi, ja klientam tā ir ērtāk. Klients var saņemt elektroniskās aviobiļetes izdrukātu versiju Ceļotlēti.lv ofisā.

Ja pēdējā solī pārdomāji rezervēt aviobiļetes un vēlies apskatītes citus variantus un rezervēt biļeti, izmantojiet iespēju nopirkt aviobiļetes šeit!

Ceļotlēti.lv informē, kā meklēt lidojumus uz Barselonu, Spāniju:

Ja vēlies rezervēt aviobiļetes uz Spāniju, Barselonu no Rīgas, Ceļotlēti.lv mājas lapā odziņā "Izbraukšana" jāievada lidosta, no kuras taisies lidot, piemēram - Rīga (Rīga (RIX), Latvija) vai Viļņa (Viļņa (VNO), Lietuva) un lodziņā "Ierašanās" ieraksti pilsētu uz kuru vēlaties lidot, piemēram - Barselona (BCN), Spānija (ja Tev nav starpības uz kuru Barselonas lidostu lidot), vai arī konkrētas lidostas nosaukums (ja Jums ir jālido uz konkrētu lidostu). Kalendārā ir iespējams izvēlēties konkrētu lidojuma datumu, savukārt lodziņā "Ceļotājs" ir jāizvēlās pasažieru skaitu. Ja vēlēsies dabūt lētākas aviobiļetes un Tev nav starpības kurā datumā lidot, izmanto Ceļotlēti.lv "Lētāko cenu meklētājs":

✈ Nepalaid garām iespēju rezervēt lētākas aviobiļetes uz Barselonu / biļetes uz Spāniju izmantojot opciju → lētāko cenu meklētājs

! Pirms rezervēt aviobiļetes uz Spānijas populārāko pilsētu, ieskaties, Ceļotlēti.lv apkopoja tiešo reisu sarakstu uz Barselonu!

Tiešie reisi uz Barselonu / tiešie reis uz Spāniju / lidojumu saraksts uz Barselonu

Pirmdiena cenas sākot no €59! 

Rīga - Barselona

✈ WIZZair tiešais reiss Rīga - Barselona 

✈ airBaltic tiešais reiss Rīga - Barselona 

✈ airberlin tiešais reiss Rīga - Barselona  

Otrdiena cenas sākot no €89!

Rīga - Barselona

✈ airBaltic tiešais reiss Rīga - Barselona  

✈ airberlin tiešais reiss Rīga - Barselona  

Viļņa - Barselona

✈ WIZZair tiešais reiss Viļņa - Barselona 

Trešdiena cenas sākot no €89!

Rīga - Barselona

✈ airBaltic tiešais reiss Rīga - Barselona  

✈ airberlin tiešais reiss Rīga - Barselona  

Ceturtdiena cenas sākot no €89!  

Rīga - Barselona

✈ airBaltic tiešais reiss Rīga - Barselona  

✈ airberlin tiešais reiss Rīga - Barselona 

Viļņa - Barselona

✈ WIZZair tiešais reiss Viļņa - Barselona 

Piektdiena cenas sākot no €99!

Rīga - Barselona

✈ WIZZair tiešais reiss Rīga - Barselona 

Sestdiena cenas sākot no €89!

Rīga - Barselona

✈ airBaltic tiešais reiss Rīga - Barselona  

✈ airberlin tiešais reiss Rīga - Barselona  

Svētdiena cenas sākot no €89!   

Rīga - Barselona

✈ airBaltic tiešais reiss Rīga - Barselona  

✈ airberlin tiešais reiss Rīga - Barselona  

Viļņa - Barselona

✈ WIZZair tiešais reiss Viļņa - Barselona 

Ceļotlēti.lv piedāvā AKCIJAS cenas uz Sāniju, Barselonu:

Mājas lapā Ceļotlēti.lv Tu vienmēr atradīsi lētāskas aviobiļetes uz Spāniju/Barselonu, airBaltic akcijas piedāvājumus un airBaltic ķiršu cenas / airBaltic Cherry cenas, kā arī aviokompānijas Wizz akcijas cenas uz Barselonu! Mājas lapā ir pieejami tiešie reisi uz Barselonu un citi lidojuma varianti uz Spāniju, piemēram, reisi ar pārsēšanām. Ceļotlēti.lv - vienmēr lētas aviobiļetes un vienmēr lēti lidojumi! 

Ceļotlēti.lv brīdina: ja nevēlies tērēt daudz naudas aviobiļešu iegādei, rezervē aviobiļetes laicīgi! 

Lai dabūtu zēmāko aviobiļešu cenu uz Spāniju, Barselonu, ir jāmēģina rezervēt biļetes dažus mēnešus pirms lidojuma! Vidēji lētākas aviobiļetes uz Barselonu maksā 20 / 30 EUR vienā virzienā. Ja atradi aviobiļetes uz Barselonu šajā cenu diapazonā, uzreiz rezervē un apmaksā rezervāciju - neatlieciet uz pēdējo brīdi, cenas var mainīties!

Ja vēlies rezervēt aviobiļetes no Latvijas un rezervēt aviobiļetes no Rīgas spied → šeit
Ja vēlies rezervēt aviobiļetes no Latvijas un rezervēt aviobiļetes no Liepājas spied → šeit
Ja vēlies rezervēt aviobiļetes no Lietuvas un rezervēt aviobiļetes no Viļņas spied → šeit
Ja vēlies rezervēt aviobiļetes no Lietuvas un rezervēt aviobiļetes no Kauņas spied → šeit
Ja vēlies rezervēt aviobiļetes no Igaunijas un rezervēt aviobiļetes no Tallinas spied → šeit

Vienmēr lētāk, vienmēr ērtāk – Tavs Ceļotlēti.lv

Rezervēt aviobiļeti → šeit
Letāko cenu meklētājs → šeit
☎ (+371) 2970 1117
✉ info@avioagents.lv

 

Vēl labāki piedāvājumi
Saņem labākos un lētākos aviobiļešu piedāvājumus vienu reizi nedēļā