Lētas aviobiļetes uz Brēmeni / lētas biļetes Rīga - Brēmene tikai €35!

Izveidots: 2017.05.10

Brēmene ir ostas pilsēta Vācijā, kura ir slavena ar Brēmenes muzikantiem, brāļu Grimmu pasakas tēliem. Iegādājoties lētas aviobiļetes uz Brēmeni, Jums būs iespēja apskatīt šo pasakaino pilsētu, dažādus kultūras pieminekļus, piemēram, Svētās Dievmātes baznīca (Liebfrauenkirche), tirgus laukums un seno amatnieku ieliņa-Böttcherstraße, kā arī varēsiet izbaudīt pasakainās piejūras tradīcijas. Ceļojums uz Brēmeni sniegs tūristiem iespēju nobaudīt Ziemeļvācijas tradicionālo ēdienu, kas neatstās vienāldzīgu nevienu tūrsitu, kā arī nobaudīt pasaulē atzītākās alus šķirnes. 

Ceļotlēti.lv piedāvā: nozīmīgie fakti par Brēmeni:

Kur atrodas Brēmene Brēmene ir sena ostas pilsēta Vācijā Vēzeres upes grīvā. Kopā ar Brēmerhāfeni veido atsevišķu Brēmenes federālo zemi.
Kādā valodā runā Brēmenē Brēmenē vietējie idzīvotāji runā vācu valodā, bet lielākoties visi jaunieši runā arī angļu valodā. 
Kāda valūta ir Brēmenē Eiro (€) (EUR)
Kāds ir telefona kods Brēmene +49 ..
Pareizais laiks Brēmenē Laika josla: GMT +1


Ceļotlēti.lv piedāvā lidojumus no/uz Brēmenes lidostas:

Bremen airport (BRE) Lidosta atrodas 7 km no pilsētas - 15 minūšu braucienā no Brēmenes centra. 


✈ Izmanto iespēju rezervēt lētas aviobiļetes uz Brēmeni no Latvijas →  šeit  / ✈ Izmanto iespēju rezervēt biļetes Rīga - Brēmene- Rīga →  šeit 

✈ Izmanto iespēju rezervēt lētas aviobiļetes uz Brēmeni no Lietuvas →  šeit  /✈ Izmanto iespēju rezervēt biļetes Viļņa - Brēmene - Viļņa →  šeit

✈ Nepalaid garām iespēju rezervēt lētākas aviobiļetes / biļetes izmantojot opciju → lētāko cenu meklētājs

 

Ceļotlēti.lv piedāvā - tiešie reisi uz Frankfurti:

Pirmdiena cenas sākot no €48! 

✈ Ryanair tiešais reiss Rīga - Brēmene  14:00 - 14:55

Trešdiena cenas sākot no €40!

✈ Ryanair tiešais reiss Rīga - Brēmene  14:00 - 14:55

✈ Ryanair tiešais reiss Viļņa - Brēmene  10:00 - 11:00

Ceturtdiena cenas sākot no €33! 

✈ Ryanair tiešais reiss Rīga - Brēmene  14:05 - 15:00

Piektdiena cenas sākot no €58!

✈ Ryanair tiešais reiss Rīga - Brēmene  14:05 - 15:00

Svētdiena cenas sākot no €35!   

✈ Ryanair tiešais reiss Viļņa - Brēmene  10:00 - 11:00

Pievērsiet uzmanību: Papildus tiešajiem reisiem, Ceļotlēti.lv mājas lapā var rezervēt lidojumu ar pārsēšanām uz Brēmeni. Reisi ar pārsēšanām gandrīz vienmēr ir lētāki, nekā tiešie reisi. 

 

Ceļotlēti.lv padomi, kā rezervēt aviobiļetes internetā:

Kā meklēt lidojumus uz Brēmeni? 

Ceļotlēti.lv Jūs varat rezervēt lētas aviobiļetes uz Brēmeni, kā arī vienmēr ir pieejamas Ryanair akcijas cenas uz Brēmeni.  Ceļotlēti.lv ir pieejami tiešie reisi uz Brēmeni, kā arī lidojuma varianti ar pārsēšanām uz Brēmeni. Svarīgi atzīmēr, ka Ceļotlēti.lv brīdina - neatlieciet uz pēdējo brīdi, lētākās aviobiļetes rezervēt ir iespējams dažus mēnešus pirms lidojuma! Ja vēlaties rezervēt aviobiļetes uz BrēmeniCeļotlēti.lv mājas lapā lodziņā "Izbraukšana" ievadiet lidostu, no kuras vēlaties lidot, piemēram, Rīga (Rīga (RIX), Latvija - ), vai arī Viļņa (Viļņa (VNO), Lietuva), un lodziņā "Ierašanās" ierakstiet Brēmene (BRE), Vācija. Kalendārā ir iespējams izvēlēties konkrētu lidojuma datumu, savukārt lodziņā "Ceļotājs" ir jāizvēlās pasažieru skaitu. 

Kā rezervēt biļeti uz Brēmeni?

Katrs ceļojums sākas ar lētākas aviobiļetes meklēšanu. Izmantojot Ceļotlēti.lv, biļešu rezervēšana būs ļoti vienkārši un aizņems tikai pāris mīnutes laika. Ja vēlaties nopirkt e-aviobiļeti, būs jāveic tikai daži soļi:

1.solis Izvēlieties lidojuma maršrutu, ievadot pilsētas nosaukumu lodziņos "Izbraukšana" un "Ierašanās", un datumu, spiežot uz kalendāra.

2. solis Izvēlieties sev piemērotāko lidojumu un spiediet pogu „Izvēlēties”.

3. solis Pārbaudiet izvēlēto maršrutu, pievērsiet uzmanību lidostām - ja viss apmierina, spiediet "Rezervēt".

4. solis Ievadiet pasažiera vārdu un uzvārdu kā tas ir norādīts pasē, latīņu burtiem, bet bez garumzīmēm un mīkstinajuma zīmēm. Norādiet dzimšanas datumu un, nepieciešamības gadījumā, pievienojiet nododamo bagāžu, ja tā nav iekļauta lidojumā.

5. solis Norādiet savu kontaktinformāciju un izvēlieties sev ērtāko maksājuma veidu, spiediet pogu „Maksāt”.

✈ Gadijumā, ja pēdējā solī pārdomājāt rezervēt aviobiļetes un Jūs interesē citi lidojuma variantiizmantojiet iespēju nopirkt aviobiļetes →  šeit 

Ceļotlēti.lv brīdina - neatlieciet uz pēdējo brīdi, cenas var mainīties!

 

Ceļotlēti.lv skaidro: Kā pirkt aviobiļetes uz Brēmeni?

Lai dabūtu zēmāko aviobiļešu cenu, ir jāmēģina rezervēt biļetes dažus mēnešus pirms lidojuma! Vidēji lētākas aviobiļetes uz Brēmeni maksā 20/ 30 EUR vienā virzienā. Kad Jums izdevās veiksmīgi rezervēt aviobiļetes uz Brēmeni, Jūs varat veikt apmaksu izmantojot tiešo pieslēgumu ar internetbanku, kā arī ir iespējams apmaksāt / nopirkt aviobiļetes ar maksājuma karti. Ceļotlēti.lv piedāvā apmaksāt un iegādāties aviobiļetes arī ar bankas pārskaitījumu, vai skaidrā naudā Ceļotlēti.lv ofisā - Ģimnāzijas 34/36, Daugavpils. Apstiprinātas elektroniskās aviobiļetes uz Brēmeni ir iespējams saņemt uz e-pastu, pa pastu uz klienta norādīto adresi, vai izdrukātu versiju Ceļotlēti.lv ofisā. 

Ja vēlies rezervēt aviobiļetes no Latvijas un rezervēt aviobiļetes no Rīgas spied → šeit
Ja vēlies rezervēt aviobiļetes no Lietuvas un rezervēt aviobiļetes no Viļņas spied → šeit
Ja vēlies rezervēt aviobiļetes no Lietuvas un rezervēt aviobiļetes no Kauņas spied → šeit

Vienmēr lētāk, vienmēr ērtāk – Tavs Ceļotlēti.lv

Rezervēt aviobiļeti → šeit
Letāko cenu meklētājs → šeit
☎ (+371) 2970 1117
✉ info@avioagents.lv

 

Vēl labāki piedāvājumi
Saņem labākos un lētākos aviobiļešu piedāvājumus vienu reizi nedēļā