Lētas aviobiļetes uz Milānu / Lidojumi Rīga - Milāna

Izveidots: 2017.08.02

Izmanto izdevīgo Ceļotlēti.lv piedāvājumu un nepalaid garām iespēju rezervēt lētas aviobiļetes uz Milānu →  šeit, kā arī iespēju rezervēt lētas aviobiļetes uz Milānu →  šeit 

Kur atrodas Milāna  Milāna - pilsēta Itālijas ziemeļos, Padānas līdzenuma rietumdaļā. 
Kādā valodā runā Milāna  Milāna runā itāļu valodā.
Kāda valūta ir Milāna  Eiro (€) (EU)
Kāds ir telefona kods Milāna  + 39 ..
Pareizais laiks Milāna  Laika josla: GMT +2


Vispārīga informācija par Milānu:

Milāna ir Itālijas otra lielākā pilsēta,  kā arī viena no visvecākajām Itālijas pilsētām. Šodien Milāna tiek uzskatīta par adošajiem pasaules zinātnes centriem - jauno tehnoloģiju straujas attīstibas dēļ. Svarīgi atzīmēt, kā Milānu uzskata par pasaules modes centru - šeit tika izveidoti tādi modes nami un zīmoli kā Prada un Versace, Giorgio Armani un Dolce & Gabbana. Daudzi tūristi dodas uz Milānu tieši iepirkties, jo šeit modes veikalu klāsts ir milzīgs! Šopings Milānā vienmēr ir laba doma! Piekrīti? Izmanto Ceļotlēti.lv piedāvājumu rezervēt aviobiļetes uz Milānu. Ja ceļojuma laikā vēlies apskatīt Milānas kultūras un vēstures objektus, Ceļotlēti.lv iesaka apmeklēt Milānas gotikas katedrāli, aiziet pastaigaties uz Pjaca Doma laukumu un aizbraukt pie Milānas Triumfa arkas. Lētas aviobiļetes uz Milānu sniegs iespēju iepazīt pilsētu un iemīlēties tajā! 

 Nepalaid garām iespēju rezervēt aviobiļetes Rīga - MILĀNA - Rīga →  šeit

Lidostas Milāna:

✈ Milano Malpensa (MXP) - Lidosta atrodas aptuveni 45 kilometrus no Milānas. Brauciens līdz pilsētas centram aizņems aptuveni stundu.

Rezervēt aviobiļetes uz Milano Malpensa (MXP) šeit

✈ Milano Bergamo (BGY) - Lidosta atrodas arī aptuveni 45 kilometrus no Milānas. Brauciens līdz Milānas centram aizņems aptuveni stundu.

Rezervēt aviobiļetes uz Milano Bergamo (BGY) šeit

✈ Milano Linate (LIN) - Lidosta atrodas aptuveni 42 kilometrus no Milānas. Brauciens līdz pilsētai aizņems aptuveni stundu.

Rezervēt aviobiļetes uz Milano Linate (LIN) šeit

Lidojumu saraksts uz Milānu / tiešie reisi uz Milānu:

Pirmdiena rezervēt → šeit

 ✈ AirBaltic tiešais reiss Rīga - Milāna

 ✈ Alitalia tiešais reiss Rīga - Milāna

 ✈ Ryanair tiešais reiss Viļņa - Milāna

Otrdiena rezervēt → šeit

 ✈ AirBaltic tiešais reiss Rīga - Milāna

 ✈ Alitalia tiešais reiss Rīga - Milāna

 ✈ Ryanair tiešais reiss Rīga - Milāna

 ✈ Ryanair tiešais reiss Viļņa - Milāna

 ✈ Wizzair tiešais reiss Viļņa - Milāna

Trešdiena rezervēt → šeit

 ✈ AirBaltic tiešais reiss Rīga - Milāna

 ✈ Alitalia tiešais reiss Rīga - Milāna

✈ Wizzair tiešais reiss Viļņa - Milāna

  Ceturtdiena rezervēt → šeit

 ✈ AirBaltic tiešais reiss Rīga - Milāna

 ✈ Alitalia tiešais reiss Rīga - Milāna

 ✈ Ryanair tiešais reiss Viļņa - Milāna

 ✈ Wizzair tiešais reiss Viļņa - Milāna

 Piektdiena rezervēt → šeit

 ✈ AirBaltic tiešais reiss Rīga - Milāna

 ✈ Alitalia tiešais reiss Rīga - Milāna

 ✈ Ryanair tiešais reiss Viļņa - Milāna

Sestdiena rezervēt → šeit

 ✈ AirBaltic tiešais reiss Rīga - Milāna

 ✈ Alitalia tiešais reiss Rīga - Milāna

 ✈ Ryanair tiešais reiss Rīga - Milāna

 ✈ Ryanair tiešais reiss Viļņa - Milāna

 ✈ Wizzair tiešais reiss Viļņa - Milāna

 Svētdiena rezervēt → šeit

 ✈ Ryanair tiešais reiss Rīga - Milāna

 ✈ Wizzair tiešais reiss Viļņa - Milāna

Pievērsiet uzmanību: Papildus tiešajiem reisiem, Ceļotlēti.lv mājas lapā var rezervēt lidojumu ar pārsēšanām uz Milānu. Reisi ar pārsēšanām gandrīz vienmēr ir lētāki, nekā tiešie reisi! 

Instrukcija, kā rezervēt aviobiļetes uz Milānu:

1.solis Izvēlieties lidojuma maršrutu Lodziņā "Izbraukšana" jāieraksta lidostas nosaukums, no kuras vēlies lidot, lodziņā "Ierašanās" jāieraksta lidosta uz kuru vēlaties lidot.
2.solis Izvēlies lidojuma plānu

Virs lidojuma maršruta atzīmē sev vajadzīgo lidojuma plānu: Lidojums turp un atpakaļ Vienā virzienā

3.solis Izvēlieties lidojuma datumu Spiežot uz kalendāra lodziņiem, izvēlies turpceļa lidojuma datumu un blakuslodziņa atpakaļceļa lidojuma datumu.
4.solis Spied pogu "Meklēt", izvēlieties sev piemērotāko lidojumu un spiediet pogu „Izvēlēties”.
Ja vēlies tikai tiešos lidojumus, atķeksē lauciņu "Bez pārsēšanās"
5.solis Pārbaudi izvēlēto maršrutu!  Pievērsiet uzmanību lidostām, lidojumu datumiem, pārsēšanu laikiem - ja viss apmierina, spiediet "Rezervēt".
6.solis Ievadi informāciju aviobiļešu rezervācijai Ievadi pasažiera vārdu un uzvārdu kā tas ir norādīts pasē, latīņu burtiem, bet bez garumzīmēm un mīkstinajuma zīmēm. Norādi dzimšanas datumu (ja tas tiek prasīts) un personīgo informāciju (ja tas tiek prasīts), nepieciešamības gadījumā, pievieno nododamo bagāžu vai lielo kabīnes bagāžu (šādu opciju piedāvā WizzAir), ja tā nav iekļauta lidojumā.
7.solis Norādi savu kontaktinformāciju Ieraksti tas personas telefona numuru, kura vienmēr ir sazvanāma! Kā arī, obligāti ieraksti e-pasta adresi, lai pēc rezervācijas apmaksas varētu saņemt aviobiļetes uz e-pastu.
8.solis Izvēlies maksājuma veidu Izvēlieties sev ērtāko maksājuma veidu, spiediet pogu „Maksāt”.  Ceļotlēti.lv piedāvā iegādāties aviobiļetes izmantojot tiešo pieslēgumu ar internetbanku, kā arī ir iespējams apmaksāt aviobiļetes ar maksājuma karti un bankas pārskaitījumu. Ceļotlēti.lv piedāvā nopirkt aviobiļetes ofisā - Ģimnāzijas 34/36, Daugavpils
9.solis Saņem aviobiļetes Apstiprinātas elektroniskās aviobiļetes uz Milānu Ceļotlēti.lv nosūta uz e-pastu vai arī pa pastu, uz klienta norādīto adresi, ja klientam tā ir ērtāk. Klients var saņemt elektroniskās aviobiļetes izdrukātu versiju Ceļotlēti.lv ofisā.

Ja pēdējā solī pārdomāji rezervēt aviobiļetes un vēlies apskatītes citus variantus un rezervēt biļeti, izmantojiet iespēju nopirkt aviobiļetes šeit


Ceļotlēti.lv informē, kā meklēt lidojumus uz Milānu, Itāliju:

Ja vēlies rezervēt aviobiļetes uz Milānu no Rīgas, Ceļotlēti.lv mājas lapā odziņā "Izbraukšana" jāievada lidosta, no kuras taisies lidot, piemēram - Rīga (Rīga (RIX), Latvija) vai Viļņa (Viļņa (VNO), Lietuva) un lodziņā "Ierašanās" ieraksti pilsētu uz kuru vēlaties lidot, piemēram - Milāna, Visas lidostas (MIL), Itālija, vai arī konkrētas lidostas nosaukums (ja Jums ir jālido uz citu Itālijas lidostu). Kalendārā ir iespējams izvēlēties konkrētu lidojuma datumu, savukārt lodziņā "Ceļotājs" ir jāizvēlās pasažieru skaitu. Ja vēlēsies dabūt lētākas aviobiļetes un Tev nav starpības kurā datumā lidot, izmanto Ceļotlēti.lv "Lētāko cenu meklētājs": Nepalaid garām iespēju rezervēt lētākas aviobiļetes uz Milānu un lētākas aviobiļetes uz Itāliju, izmantojot opciju → lētāko cenu meklētājs!

Izmanto Ceļotlēti.lv AKCIJAS cenas uz Milānu:

Mājas lapā Ceļotlēti.lv Tu vienmēr atradīsi lētākas aviobiļetes uz Itāliju un Milānu!  Ceļotlēti.lv piedāvā aviokompāniju pievilcīgas cenas uz Milānu un citām Itālijas pilsētām! Mājas lapā ir iespējams rezervēt lidojumu uz Milānu, Itāliju arī ar pārsēšanām. Izmanto Ceļotlēti.lv - un vienmēr saņem lētas aviobiļetes un ērtus lidojumus! 

Ceļotlēti.lv brīdina: ja nevēlies tērēt daudz naudas aviobiļešu iegādei, rezervē aviobiļetes laicīgi - vismaz 1-2 mēnešus pirms ceļojuma!

Ja vēlies rezervēt aviobiļetes no Latvijas un rezervēt aviobiļetes no Rīgas spied → šeit
Ja vēlies rezervēt aviobiļetes no Latvijas un rezervēt aviobiļetes no Liepājas spied → šeit
Ja vēlies rezervēt aviobiļetes no Lietuvas un rezervēt aviobiļetes no Viļņas spied → šeit
Ja vēlies rezervēt aviobiļetes no Lietuvas un rezervēt aviobiļetes no Kauņas spied → šeit
Ja vēlies rezervēt aviobiļetes no Igaunijas un rezervēt aviobiļetes no Tallinas spied → šeit

Vienmēr lētāk, vienmēr ērtāk – Tavs Ceļotlēti.lv

Rezervēt aviobiļeti → šeit
Letāko cenu meklētājs → šeit
☎ (+371) 2970 1117
✉ info@avioagents.lv

Vēl labāki piedāvājumi
Saņem labākos un lētākos aviobiļešu piedāvājumus vienu reizi nedēļā