Lētas aviobiļetes uz Oslo / Tiešie reisi no Rīgas uz Oslo

Izveidots: 2017.08.09

Izmanto izdevīgo Ceļotlēti.lv piedāvājumu un nepalaid garām iespēju rezervēt lētas aviobiļetes uz Oslo →  šeit, kā arī iespēju rezervēt lētas aviobiļetes uz Norvēģiju →  šeit 

Kur atrodas Oslo  Oslo ir pilsēta Norvēģijas dienvidaustrumos, kā arī Norvēģijas galvaspilsēta un  lielākā pilsēta.
Kādā valodā runā Oslo  Oslo runā norvēģu valoda, dažos rajonos sāmu valoda.
Kāda valūta ir Oslo  Norvēģijas krona (NOK)
Kāds ir telefona kods Oslo  + 47 ..
Pareizais laiks Oslo  Laika josla: GMT +1


Vispārīga informācija par Oslo:

Oslo ir Norvēģijas galvaspilsēta, kā arī lielākā valsts pilsēta. Šodien Oslo uzskata par vienu no dārgākajām pilsētām pasaulē. Tomēr ekonomiskas atpūtas cienitājiem šeit arī bus ko darīt! Lielāko Oslo daļu aizņem parki un meži, līdz ar to daudzi Oslo devē par zaļu pilsētu. Norvēģijas galavaspilsēta ir slavena ar savu kultūras mantojumu - cietokšņi, muzeji, pilis. Oslo ir iecienīta tūristu vidū, kuriem patīk apmeklēt vēsturiskas vietas un iepazīt pasaules kultūras mantojumu. Ceļojuma laikā Oslo Ceļotlēti.lv iesaka apmeklēt tādas ievērojamas vietas, kā Akešhūsa cietoksnis, Vigeland skulptūru parks, Norvēģu Tautas muzejs, Vikingu kuģu muzejs, kā ari lielais brīvdabas muzejs. Izmanto iespēju rezervēt aviobiļetes uz Oslo jau tagad!

 Nepalaid garām iespēju rezervēt aviobiļetes Rīga - OSLO - Rīga →  šeit

Lidostas Oslo:

✈ Oslo Airport Gardermoen (OSL) - Lidosta atrodas aptuveni 48 kilometrus no Oslo. Brauciens līdz pilsētas centram aizņems aptuveni 1 stundu.

Rezervēt aviobiļetes uz Oslo Airport Gardermoen (OSL) šeit

✈ Oslo Sandefjord Airport (TRF) - Lidosta atrodas arī aptuveni 110 kilometrus no Oslo. Brauciens līdz Milānas centram aizņems aptuveni 2 stundas.

Rezervēt aviobiļetes uz Oslo Sandefjord Airport (TRF) šeit

✈ Moss Lufthavn, Rygge (RYG) - Lidosta atrodas aptuveni 70 kilometrus no Oslo. Brauciens līdz pilsētai aizņems aptuveni pusotru stundu.

Rezervēt aviobiļetes uz Moss Lufthavn, Rygge (RYG) šeit

Lidojumu saraksts uz Oslo / tiešie reisi uz Oslo:

Pirmdiena rezervēt → šeit

✈ AirBaltic tiešais reiss Rīga - Oslo

✈ Wizzair tiešais reiss Rīga - Oslo

✈ Norwegian tiešais reiss Rīga - Oslo

✈ Wizzair tiešais reiss Viļņa - Oslo

Otrdiena rezervēt → šeit

✈ AirBaltic tiešais reiss Rīga - Oslo

✈ Wizzair tiešais reiss Rīga - Oslo

✈ Norwegian tiešais reiss Rīga - Oslo

Trešdiena rezervēt → šeit

✈ AirBaltic tiešais reiss Rīga - Oslo

✈ Wizzair tiešais reiss Rīga - Oslo

✈ Norwegian tiešais reiss Rīga - Oslo

✈ Wizzair tiešais reiss Viļņa - Oslo

Ceturtdiena rezervēt → šeit

✈ AirBaltic tiešais reiss Rīga - Oslo

✈ Wizzair tiešais reiss Rīga - Oslo

✈ Norwegian tiešais reiss Rīga - Oslo

Piektdiena rezervēt → šeit

✈ AirBaltic tiešais reiss Rīga - Oslo

✈ Wizzair tiešais reiss Rīga - Oslo

✈ Norwegian tiešais reiss Rīga - Oslo

Sestdiena rezervēt → šeit

✈ AirBaltic tiešais reiss Rīga - Oslo

✈ Ryanair tiešais reiss Viļņa - Oslo

Svētdiena rezervēt → šeit

✈ AirBaltic tiešais reiss Rīga - Oslo

✈ Wizzair tiešais reiss Viļņa - Oslo

✈ Ryanair tiešais reiss Viļņa - Oslo

Pievērsiet uzmanību: Papildus tiešajiem reisiem, Ceļotlēti.lv mājas lapā var rezervēt lidojumu ar pārsēšanām uz Oslo. Reisi ar pārsēšanām gandrīz vienmēr ir lētāki, nekā tiešie reisi! 

Instrukcija, kā rezervēt aviobiļetes uz Oslo:

1.solis Izvēlieties lidojuma maršrutu Lodziņā "Izbraukšana" jāieraksta lidostas nosaukums, no kuras vēlies lidot, lodziņā "Ierašanās" jāieraksta lidosta uz kuru vēlaties lidot.
2.solis Izvēlies lidojuma plānu

Virs lidojuma maršruta atzīmē sev vajadzīgo lidojuma plānu: Lidojums turp un atpakaļ Vienā virzienā

3.solis Izvēlieties lidojuma datumu Spiežot uz kalendāra lodziņiem, izvēlies turpceļa lidojuma datumu un blakuslodziņa atpakaļceļa lidojuma datumu.
4.solis Spied pogu "Meklēt", izvēlieties sev piemērotāko lidojumu un spiediet pogu „Izvēlēties”.
Ja vēlies tikai tiešos lidojumus, atķeksē lauciņu "Bez pārsēšanās"
5.solis Pārbaudi izvēlēto maršrutu!  Pievērsiet uzmanību lidostām, lidojumu datumiem, pārsēšanu laikiem - ja viss apmierina, spiediet "Rezervēt".
6.solis Ievadi informāciju aviobiļešu rezervācijai Ievadi pasažiera vārdu un uzvārdu kā tas ir norādīts pasē, latīņu burtiem, bet bez garumzīmēm un mīkstinajuma zīmēm. Norādi dzimšanas datumu (ja tas tiek prasīts) un personīgo informāciju (ja tas tiek prasīts), nepieciešamības gadījumā, pievieno nododamo bagāžu vai lielo kabīnes bagāžu (šādu opciju piedāvā WizzAir), ja tā nav iekļauta lidojumā.
7.solis Norādi savu kontaktinformāciju Ieraksti tas personas telefona numuru, kura vienmēr ir sazvanāma! Kā arī, obligāti ieraksti e-pasta adresi, lai pēc rezervācijas apmaksas varētu saņemt aviobiļetes uz e-pastu.
8.solis Izvēlies maksājuma veidu Izvēlieties sev ērtāko maksājuma veidu, spiediet pogu „Maksāt”.  Ceļotlēti.lv piedāvā iegādāties aviobiļetes izmantojot tiešo pieslēgumu ar internetbanku, kā arī ir iespējams apmaksāt aviobiļetes ar maksājuma karti un bankas pārskaitījumu. Ceļotlēti.lv piedāvā nopirkt aviobiļetes ofisā - Ģimnāzijas 34/36, Daugavpils
9.solis Saņem aviobiļetes Apstiprinātas elektroniskās aviobiļetes uz Oslo Ceļotlēti.lv nosūta uz e-pastu vai arī pa pastu, uz klienta norādīto adresi, ja klientam tā ir ērtāk. Klients var saņemt elektroniskās aviobiļetes izdrukātu versiju Ceļotlēti.lv ofisā.

Ja pēdējā solī pārdomāji rezervēt aviobiļetes un vēlies apskatītes citus variantus un rezervēt biļeti, izmantojiet iespēju nopirkt aviobiļetes šeit


Ceļotlēti.lv informē, kā meklēt lidojumus uz Oslo, Norvēģiju:

Ja vēlies rezervēt aviobiļetes uz Oslo no Rīgas, Ceļotlēti.lv mājas lapā odziņā "Izbraukšana" jāievada lidosta, no kuras taisies lidot, piemēram - Rīga (Rīga (RIX), Latvija) vai Viļņa (Viļņa (VNO), Lietuva) un lodziņā "Ierašanās" ieraksti pilsētu uz kuru vēlaties lidot, piemēram - Oslo, Visas lidostas (OSL), Norvēģija, vai arī konkrētas lidostas nosaukums (ja Jums ir jālido uz citu Norvēģijas lidostu). Kalendārā ir iespējams izvēlēties konkrētu lidojuma datumu, savukārt lodziņā "Ceļotājs" ir jāizvēlās pasažieru skaitu. Ja vēlēsies dabūt lētākas aviobiļetes un Tev nav starpības kurā datumā lidot, izmanto Ceļotlēti.lv "Lētāko cenu meklētājs": Nepalaid garām iespēju rezervēt lētākas aviobiļetes uz Oslo un lētākas aviobiļetes uz Norvēģiju, izmantojot opciju → lētāko cenu meklētājs!

Izmanto Ceļotlēti.lv AKCIJAS cenas uz Oslo:

Mājas lapā Ceļotlēti.lv Tu vienmēr atradīsi lētākas aviobiļetes uz Norvēģiju un Oslo!  Ceļotlēti.lv piedāvā aviokompāniju pievilcīgas cenas uz Oslo un citām Norvēģijas pilsētām! Mājas lapā ir iespējams rezervēt lidojumu uz Oslo, Norvēģiju arī ar pārsēšanām. Izmanto Ceļotlēti.lv - un vienmēr saņem lētas aviobiļetes un ērtus lidojumus! 

Ceļotlēti.lv brīdina: ja nevēlies tērēt daudz naudas aviobiļešu iegādei, rezervē aviobiļetes laicīgi - vismaz 1-2 mēnešus pirms ceļojuma!

Ja vēlies rezervēt aviobiļetes no Latvijas un rezervēt aviobiļetes no Rīgas spied → šeit
Ja vēlies rezervēt aviobiļetes no Latvijas un rezervēt aviobiļetes no Liepājas spied → šeit
Ja vēlies rezervēt aviobiļetes no Lietuvas un rezervēt aviobiļetes no Viļņas spied → šeit
Ja vēlies rezervēt aviobiļetes no Lietuvas un rezervēt aviobiļetes no Kauņas spied → šeit
Ja vēlies rezervēt aviobiļetes no Igaunijas un rezervēt aviobiļetes no Tallinas spied → šeit

Vienmēr lētāk, vienmēr ērtāk – Tavs Ceļotlēti.lv

Rezervēt aviobiļeti → šeit
Letāko cenu meklētājs → šeit
☎ (+371) 2970 1117
✉ info@avioagents.lv

Vēl labāki piedāvājumi
Saņem labākos un lētākos aviobiļešu piedāvājumus vienu reizi nedēļā