Lētas aviobiltes uz Džērsiju / izdevīgie lidojumi Rīga - Džērsija

Izveidots: 2017.07.27
Kur atrodas Džērsija

Džērsija ir sala Lamanša šaurumā, Normandijas salu sastāvā. Sala ir Apvienotās Karalistes Kroņa īpašums, bet nav Apvienotās Karalistes daļa.

Kādā valodā runā Džērsijā  Džērsijā lielāka daļa iedzīvotāju runā angļu valodā.
Kāda valūta ir Džērsijā  Sterliņu mārciņas (£) (GBP)
Kāds ir telefona kods Džērsijā  + 44 ..
Pareizais laiks Džērsijā  Laika josla: GMT +0

✈ Nepalaid garām iespēju rezervēt lētas aviobiļetes uz Lielbritāniju →  šeit, kā arī iespēju rezervēt lētas aviobiļetes uz Džērsiju →  šeit 

Vispārīga informācija par Džērsiju:

Džērsija - skaistā sala Lamanša jūras šaurumā un lielākā Normandijas salu arhipelāgā. Neskatoties uz to, ka Džērsija atrodas Apvienotās Karalistes pārvaldībā, sala nav Lielbritānijas daļa. Apvienotās Karalistes pienākums ir aizsargāt Džersiju. Nozīmīgs fakts, kas būtu noderīgi zināt tūristiem - Džersija joprojām nav Eiropas Savienībā. Džersijai salai ir pašai savs parlaments - Džersijas štats. Starp citu, Džērsijai pieder dažas mazas salas! Džērsija nevienu neatstās vienaldzīgu nevienu tūristu - salai ir ļoti sena un bagāta vēsture. Salas daudzveidīga un krāšņa daba ir vilinājums tūkstošiem tūristu. Uz Džērsiju var droši doties atpūsties kopā ar bērniem - visas peldvietas tiek stingri uzraudzītas un tajās darbojas glābēju patruļas! Izmanto iespēju rezervēt aviobiļetes uz Džērsiju tūlīt pat un dodies izbaudīt pasakaino salu! 

 Nepalaid garām iespēju rezervēt biļetes Rīga - DŽĒRSIJA - Rīga →  šeit

Lidostas Džērsija:

 Jersey Airport (JER) - Lidosta atrodas 7.4 kilometrus no Džērsijas centra. Brauciens līdz Džērsijas centram aizņems aptuveni 15 minūtes.

Rezervēt aviobiļetes uz Jersey Airport (JER) šeit

Instrukcija, kā rezervēt aviobiļetes uz Džērsiju:

Ceļotlēti.lv informē, kā meklēt lidojumus uz Džērsiju, Lielbritāniju:

Ja vēlies rezervēt aviobiļetes uz Lielbritāniju, Džērsiju no Rīgas, Ceļotlēti.lv mājas lapā odziņā "Izbraukšana" jāievada lidosta, no kuras taisies lidot, piemēram - Rīga (Rīga (RIX), Latvija) vai Viļņa (Viļņa (VNO), Lietuva) un lodziņā "Ierašanās" ieraksti pilsētu uz kuru vēlaties lidot, piemēram - Džērsija (JER), Lielbritānija, vai arī konkrētas lidostas nosaukums (ja Jums ir jālido uz citu Lielbritānijas lidostu). Kalendārā ir iespējams izvēlēties konkrētu lidojuma datumu, savukārt lodziņā "Ceļotājs" ir jāizvēlās pasažieru skaitu. Ja vēlēsies dabūt lētākas aviobiļetes un Tev nav starpības kurā datumā lidot, izmanto Ceļotlēti.lv "Lētāko cenu meklētājs":

 Nepalaid garām iespēju rezervēt lētākas aviobiļetes uz Džērsiju izmantojot opciju → lētāko cenu meklētājs

1.solis Izvēlieties lidojuma maršrutu Lodziņā "Izbraukšana" jāieraksta lidostas nosaukums, no kuras vēlies lidot, lodziņā "Ierašanās" jāieraksta lidosta uz kuru vēlaties lidot.
2.solis Izvēlies lidojuma plānu

Virs lidojuma maršruta atzīmē sev vajadzīgo lidojuma plānu: Lidojums turp un atpakaļ Vienā virzienā

3.solis Izvēlieties lidojuma datumu Spiežot uz kalendāra lodziņiem, izvēlies turpceļa lidojuma datumu un blakuslodziņa atpakaļceļa lidojuma datumu.
4.solis Spied pogu "Meklēt", izvēlieties sev piemērotāko lidojumu un spiediet pogu „Izvēlēties”.
Ja vēlies tikai tiešos lidojumus, atķeksē lauciņu "Bez pārsēšanās"
5.solis Pārbaudi izvēlēto maršrutu!  Pievērsiet uzmanību lidostām, lidojumu datumiem, pārsēšanu laikiem - ja viss apmierina, spiediet "Rezervēt".
6.solis Ievadi informāciju aviobiļešu rezervācijai Ievadi pasažiera vārdu un uzvārdu kā tas ir norādīts pasē, latīņu burtiem, bet bez garumzīmēm un mīkstinajuma zīmēm. Norādi dzimšanas datumu (ja tas tiek prasīts) un personīgo informāciju (ja tas tiek prasīts), nepieciešamības gadījumā, pievieno nododamo bagāžu vai lielo kabīnes bagāžu (šādu opciju piedāvā WizzAir), ja tā nav iekļauta lidojumā.
7.solis Norādi savu kontaktinformāciju Ieraksti tas personas telefona numuru, kura vienmēr ir sazvanāma! Kā arī, obligāti ieraksti e-pasta adresi, lai pēc rezervācijas apmaksas varētu saņemt aviobiļetes uz e-pastu.
8.solis Izvēlies maksājuma veidu Izvēlieties sev ērtāko maksājuma veidu, spiediet pogu „Maksāt”.  Ceļotlēti.lv piedāvā iegādāties aviobiļetes izmantojot tiešo pieslēgumu ar internetbanku, kā arī ir iespējams apmaksāt aviobiļetes ar maksājuma karti un bankas pārskaitījumu. Ceļotlēti.lv piedāvā nopirkt aviobiļetes ofisā - Ģimnāzijas 34/36, Daugavpils
9.solis Saņem aviobiļetes Apstiprinātas elektroniskās aviobiļetes uz Džērsiju Ceļotlēti.lv nosūta uz e-pastu vai arī pa pastu, uz klienta norādīto adresi, ja klientam tā ir ērtāk. Klients var saņemt elektroniskās aviobiļetes izdrukātu versiju Ceļotlēti.lv ofisā.

Ja pēdējā solī pārdomāji rezervēt aviobiļetes un vēlies apskatītes citus variantus un rezervēt biļeti, izmantojiet iespēju nopirkt aviobiļetes šeit

Ceļotlēti.lv piedāvā aviobiļetes uz visām pasaules malām! :)

Ceļotlēti.lv informē tiešie reisi uz Džērsiju no Rīgas, Viļņas un Kauņas NELIDO!

Pievērsiet uzmanību: Ceļotlēti.lv mājas lapā var rezervēt lidojumu ar pārsēšanām uz Džērsiju. Reisi ar pārsēšanām gandrīz vienmēr ir lētāki, nekā tiešie reisi! 

Lidojuma varianti uz Džērsiju ar pārsēšanām / Savienotie reisi uz Džērsiju:

1. British Airways savienojumā ar AirBaltic vai Iberia - pārsēšanās Londonā (pārsēšanās laiks aptuveni 5-15 stundas)

✈  Lidojuma maršrutsRīga - Londona (LGW) Gatwick - Džersija

Ceļotlēti.lv piedāvā AKCIJAS cenas uz Džērsiju, Lielbritāniju:

Mājas lapā Ceļotlēti.lv Tu vienmēr atradīsi lētākas aviobiļetes uz Lielbritāniju un Džērsiju!  Ceļotlēti.lv piedāvā aviokompāniju pievilcīgas cenas uz Džērsiju un citām Lielbritānijas pilsētām! Mājas lapā ir iespējams rezervēt lidojumu uz Džērsiju, Lielbritāniju arī ar pārsēšanām. Izmanto Ceļotlēti.lv - un vienmēr saņem lētas aviobiļetes un ērtus lidojumus! 

Ceļotlēti.lv brīdina: ja nevēlies tērēt daudz naudas aviobiļešu iegādei, rezervē aviobiļetes laicīgi - vismaz 1-2 mēnešus pirms ceļojuma!

Ja vēlies rezervēt aviobiļetes no Latvijas un rezervēt aviobiļetes no Rīgas spied → šeit
Ja vēlies rezervēt aviobiļetes no Latvijas un rezervēt aviobiļetes no Liepājas spied → šeit
Ja vēlies rezervēt aviobiļetes no Lietuvas un rezervēt aviobiļetes no Viļņas spied → šeit
Ja vēlies rezervēt aviobiļetes no Lietuvas un rezervēt aviobiļetes no Kauņas spied → šeit
Ja vēlies rezervēt aviobiļetes no Igaunijas un rezervēt aviobiļetes no Tallinas spied → šeit

Vienmēr lētāk, vienmēr ērtāk – Tavs Ceļotlēti.lv

Rezervēt aviobiļeti → šeit
Letāko cenu meklētājs → šeit
☎ (+371) 2970 1117
✉ info@avioagents.lv

 

Vēl labāki piedāvājumi
Saņem labākos un lētākos aviobiļešu piedāvājumus vienu reizi nedēļā