Lēti lidojumi

Kā atrast lētu lidojumu?

Katru dienu mēs saņemam desmitiem e-pasta ziņojumu, kuros tiek lūgta palīdzība vai padoms par lētu lidojumu rezervēšanu. Ļoti žēl, ka dienā nav pietiekami daudz laika, lai izskaidrotu katram, kā atrast lētas aviobiļetes, un tāpēc mēs uzrakstījām detalizētu ceļvedi ar mūsu labākajiem padomiem un atbildēm uz visbiežāk uzdotajiem jautājumiem.

Esiet elastīgs

Šis ir veids, kā vairums cilvēku izvēlas savu lēto lidojumu:

  • Izvēlaties galamērķi, kur Jūs vēlaties doties.
  • Izvēlaties lidojumu datumus.
  • Pārbaudiet pieejamās cenas.

Parasti sistēma piedāvā augstākas cenas, nekā Jūs plānojāt savam lidojumam. Ja tomēr lēto aviobiļešu iegūšana ir jūsu prioritāte, izmantojiet šo iespēju – pārbaudiet cenas www.ceļotlēti.lv.

Esiet elastīgi ar virzieniem un datumiem, kur un kad doties. Ja esat izvēlējies savu galamērķi, lidojumu datumus un neesi elastīgs, tad 95% nav iespējams samazināt aviobiļešu izmaksas. Elastīgums ir svarīgs meklēšanā. Turklāt, tālāk mēs apspriedīsim, vai jūs plānojat nokļūt Eiropā vai Āzijā vai kur citur, un vai ir iespēja atrast budžeta aviokompāniju līdz galamērķim.

Piezīme: noteikti meklējiet vairāk nekā vienu datumu. (Noklikšķinot uz sadaļu "Lētāko cenu meklētājs" paradās lētas cenas katram virzienam visu gadu uz priekšu) Bieži vien datuma pārbīdīšana pat uz vienu dienu cenu var samazināt uz pusi.

Pārbaudiet izlidošanas un ielidošanas iespējas no tuvākajām lidostām.

Ja vēlaties iegūt pēc iespējas lētākus lidojumus, pārbaudiet lētāko cenu iegūšanu no citām tuvākajām lidostām, pat ja tā nav jūsu "mājas" lidosta vai jūsu galapunkts.

Lidojumi ar pārsēšanos bieži ir lētāki nekā tiešie reisi. Turklāt jūs varat palikt un izpētīt citu pilsētu tik ilgi cik vēlaties.

Šis ir personīgais piemērs: es dzīvoju Latvijā, (tuvumā ir Rīgas lidosta) bet labākā biļete, ko jebkad esmu iegādājusies, bija biļete no Viļņas uz Korfu salu par 90 EUR turp un atpakaļ.

Bija vērts braukt ar autobusu 20 EUR vērtībā, un es pat saņēmu nedēļas nogali pavadīt kopā ar draugiem Viļņā. Ja es būtu izvelējusies tomēr lidot uz Korfu no Rīgas (nevis Viļņas), biļete būtu aptuveni 300 EUR, nevis 110 EUR, ko es faktiski samaksāju.

Nākamā labākā biļete, ko esmu saņēmusi, bija no Rīgas uz Eindhovenu par aptuveni EUR 50 turp un atpakaļ. Tik jauki, ka es to nopirku pat divreiz! Lai arī mans galamērķis bija Amsterdama, es zināju, ka esmu Eiropā, un viegli varēšu atrast budžeta savienojumu ar vilcienu vai autobusu uz visām Eiropas pilsētām.

Izvairieties no "peak travel" mēnešiem

Eiropā lētākie mēneši parasti ir:

  • No janvāra līdz maija vidum;
  • No septembra līdz decembra sākumam.

Visdārgākais lidošanas laiks parasti ir:

  • Vasaras pieprasītākais laiks : no jūnija vidus līdz augusta vidum
  • Ziemassvētki
  • Vecgada vakars

Tas nedaudz atšķirsies arī no konkrētā mērķa, it īpaši populārajiem festivāliem. Cenas uz Dublinu Svētā Patrika dienā vai uz Ķīnu, ķīniešu Jaunā gada laikā nav lētas.

Neaizmirstiet labāko laiku lētu lidojumu rezervēšanai

Parasti mēs iesakām rezervēt, ja redzat izdevīgu cenu 1-3 mēnešus iepriekš vietējiem lidojumiem un 2–8 mēnešus iepriekš starptautiskiem lidojumiem.

Ja rezervējat izlidošanu "high season" laikā, tad šiem ieteikumiem pievienojiet mēnesi vai divus, un, ja ceļojat nesezonā, iespējams, ka lētas cenas parādīsies tuvāk izbraukšanas datumam.

Cenām ir tendence lēkt pēdējā mēneša vai divu laikā pirms izlidošanas, tāpēc negaidiet līdz pēdējai dienai!

No otras puses, ja jūs rezervēsiet pārāk agri, varat dabūt ne pārāk izdevīgu cenu un varat palaist iespējamo izpārdošanu nākotnē. Protams, ja jūs plānojat ceļot lielo brīvdienu laikā, piemēram, Ziemassvētkos un Jaunā gada laikā, vai vasaras pīķa laikā, pievienojiet šiem ieteikumiem mēnesi vai divus.

Ceļojiet lētākajās dienās

Kādas ir vislētākās dienas, lai dabūtu zemāko cenu lidojumam? Kopumā otrdiena, trešdiena un sestdiena ir lētākās ceļojumu dienas. Piektdiena un svētdiena parasti ir visdārgākās dienas.

Tas ir interneta mīts, ka biļešu rezervēšana noteiktā laikā katru nedēļu (parasti tiek dēvēta par otrdienu plkst. 14:00) ir tad, kad ir pieejami lētākie lidojumi. Tas notika pirms dažām desmitgadēm, kad aviosabiedrības tarifus mainīja reizi nedēļā, bet tā nav bijusi taisnība jau vairākus gadus. Mūsdienās tiek nepārtraukti pievienoti jauni reisi, kā arī cenu dinamika visu laiku mainās

Lēti lidojumi uz Āziju

Lēti lidojumi uz Āfriku

Lēti lidojumi uz Antarktīdu

Vēl labāki piedāvājumi
Saņem labākos un lētākos aviobiļešu piedāvājumus vienu reizi nedēļā