Lētie lidojumi uz Ķelni / lētas aviobietes Rīga - Ķelne tikai €22!

Izveidots: 2017.05.11

Ķelne ir ceturtā lielākā Vācijas un lielākā Ziemeļreinas – Vestfālenes zemes pilsēta. Rezrvējot lētas biļetes uz Ķelni, tūristiem būs iespēja ieraudzīt vienu no pazīstamākajiem Eiropas kultūras un māklsas centriem. Ķelnē noteikti būs ko darīt mākslas cienītājiem, jo tā ir otrā pilsēta pasaulē aiz Ņujorkas mākslas galeriju skaita ziņā. Tūriestiem noteikti patiks arī pilsētas simbols - Ķelnes katedrāle, kas atrodas vecpilsētā un skaitās, ka pati lielākā gotiska stila celtne visā Ziemeļeiropā, kuru būvēja 632 gadus! Ir jāatzīmē, ka kopš seniem laikiem Ķelne ir viens no lielākajiem Eiropas transporta centriem: vidēji caur to ik minūti izbrauc aptuveni 8 vilcieni. Ķelni ir jāapmeklē kaut reizi dzīvē, jo šī pilsēta neatstās vienaldzīgu nevienu tūristu! 

Ceļotlēti.lv piedāvā: nozīmīgie fakti par Ķelni:

Kur atrodas Ķelne Ķelne ir pilsēta Vācijas rietumos, Reinas krastos.
Kādā valodā runā Ķelnē Ķelnes iedzīvotāji runā vācu valodā, bet daudzi runā arī angļu valodā. 
Kāda valūta ir Ķelnē Eiro (€) (EUR)
Kāds ir telefona kods Ķelnē +49 ..
Pareizais laiks Ķelnē Laika josla: GMT +1

 

Ceļotlēti.lv piedāvā lidojumus no/uz Hamburgas lidostas:

Cologne Bonn Airport (CGN) Lidosta atrodas 15 km no pilsētas - 20 minūšu braucienā no Ķelnes centra. 


✈ Izmanto iespēju rezervēt lētas aviobiļetes uz Ķelni no Latvijas →  šeit  / ✈ Izmanto iespēju rezervēt biļetes Rīga - Ķelne - Rīga →  šeit 

✈ Izmanto iespēju rezervēt lētas aviobiļetes uz Ķelni no Lietuvas →  šeit  / ✈ Izmanto iespēju rezervēt biļetes Viļņa - Ķelne - Viļņa →  šeit

✈ Nepalaid garām iespēju rezervēt lētākas aviobiļetes / biļetes izmantojot opciju → lētāko cenu meklētājs

Ceļotlēti.lv piedāvā - tiešie reisi uz Ķelni:

Otrdiena cenas sākot no €27! 

✈ Ryanair tiešais reiss Rīga - Ķelne 21:45 - 23:05 

Ceturtdiena cenas sākot no €22! 

 ✈ Ryanair tiešais reiss Rīga - Ķelne 21:45 - 23:05 

Sestdiena cenas sākot no €27! 

 ✈ Ryanair tiešais reiss Rīga - Ķelne 21:45 - 23:05 

Pievērsiet uzmanību: Tā kā no Rīgas tiešie reisi uz Ķelni lido reti, Ceļotlēti.lv papildus tiešajiem reisiem piedāvā rezervēt lidojumu ar pārsēšanām uz Ķelni. Reisi ar pārsēšanām gandrīz vienmēr ir lētāki, nekā tiešie reisi. 

Ceļotlēti.lv padomi, kā rezervēt aviobiļetes internetā:

Kā meklēt lidojumus uz Ķelni? 

Ceļotlēti.lv piedāvā rezervēt lētas aviobiļetes uz Ķelni, kā arī Ceļotlēti.lv ir pieejami citi lidojuma varianti uz Ķelni, piemēram, lidojuma varianti ar pārsēšanām. Mājas lapā tiek piedāvāta arī Ryanair aviobiļešu akcija uz Ķelni - vienmēr lēti lidojumi! Ceļotlēti.lv brīdina - neatlieciet uz pēdējo brīdi, lētākās aviobiļetes rezervēt ir iespējams dažus mēnešus pirms lidojuma! Ja vēlaties rezervēt aviobiļetes uz ĶelniCeļotlēti.lv mājas lapā lodziņā "Izbraukšana" ievadiet - Rīga (Rīga (RIX), Latvija - lidosta, no kuras vēlaties lidot) un lodziņā "Ierašanās" ierakstiet Ķelne (CGN), Vācija. Kalendārā ir iespējams izvēlēties konkrētu lidojuma datumu, savukārt lodziņā "Ceļotājs" ir jāizvēlās pasažieru skaitu. 

Kā rezervēt biļeti uz Ķelni?

Katrs ceļojums sākas ar lētākas aviobiļetes meklēšanu. Izmantojot Ceļotlēti.lv, biļešu rezervēšana būs ļoti vienkārši un aizņems tikai pāris mīnutes laika. Ja vēlaties nopirkt e-aviobiļeti, būs jāveic tikai daži soļi:

1.solis Izvēlieties lidojuma maršrutu, ievadot pilsētas nosaukumu lodziņos "Izbraukšana" un "Ierašanās", un datumu, spiežot uz kalendāra.

2. solis Izvēlieties sev piemērotāko lidojumu un spiediet pogu „Izvēlēties”.

3. solis Pārbaudiet izvēlēto maršrutu, pievērsiet uzmanību lidostām - ja viss apmierina, spiediet "Rezervēt".

4. solis Ievadiet pasažiera vārdu un uzvārdu kā tas ir norādīts pasē, latīņu burtiem, bet bez garumzīmēm un mīkstinajuma zīmēm. Norādiet dzimšanas datumu un, nepieciešamības gadījumā, pievienojiet nododamo bagāžu, ja tā nav iekļauta lidojumā.

5. solis Norādiet savu kontaktinformāciju un izvēlieties sev ērtāko maksājuma veidu, spiediet pogu „Maksāt”.

✈ Gadijumā, ja pēdējā solī pārdomājāt rezervēt aviobiļetes un Jūs interesē citi lidojuma variantiizmantojiet iespēju nopirkt aviobiļetes →  šeit 

Ceļotlēti.lv brīdina - neatlieciet uz pēdējo brīdi, cenas var mainīties!

 

Ceļotlēti.lv skaidro: Kā pirkt aviobiļetes uz Ķelni?

Lai dabūtu zēmāko aviobiļešu cenu, ir jāmēģina rezervēt biļetes dažus mēnešus pirms lidojuma! Vidēji lētākas aviobiļetes uz Ķelni maksā 20 / 30 EUR vienā virzienā. Kad Jums izdevās veiksmīgi rezervēt aviobiļetes uz Ķelni, Jūs varat veikt apmaksu izmantojot tiešo pieslēgumu ar internetbanku, kā arī ir iespējams apmaksāt / nopirkt aviobiļetes ar maksājuma karti. Ceļotlēti.lv piedāvā apmaksāt un iegādāties aviobiļetes arī ar bankas pārskaitījumu, vai skaidrā naudā Ceļotlēti.lv ofisā - Ģimnāzijas 34/36, Daugavpils. Apstiprinātas elektroniskās aviobiļetes uz Ķelni ir iespējams saņemt uz e-pastu, pa pastu uz klienta norādīto adresi, vai izdrukātu versiju Ceļotlēti.lv ofisā. 

Ja vēlies rezervēt aviobiļetes no Latvijas un rezervēt aviobiļetes no Rīgas spied → šeit
Ja vēlies rezervēt aviobiļetes no Lietuvas un rezervēt aviobiļetes no Viļņas spied → šeit
Ja vēlies rezervēt aviobiļetes no Lietuvas un rezervēt aviobiļetes no Kauņas spied → šeit

Vienmēr lētāk, vienmēr ērtāk – Tavs Ceļotlēti.lv

Rezervēt aviobiļeti → šeit
Letāko cenu meklētājs → šeit
☎ (+371) 2970 1117
✉ info@avioagents.lv

 

Vēl labāki piedāvājumi
Saņem labākos un lētākos aviobiļešu piedāvājumus vienu reizi nedēļā