Lētie lidojumi uz Madridi / lētas aviobiļetes Rīga - Madride

Izveidots: 2017.05.18

Madride ir Spānijas galvaspilsēta un lielākā pilsēta pēc iedzīvotāju skaita, kā arī  Spānijas kultūras un ekonomikas centrs. Ceļojums uz Madridi būs neaizmirstams piedzīvojums visai ģimenei! Rezervējot aviobiļetes uz Madridi,  Jums tiks sniegta iespēja apskatīt Madrides slaveno arhitektūras daudzveidību - šajā pilsētā savijas modernā arhitektūra ar senās pilsētas arhitektūru, kā arī šeit atrodas Spānijas valdība un karaļa rezidence. Svarīgi atzīmēt, ka Madride ir iecienīts tūristu galamērķis.

Ceļotlēti.lv piedāvā - noderīga informācija par Madridi:

Kur atrodas Madride Madride atrodas Spānijas valsts vidienē.
Kādā valodā runā Madridē Madridē runā spāņu valodā.
Kāda valūta ir Madridē Eiro (€) (EUR)
Kāds ir telefona kods Madridē + 34 ..
Pareizais laiks Madridē  Laika josla: GMT +1

✈ Nepalaid garām iespēju rezervēt biļetes Rīga - Madride - Rīga →  šeit

Ceļotlēti.lv ir iespējams rezervēt lidojumu uz Madrides lidostu:

Madrid Barajas International Airport (MAD) / Madrides Barahas starptautiskā lidosta 

Lidosta atrodas 17 kilometrus no Madrides pilsētas centra. Brauciens līdz pilsētas centram ilgst aptuveni 17 minūtes

Vēlies rezervēt lētākas aviobiļetes uz Madride, bet nezini kā? Ceļotlēti.lv parūpēsies, lai Tavs ceļojums uz Madridi būtu neaizmirstams!

! Viss, ko Tev jādara, ir jāseko Ceļotlēti.lv aviobiļešu pirkšanas instrukcijai, kas palīdzēs iegādāties aviobiļetes uz Madridi. 

✈ Nepalaid garām iespēju rezervēt lētas aviobiļetes uz Spāniju →  šeit, kā arī iespēju rezervēt lētas aviobiļetes uz Madridi →  šeit 

Instrukcija, kā rezervēt aviobiļetes internetā - aviobiļetes uz Madridi:

1.solis Izvēlieties lidojuma maršrutu Lodziņā "Izbraukšana" jāieraksta lidostas nosaukums, no kuras vēlies lidot, lodziņā "Ierašanās" jāieraksta lidosta uz kuru vēlaties lidot.
2.solis Izvēlies lidojuma plānu

Virs lidojuma maršruta atzīmē sev vajadzīgo lidojuma plānu: Lidojums turp un atpakaļ Vienā virzienā

3.solis Izvēlieties lidojuma datumu Spiežot uz kalendāra lodziņiem, izvēlies turpceļa lidojuma datumu un blakuslodziņa atpakaļceļa lidojuma datumu.
4.solis Spied pogu "Meklēt", izvēlieties sev piemērotāko lidojumu un spiediet pogu „Izvēlēties”.
Ja vēlies tikai tiešos lidojumus, atķeksē lauciņu "Bez pārsēšanās"
5.solis Pārbaudi izvēlēto maršrutu!  Pievērsiet uzmanību lidostām, lidojumu datumiem, pārsēšanu laikiem - ja viss apmierina, spiediet "Rezervēt".
6.solis Ievadi informāciju aviobiļešu rezervācijai Ievadi pasažiera vārdu un uzvārdu kā tas ir norādīts pasē, latīņu burtiem, bet bez garumzīmēm un mīkstinajuma zīmēm. Norādi dzimšanas datumu (ja tas tiek prasīts) un personīgo informāciju (ja tas tiek prasīts), nepieciešamības gadījumā, pievieno nododamo bagāžu vai lielo kabīnes bagāžu (šādu opciju piedāvā WizzAir), ja tā nav iekļauta lidojumā.
7.solis Norādi savu kontaktinformāciju Ieraksti tas personas telefona numuru, kura vienmēr ir sazvanāma! Kā arī, obligāti ieraksti e-pasta adresi, lai pēc rezervācijas apmaksas varētu saņemt aviobiļetes uz e-pastu.
8.solis Izvēlies maksājuma veidu Izvēlieties sev ērtāko maksājuma veidu, spiediet pogu „Maksāt”.  Ceļotlēti.lv piedāvā iegādāties aviobiļetes izmantojot tiešo pieslēgumu ar internetbanku, kā arī ir iespējams apmaksāt aviobiļetes ar maksājuma karti un bankas pārskaitījumu. Ceļotlēti.lv piedāvā nopirkt aviobiļetes ofisā - Ģimnāzijas 34/36, Daugavpils
9.solis Saņem aviobiļetes Apstiprinātas elektroniskās aviobiļetes uz Madridi Ceļotlēti.lv nosūta uz e-pastu vai arī pa pastu, uz klienta norādīto adresi, ja klientam tā ir ērtāk. Klients var saņemt elektroniskās aviobiļetes izdrukātu versiju Ceļotlēti.lv ofisā.

Ja pēdējā solī pārdomāji rezervēt aviobiļetes un vēlies apskatītes citus variantus un rezervēt biļeti, izmantojiet iespēju nopirkt aviobiļetes šeit!

 

Ceļotlēti.lv informē, kā meklēt lidojumus uz Madridi, Spāniju:

Ja vēlies rezervēt aviobiļetes uz Spāniju, Madridi no Rīgas, Ceļotlēti.lv mājas lapā odziņā "Izbraukšana" jāievada lidosta, no kuras taisies lidot, piemēram - Rīga (Rīga (RIX), Latvija) vai Viļņa (Viļņa (VNO), Lietuva) un lodziņā "Ierašanās" ieraksti pilsētu uz kuru vēlaties lidot, piemēram - Madride, Visas lidostas (MAD), Spānija (ja Tev nav starpības uz kuru Madrides lidostu lidot), vai arī konkrētas lidostas nosaukums (ja Jums ir jālido uz konkrētu lidostu). Kalendārā ir iespējams izvēlēties konkrētu lidojuma datumu, savukārt lodziņā "Ceļotājs" ir jāizvēlās pasažieru skaitu. Ja vēlēsies dabūt lētākas aviobiļetes un Tev nav starpības kurā datumā lidot, izmanto Ceļotlēti.lv "Lētāko cenu meklētājs":

✈ Nepalaid garām iespēju rezervēt lētākas aviobiļetes uz Madridi / biļetes uz Spāniju izmantojot opciju → lētāko cenu meklētājs

 

! Pirms rezervēt aviobiļetes uz Spānijas populārāko pilsētu, ieskaties, Ceļotlēti.lv apkopoja tiešo reisu sarakstu uz Madridi!

Tiešie reisi uz Madridi / tiešie reisi uz Spāniju / lidojumu saraksts uz Madridi:

Otrdiena cenas sākot no €127!

Rīga - Madride

✈ airBaltic tiešais reiss Rīga - Madride

✈ Iberia tiešais reiss Rīga - Madride

Ceturtdiena cenas sākot no €127! 

Rīga - Madride

✈ airBaltic tiešais reiss Rīga - Madride

✈ Iberia tiešais reiss Rīga - Madride

Piektdiena cenas sākot no €107!

Rīga - Madride

✈ airBaltic tiešais reiss Rīga - Madride

✈ Iberia tiešais reiss Rīga - Madride

Pievērsiet uzmanību: Papildus tiešajiem reisiem, Ceļotlēti.lv mājas lapā var rezervēt lidojumu ar pārsēšanām uz Madridi. Reisi ar pārsēšanām gandrīz vienmēr ir lētāki, nekā tiešie reisi! 

Ceļotlēti.lv piedāvā AKCIJAS cenas uz Spāniju, Madride:

Mājas lapā Ceļotlēti.lv Tu vienmēr atradīsi lētāskas aviobiļetes uz Spāniju/Madride!  Ceļotlēti.lv piedāvā airBaltic akcijas piedāvājumus un airBaltic ķiršu cenas / airBaltic Cherry cenas uz Madridi! Mājas lapā ir iespēja rezervēt lidojumu uz Madridi, Spāniju ar pārsēšanām. Izmanto Ceļotlēti.lv - un vienmēr saņem lētas aviobiļetes un perfektus lidojumus! 

Ceļotlēti.lv brīdina: ja nevēlies tērēt daudz naudas aviobiļešu iegādei, rezervē aviobiļetes laicīgi! 

Lai dabūtu zēmāko aviobiļešu cenu uz Spāniju, Madridi, ir jāmēģina rezervēt biļetes dažus mēnešus pirms lidojuma! Vidēji lētākas aviobiļetes uz Madridi maksā 100 EUR vienā virzienā. Ja izdodās atrast aviobiļetes uz Madridi šajā cenu diapazonā, uzreiz rezervē un apmaksā rezervāciju - neatlieciet uz pēdējo brīdi, cenas var mainīties!

Ja vēlies rezervēt aviobiļetes no Latvijas un rezervēt aviobiļetes no Rīgas spied → šeit
Ja vēlies rezervēt aviobiļetes no Latvijas un rezervēt aviobiļetes no Liepājas spied → šeit
Ja vēlies rezervēt aviobiļetes no Lietuvas un rezervēt aviobiļetes no Viļņas spied → šeit
Ja vēlies rezervēt aviobiļetes no Lietuvas un rezervēt aviobiļetes no Kauņas spied → šeit
Ja vēlies rezervēt aviobiļetes no Igaunijas un rezervēt aviobiļetes no Tallinas spied → šeit

Vienmēr lētāk, vienmēr ērtāk – Tavs Ceļotlēti.lv

Rezervēt aviobiļeti → šeit
Letāko cenu meklētājs → šeit
☎ (+371) 2970 1117
✉ info@avioagents.lv

 

Vēl labāki piedāvājumi
Saņem labākos un lētākos aviobiļešu piedāvājumus vienu reizi nedēļā