Laipni lūdzam uz LOT POLISH AIRLINES klāja!

Izveidots: 2020.02.06

Laipni lūdzam uz LOT POLISH AIRLINES klāja!

LOT pasažieri gan lidojumos uz Eiropu un Tuvajiem Austrumiem, gan tālo distanču lidojumos uz Ziemeļameriku un Āziju var izbaudīt komfortu un augstu apkalpošanas standartu Biznesa, Premium ekonomiskās un Ekonomiskās klases nodalījumos.

LOT Biznesa klase piedāvā augstāko komforta līmeni gan uz sauszemes, gan gaisā. Biznesa klases vietas ir izvietotas kabīnes priekšgalā, blakus esošā sēdvieta ir brīva. Pasažieriem tiek piedāvāta ekskluzīva restorānu ēdienkarte, plaša alkoholisko, bezalkoholisko dzērienu un uzkodu izvēle, jaunākie preses izdevumi.

Lidostās Biznesa klases pasažieriem ir prioritārā reģistrācija pie atsevišķiem reģistrācijas galdiņiem, ātrā drošības kontrole (Fast Track) un prioritārā iekāpšana, atsevišķs LOT Transfēra Centrs Varšavas starptautiskajā lidostā.

Ceļojot LOT Biznesa klasē, pasažieri var izmantot gan LOT biznesa zāli Chopin Varšavas lidostā („Polonez” Šengenas zonā un „Mazurek” ne Šengenas zonā) , gan biznesa zāles citās lidostās. Tā ir perfekta vieta, kur atpūsties, gaidot savu reisu vai strādāt komfortablos apstākļos.

Tālo distanču lidojumos Boeing 787 lidmašīnās Biznesa klasei ir atsevišķa priekšējā kabīne ar krēslu izvietojumu konfigurācijā 2-2-2. Krēsli ir pārveidojami 200cm garās gultās. Sēdekli var automātiski pagriezt par 180 grādiem, darbinot ar izgaismotu skārienjūtīgu tālvadības pulti. Katrai sēdvietai ir 39cm liels interaktīvs ekrānu un individuāls LED apgaismojums lasīšanai. Katru biznesa klases pasažieri ceļojuma laikā apkalpo savs individuāls stjuarts.

Biznesa klases pasažieri bez maksas Eiropas lidojumos var pārvadāt 2 reģistrējamās bagāžas vienības, katrā līdz 32kg, un 3 reģistrējamās bagāžas vienības, katrā līdz 32kg tālo distanču lidojumos. Ierodoties galamērķī Biznesa klases pasažieri lidostā pirmie saņem reģistrēto bagāžu.

Vēl labāki piedāvājumi
Saņem labākos un lētākos aviobiļešu piedāvājumus vienu reizi nedēļā