Lanzarote, Spānija - lētas aviobiļetes uz Lanzaroti (Kanāriju salas)

Izveidots: 2017.07.20

Lanzarote (Lansarote) atrodas Kanāriju salu arhipelāgā, lielo salu vidū. Neskatoties uz to, ka tūristu vidū Lanzaroti nav tik plaši pazīstama, kā piemēram, Tenerife, tomēr, pēdējo gadu laika sala pakāpeniski kļuvusi par augsta līmeņa tūrisma galamērķi! Pateicoties unikālam klimatam, kas ļauj tūristieem baudīt siltumu visu gadu, ceļojums uz Lanzaroti sniegs Jums iespēju lieliski pavadīt laiku salas pludmalēs, sildoties saulītē un baudot pasakaini skaistu dabu. Papildus pludmales tūrismasm, Lanzaroti ir pazīstama ar savu unikālo dabu - lielo Lanzaroti salas daļu klāj vulkāniskas virsmas ar krāteriem, kas izraisa lielo interesi tūristu vidū. Visiecienītākā tūristu apmeklēšanas vieta ir Cueva de Los Verdes ala, kura ir lielākā lavas ala visā pasaulē. Ceļotlēti.lv iesaka apskatīt vulkāniskās ainavas Timanfaijas Nacionālajā parkā, kur gandrīz nekas nav mainījies kopš vulkāna izvirduma 1730. gadā. Salas dienvidu krastā ir iespēja apskatīt El Golfo krāteri, kā arī te atrodas salas labākās pludmales. Ceļotlēti.lv lētas aviobiļetes uz Lanzaroti ļaus Jums lieliski pavadīt atvaļinājumu. Izmanto iespēju rezervēt aviobiļetes uz Lanzaroti jau tagad! 

Ceļotlēti.lv apkopoja noderīgu informāciju par Lanzarote (Kanāriju salas):

Kur atrodas Lanzarote Lanzarote ir viena no Kanāriju salām, kas pieder Spānijai.
Kādā valodā runā Lanzarotī Lanzarotī iedzīvotāji runā spāņu valodā, bet daudzi brīvi runā arīī angļu valodu.
Kāda valūta ir Lanzarotī Eiro (€) (EUR)
Kāds ir telefona kods Lanzarotī + 34 ..
Pareizais laiks Lanzarotī Laika josla: GMT +1

✈ Nepalaid garām iespēju rezervēt biļetes Rīga - Lanzaroti - Rīga →  šeit

Ceļotlēti.lv ir iespējams rezervēt lidojumu uz Lanzaroti lidostu:

Lanzarote Airport (ACE)

Lidosta atrodas 5 kilometrus no Lanzarote pilsētas centra. Brauciens līdz pilsētas centram aizņems aptuveni 15 minūtes

Vēlies rezervēt lētākas aviobiļetes uz Lanzaroti, bet nezini kā? Ceļotlēti.lv parūpēsies, lai Tavs ceļojums uz Kanāriju salām būtu satriecošs!

! Viss, ko Tev jādara, ir jāseko Ceļotlēti.lv aviobiļešu pirkšanas instrukcijai, kas palīdzēs iegādāties aviobiļetes uz Lanzaroti lidostu. 

✈ Nepalaid garām iespēju rezervēt lētas aviobiļetes uz Spāniju →  šeit, kā arī iespēju rezervēt lētas aviobiļetes uz Lanzaroti →  šeit 

Instrukcija, kā rezervēt aviobiļetes internetā:

1.solis Izvēlieties lidojuma maršrutu Lodziņā "Izbraukšana" jāieraksta lidostas nosaukums, no kuras vēlies lidot, lodziņā "Ierašanās" jāieraksta lidosta uz kuru vēlaties lidot.
2.solis Izvēlies lidojuma plānu

Virs lidojuma maršruta atzīmē sev vajadzīgo lidojuma plānu: Lidojums turp un atpakaļ Vienā virzienā

3.solis Izvēlieties lidojuma datumu Spiežot uz kalendāra lodziņiem, izvēlies turpceļa lidojuma datumu un blakuslodziņa atpakaļceļa lidojuma datumu.
4.solis Spied pogu "Meklēt", izvēlieties sev piemērotāko lidojumu un spiediet pogu „Izvēlēties”.
Ja vēlies tikai tiešos lidojumus, atķeksē lauciņu "Bez pārsēšanās"
5.solis Pārbaudi izvēlēto maršrutu!  Pievērsiet uzmanību lidostām, lidojumu datumiem, pārsēšanu laikiem - ja viss apmierina, spiediet "Rezervēt".
6.solis Ievadi informāciju aviobiļešu rezervācijai Ievadi pasažiera vārdu un uzvārdu kā tas ir norādīts pasē, latīņu burtiem, bet bez garumzīmēm un mīkstinajuma zīmēm. Norādi dzimšanas datumu (ja tas tiek prasīts) un personīgo informāciju (ja tas tiek prasīts), nepieciešamības gadījumā, pievieno nododamo bagāžu vai lielo kabīnes bagāžu (šādu opciju piedāvā WizzAir), ja tā nav iekļauta lidojumā.
7.solis Norādi savu kontaktinformāciju Ieraksti tas personas telefona numuru, kura vienmēr ir sazvanāma! Kā arī, obligāti ieraksti e-pasta adresi, lai pēc rezervācijas apmaksas varētu saņemt aviobiļetes uz e-pastu.
8.solis Izvēlies maksājuma veidu Izvēlieties sev ērtāko maksājuma veidu, spiediet pogu „Maksāt”.  Ceļotlēti.lv piedāvā iegādāties aviobiļetes izmantojot tiešo pieslēgumu ar internetbanku, kā arī ir iespējams apmaksāt aviobiļetes ar maksājuma karti un bankas pārskaitījumu. Ceļotlēti.lv piedāvā nopirkt aviobiļetes ofisā - Ģimnāzijas 34/36, Daugavpils
9.solis Saņem aviobiļetes Apstiprinātas elektroniskās aviobiļetes uz Lanzaroti Ceļotlēti.lv nosūta uz e-pastu vai arī pa pastu, uz klienta norādīto adresi, ja klientam tā ir ērtāk. Klients var saņemt elektroniskās aviobiļetes izdrukātu versiju Ceļotlēti.lv ofisā.

Ja pēdējā solī pārdomāji rezervēt aviobiļetes un vēlies apskatītes citus variantus un rezervēt biļeti, izmantojiet iespēju nopirkt aviobiļetes šeitCeļotlēti.lv piedāvā aviobiļetes uz visām pasaules malām! :)


Ceļotlēti.lv informē, kā meklēt lidojumus uz Lanzaroti - Kanāriju salām, Spāniju:

Ja vēlies rezervēt aviobiļetes uz Spāniju, Lanzaroti no Rīgas, Ceļotlēti.lv mājas lapā odziņā "Izbraukšana" jāievada lidosta, no kuras taisies lidot, piemēram - Rīga (Rīga (RIX), Latvija) vai Viļņa (Viļņa (VNO), Lietuva) un lodziņā "Ierašanās" ieraksti pilsētu uz kuru vēlaties lidot, piemēram - Lanzarote (ACE), Spānija, vai arī konkrētas lidostas nosaukums (ja Jums ir jālido uz citu Spānijas lidostu). Kalendārā ir iespējams izvēlēties konkrētu lidojuma datumu, savukārt lodziņā "Ceļotājs" ir jāizvēlās pasažieru skaitu. Ja vēlēsies dabūt lētākas aviobiļetes un Tev nav starpības kurā datumā lidot, izmanto Ceļotlēti.lv "Lētāko cenu meklētājs":

✈ Nepalaid garām iespēju rezervēt lētākas aviobiļetes uz Lanzaroti / biļetes uz Spāniju izmantojot opciju → lētāko cenu meklētājs

Ceļotlēti.lv informē tiešie reisi uz Lanzaroti no Rīgas, Viļņas un Kauņas NELIDO!

Pievērsiet uzmanību: Ceļotlēti.lv mājas lapā var rezervēt lidojumu ar pārsēšanām uz Lanzaroti / Spāniju

Ceļotlēti.lv piedāvā rezervēt unikālu variantu -  lidojumi uz Lanzaroti, Kanāriju salām no Rīgas:

Nesavienoti Low-Cost aviokompāniju reisi

1. Ryanair  - pārsēšanās var būt Londona, Briselē, Notingemā un citur (pārsēšanās laiks aptuveni 5 - 20 stundas): 

✈  Lidojuma maršruts: Rīga - Notingema (EMA) East Midlands - Lanzarote

✈  Lidojuma maršrutsRīga -  Londona (STN) Stansted - Lanzarote

✈  Lidojuma maršrutsRīga - Brisele (CRL) Charleroi Brussels So - Lanzarote

Ceļotlēti.lv piedāvā AKCIJAS cenas uz Lanzaroti, Spāniju:

Mājas lapā Ceļotlēti.lv Tu vienmēr atradīsi lētākas aviobiļetes uz Spāniju un lētākas aviobiļetes uz Lanzaroti! Ceļotlēti.lv piedāvā aviokompānijas Ryanair pievilcīgas cenas uz Lanzaroti - Kanāriju salām, un citām Spānijas pilsētām! Mājas lapā ir iespējams rezervēt lidojumu uz LanzarotiSpāniju tikai ar pārsēšanām. Izmanto Ceļotlēti.lv un vienmēr saņem lētas aviobiļetes un ērtus lidojumus! 

Ceļotlēti.lv brīdina: ja nevēlies tērēt daudz naudas aviobiļešu iegādei, rezervē aviobiļetes laicīgi! 

Ja vēlies rezervēt aviobiļetes no Latvijas un rezervēt aviobiļetes no Rīgas spied → šeit
Ja vēlies rezervēt aviobiļetes no Latvijas un rezervēt aviobiļetes no Liepājas spied → šeit
Ja vēlies rezervēt aviobiļetes no Lietuvas un rezervēt aviobiļetes no Viļņas spied → šeit
Ja vēlies rezervēt aviobiļetes no Lietuvas un rezervēt aviobiļetes no Kauņas spied → šeit
Ja vēlies rezervēt aviobiļetes no Igaunijas un rezervēt aviobiļetes no Tallinas spied → šeit

Vienmēr lētāk, vienmēr ērtāk – Tavs Ceļotlēti.lv

Rezervēt aviobiļeti → šeit
Letāko cenu meklētājs → šeit
☎ (+371) 2970 1117
✉ info@avioagents.lv

 

 

Vēl labāki piedāvājumi
Saņem labākos un lētākos aviobiļešu piedāvājumus vienu reizi nedēļā