Labas lidojumu cenas

Notiek ielāde ...

Lēti lidojumi uz Albānija

Aviobiļetes uz Albāniju

Albānija ir viena no interesantākajām valstīm Eiropā un viena no draudzīgākajām valstīm. Nepieciešams apmeklēt šo vietu, ja vēlaties izjust reālo piedzīvojumu. Valsts pārsteigs jūs ar savām krāšņajām pludmalēm, senatnīgajām ielejām, gardiem ēdieniem un draudzīgiem cilvēkiem. Šeit ir dažas lietas, kas jāzina pirms došanās uz Albāniju.

Albāņi ir neticami draudzīgi

Albānija ir burvīga valsts un viena no labākajām vietām, kur ceļojot no galvaspilsētas līdz Rivjērai, no kalniem līdz vēsturiskajām pilsētām, vietējie iedzīvotāji vienmēr ir draudzīgi, laipni. Albānija ir viena no draudzīgākajām valstīm, ko jūs apmeklēsiet savā dzīvē. Tātad, ja jūs plānojat lidot uz Albāniju, nebaidieties lūgt palīdzību, vienmēr būs kāds, kas palīdzēs jums atrast to, ko jūs meklējat, vai tā būtu izmitināšana, ēdināšanas vieta vai kaut kas cits.

Tā ir droša valsts


Viena no pirmajām lietām, kas jāzin pirms lidojuma rezervēšanas uz Albāniju, ir tā, ka valsts ir ļoti droša vieta, kur ceļot. Jūs varat ceļot ar bērniem, ar mīļoto vai pats (ieskaitot sievietes), neuztraucoties par savu drošību, tāpat kā jūs esat citās valstīs. Arī lielajās pilsētās veselības problēmas, noziegumi un terorisma draudi ir zemi. Kā jau teicām, vietējie iedzīvotāji ir ļoti viesmīlīgi, un viņi ļauj jūsties tūristiem kā mājās.

Pludmales gar Rivjēru ir  ļoti krāšņas

 

Viens no iemesliem, kāpēc lielākā tūristu daļa, kas apmeklē Albāniju, ierodas tās pludmalēs dēļ: Albānijas Rivjēra skaitās viena no labākajām pludmalēm Eiropā. Šie akmeņainie vai smilšainie krasti ar kristālziliem ūdeņiem var konkurēt ar Itālijas, Grieķijas vai Horvātijas pludmalēm. Labākās pludmales ir Drymades un Ksamil, bet visā krastā jūs atradīsiet krāšņus smilšu posmus.

Albānija nav tikai valsts ar fantastiskām pludmalēm


Lai gan Albānijas Rivjēra ar satriecošām pludmalēm ir viens no iemesliem, kāpēc daudz tūristu brauc uz Albāniju, valstij ir daudz vairāk ko piedāvāt apmeklētājiem. Tā ir pilna ar kalniem, arheoloģiskām vietām, ezeriem un upēm, mežiem un senām pilsētām. Plānojot savu ceļojumu noteikti atstājiet laiku, lai paspēt izpētīt valsti un tās daudzos brīnumus.

 

Albāņu ēdieni ir garšīgi

Paņemiet elastīgo bikšu pāri līdzi, jo albāņu virtuve ir fantastiska! Labākie ēdieni ir garšīgi un viegli pieējami. Noteikti izmēģiniet tik daudz ēdienu, cik jūs varat, kamēr esat šeit, bet sāciet savu kulinārijas pieredzi ar Fëgesë (lēni pagatavots sautējums, kas pagatavots no pipariem, sīpoliem, garšvielām, tomātiem un biezpiena), Tavë Kosi (jēra gaļa un rīsi cepti ar jogurtu un olām), Byrek (pārslains filejas ar pikantu pildījumu), Speca me Gjize (paprika cepta biezpienā), Baklava (salda slāņveida mīkla sīrupā) un Trilece (trīs piena kūka).

Lēti lidojumu maršruti pa pilsētām

Vēl labāki piedāvājumi
Saņem labākos un lētākos aviobiļešu piedāvājumus vienu reizi nedēļā