Labas lidojumu cenas

Notiek ielāde ...

Lēti lidojumi uz Austrija

Ceļojums uz Austriju

 

Es vēlos daudzveidības garšu

Austrijas virtuve piedāvā sātīgus un saldus cienastus dažādām gaumēm. Ne velti Austrija tiek slavēta ar savām delikatesēm, kā, piemēram ābolu štrūdele, Vīnes kafija un pankūkas ar biezpienu. Red Bull – nacionālais Austrijas dzēriens! NĒ – tikai tapēc, ka „Red – Bull” ir nācis no Austrijas, dzēriens vēl joprojām nav atzīts kā nacionālais dzēriens. Pirmajā vietā vēl joprojām ir vecais labais alus.

Es vēlos kustību

Austrieši mīl ziemas sporta veidus! Kaut arī futbols nav Austrijas stiprā puse, taču slēpju sacensībās austriešus nav iespējams pārspēt. Pasakainās sniega trases, un romantiskās ziemas ainavas: Austrija ir ziemas sporta veidu paradīze, kurā katrs var atpūsties pēc savas gaumes – nav nozīmes Jūs izvēlēsieties sportisku vai atpūtas veida variantu.

Austrijā kalnu slēpošanas kūrorti. Austrijā ir neskaitāmi daudz kalnu slēpošanas kūrortvietu ģimenēm, profesionāli darbinieki parūpēsies par bērniem un apmācīs tos slēpot, speciāli izveidotajās bērnu slēpošanas skolās.

 Distanču slēpošana Austrijā ir plaši izplatīta. Klusi jūs slīdat caur sniegoto pasauli, pakāpeniski atrodat savu ritmu un jūtat, kā domas kļūst skaidrākas, kā ziemīgo gaisu jūs ieelpojat dziļi un vienmērīgi.

Es vēlos dabas skaistumu

Austrija atrodas mērenajā klimata joslā, Atlantijas un Centrāleiropas klimata ietekmes pārejas zonā. Austrijai ir raksturīgi četri gadalaiki (pavasaris, vasara, rudens un ziema) ar tipiskiem laika apstākļiem un gaisa temperatūru.

Es vēlos valsts un cilvēku daudzveidību

No divām lietām, austrieši nekad nespēs atteikties: sātīga virtuve un bagāta kultūras sfēra. Māksla un kultūra tas ir vairāk, nekā vienkārši interesanti pavadīta atpūta. Māksla un kultūra tiek uztverta kā daļa no identitātes.Vai tā ir klasiskā mūzika vai mūsdienīgs džazs, vai tā ir uzstāšanās vispasaules zināmajā Vīnes teātrī vai opera – kultūra un daba ideāli saskaņojas viena ar otru – Austrija bez kultūras nav iedomājama.

Es vēlos kultūru

Austrijā gadu garumā izveidojās un saglabājās daudzi apskates objekti un kultūras vērtības. Austrijā ir iespējams apskatīt arhitektūras daudzveidību – sākot ar gotikas, renesances, baroka, un modernisma līdz postmodernizma stila ēkām.

Es vēlos atgriezties

Vēlos nopirkt lētas aviobiļetes uz Austriju un atgriezties, apmeklēt ēku, kur piedzima Mocarts (Zalcburga). Mūsdienās, māja, kurā piedzima Volfgangs Amadejs Mocarts ir viens no apmeklētākajiem muzejiem pasaulē. Ekspozīcija piedāvā apmeklētājiem atrast detalizētu informāciju par slavenā komponista dzīvi – kā viņš uzauga, kad viņš uzsāka komponēt, rakstīt skaņdarbus, viņa attiecības ar ģimeni, un viņa kaisli pret operu.

 

Vēl labāki piedāvājumi
Saņem labākos un lētākos aviobiļešu piedāvājumus vienu reizi nedēļā