Lēti lidojumi uz Glāzgova

Iedzīvotāji: 62 698 362 
Telefona kods: + 44 
Laika josla: GMT +2

Glāzgova ir Lielbritānijas pilsēta, kura tiek uzskatīta par Skotijas reliģijas un izglītības centru. Lēti lidojumi uz šo vēsturisko pilsētu sniegs jums iespēju apskatīt tādas ievērojamas celtnes kā Svētā Mango katedrāli, kas ir saglabājusies no viduslaikiem. Kā pasakainus mūsdienu arhitektūras paraugus var minēt Karalisko koncertzāles ēku, Buchanan Galleries un St Enoch Centre tirdzniecības centrus. Ceļojums uz Glāzgovu ļaus jums apskatīt daudzos pilsētas tiltus (apmēram 20), no kuriem slavenākais i Clyde Arc tilts, kuru vietejie sauc par slīpo tiltu ("Squinty Bridge"). Šis būs neaizmirstams ceļoums visiem mākslas un arhitektūras cienītājiem.

 GLĀZGOVAS LIDOSTAS: Glasgow International Airport (GLA)         Glasgow Prestwick International Airport (PIK)

KĀ TIKT NO/UZ LIDOSTU:

Lidosta atrodas apmēram 12 km no pilsētas. No lidostas pilsētā var nokļūt ar autobusu (Glasgow Shuttle), kura biļetes cena ir 5 paundi. Ar aautobusu Nr.66, kurš kursē katras 10 minūtes

Lidosta atrodas 50 km no Glāzgovas pilsētas. No lidostas uz pilsētu var nokļūt ar vilcienu, kura cena ir 3,20 paundi, brauciena ilgums apmēram 45 minūtes. Ar autobusu Nr. X77.

Vēl labāki piedāvājumi
Saņem labākos un lētākos aviobiļešu piedāvājumus vienu reizi nedēļā