Lēti lidojumi uz Liverpūle

Iedzīvotāji: 62 698 362 
Telefona kods: + 44 
Laika josla: GMT +2

Liverpūle ir vēsturiski ļoti svarīga Lielbritānijas pilsēta, kurai ir sava sena vēsture, kultūra un tradīcijas. Lēti lidojumi uz Liverpūli sniegs jums iespēju apmeklēt prestižākās zirgu skriešanās sacensības (Grand National), kuras notiek Eintrijas hipodromā (Aintree Racecourse). Liverpūle ir bagāta ar slaveno futbola klubu Liverpool F.C., kas neatstās vienaldzīgu nevienu kaislīgu futbola cienītāju. Ceļojums uz Liverpūli ļaus jums apskatīt slavenās grupas The Beatles dzimteni un apmeklēt šīs grupas muzeju, kā arī skaistās Liverpūles katoļu un anglikāņu katedrāles, Liverpūles muzeju un Liverpūles dzīves muzeju (Museum of Liverpool Life).

LIVERPŪLES LIDOSTAS: Liverpool John Lennon Airport (LPL)          Manchester Airport (MAN)

KĀ TIKT NO/UZ LIDOSTU:

Liverpool John Lennon Airport (LPL)

Manchester Airport (MAN)

Lidosta atrodas apmēram 12 km no Liverpūles. No lidostas pilsētā var nokļūt ar taksometru, kura cena ir 16 eiro un brauciens ilgst apmēram 20 minūtes. Ar autobusu No. 500 Airport Express , kursē katras 30 min. Cena 4 eiro. Kā arī ar autobusiem Nr. 80A, 82A, 86A, 81A, kuri kursē ik pēc 15 minūtēm, to cena ir ap 3 eiro.

Lidosta atrodas 45-60 minūšu braucienā no Liverpūles. No lidostas uz Liverpūli var nokļūt ar autobusu, vilcienu vai taksometru.

Vēl labāki piedāvājumi
Saņem labākos un lētākos aviobiļešu piedāvājumus vienu reizi nedēļā