Lēti lidojumi uz Maskava

Iedzīvotāji: 142 914 136 
Telefona kods: + 7 
Laika josla: GMT +3

Makava ir Krievijas galvaspilsēta, kā arī lielākā Eiropas pilsēta. Ceļojums uz Maskavu sniegs jums iespēju apmeklēt pasaulslaveno Maskavas Kremli, kas ir prezidenta rezidence, kā arī Sarkano laukumu, kas ir pazīstams visā Eiropā. Šīs ievērojamās vietas ir iekļautas arī UNESCO mantojuma sarakstā. Lēti lidojumi uz Maskavu ļaus jums apmeklēt slaveno Tretjakovska galeriju, kur ir iespēja apskatīt pasaulslavenus mākslasdarbus un lieliski bagātināt savu kultūras līmeni. Maskava ir Krievijas kultūras centrs, kur ir izvietojušies neskaitami kultūrvēsturiski piminekļi, piemēram, Tiumfa arka, Kristus Glābēja katedrāle, Staļina laika augstcelnes, piemineklis “Strādnieks un kolhozniece”, kas lieliski atspoguļo šīs pilsētas varenumu un seno vēsturi. Lētas aviobiļetes uz Maskavu sniegs jums iespēju apmeklēt koncertus, jo te bieži vien savus skaņdarbus izpilda nevien vietējie makslinieki, bet arī pasaulslaveni dziedātāji un mūziķi. Maskava ir vieta, kur var lieliski atpūsties kādā no daudzajiem naktsklubiem. Šī pilsēta apburs jūs ar pasakainajiem kultūras pieminejkļiem, dārgo un izsmalcināto dzīves stilu un jautro nakts dzīvi.

MASKAVAS LIDOSTAS: Sheremetyevo International Airport (SVO) Domodedovo International Airport (DME) Vnukovo International Airport (VKO)

KĀ TIKT NO/UZ LIDOSTU:

Sheremetyevo International Airport (SVO)

Domodedovo International Airport (DME)

Vnukovo International Airport (VKO)

No lidostas pilsētā var nokļūt ar Aeroexpress vilcienu, kas kursē katras 30 minūtes. Tā biļetes cena ir aptuveni 8 eiro. Ka arī ar taksometru, vai var izīrēt arī mašīnu.

No lidostas pilsēta var nokļūt ar vilcienu Aeroexpress, kura biļetes cena sastāda aptuveni 8 eiro, tas kursē katras 30 minūtes. Brauciens ilgst 40 minūtes. Ar autobusu, kas kursē katras 30 minūtes, biļetes cena 3 eiro.

No lidostas pilsētā var nokļūt ar vilcienu Aeroexpress, kura biļetes cena sastāda apmēram 8 eiro, tas kursē katras 30-60 minūtes, brauciena ilgums sastāda 35-45 minūtes.

 

Cena ir norādīta 1 personai.

Vēl labāki piedāvājumi
Saņem labākos un lētākos aviobiļešu piedāvājumus vienu reizi nedēļā