Lēti lidojumi uz Oslo

Iedzīvotāji: 4 937 000 
Telefona kods: + 41 
Laika josla: GMT +1

Oslo i Norvēģijas galvaspilsēta, kura dažus gadus atpakaļ tika nodēvēta par dārgāko pilsētu pasaulē. Oslo ir iecienīta tūristu vidū, kuriem patīk apmeklēt vēsturiskas vietas un iepazīt pasaules kultūras mantojumu, jo te ir apskatāmas tādas ievērojamas vietas, kā Akešhūsa cietoksnis (Akershus festning), Norvēģu Tautas muzejs (Norsk Folkemuseum), kurš ir viens no lielākajiem brīvdabas muzejiem Norvēģijā, Vikingu kuģu muzejs (Vikingskipshuset). Ceļjumi uz Oslo sniegs jums iespēju apmeklēt pasaules slaveno Oslo rātsnamu, kurā ikgadu notiek  Nobela Miera prēmijas pasniegšanas ceremonisjas, kas pulcina ļaudis no visas pasaules. Šis notikums ir nozīmīgs nevien tiem, kas dzīvo Oslo, bet arī visiem Norvēģijas iedzīvotājiem. Oslo ir pilsēta, kurā mijas gandrīz 1000 gadus senās vēstures liecības un modernais dzīves stils.

OSLO LIDOSTAS: Oslo Airport, Gardermoen (OSL)  Sandefjord Airport Torp (TRF)   Moss Lufthavn Rygge (RYG)

KĀ TIKT NO/UZ LIDOSTU:

Oslo Airport, Gardermoen (OSL)

Sandefjord Airport Torp (TRF)

Moss Lufthavn Rygge (RYG)

Lidosta atrodas 37 km no pilsētas centra. No lidostas pilsētā var nokļūt ar vilcienu (Flytoget), kas kursē katras 10 minūtes, brauciena ilgums 20 minūtes, tā biļetes cena ir 22 eiro. Ar autobusu (Flybussen), kura biļetes cena ir 18 eiro. Ar taksometru, kura cena ir 90 un vairak eiro.

Lidosta atrodas 118 km no pilsētas centra. No lidostas pilsēta var nokļūt ar autobusu, kura biļetes cena ir 24 eiro, brauciens ilgst apmēram 90 minūtes. Ar taksometru, kura cena ir apmēram 260 eiro.

Lidosta atrodas 70 km no pilsētas. No lidostas pilsētā var nokļūt ar autobusu (Ryggeekspressen), kura biļetes cena ir aptuveni 18 eiro.

 

Vēl labāki piedāvājumi
Saņem labākos un lētākos aviobiļešu piedāvājumus vienu reizi nedēļā