Labas lidojumu cenas

Notiek ielāde ...

Lēti lidojumi uz Spānija

Spānija ir izvietojusies Pireneju pussalā, Dienvidrietumeiropā. Kopējais iedzīvotāju skaits 47 miljoni cilvēku. Ceļojot pa Spāniju, katrs ceļotājs atradīs sev interesējošu nodarbi, jo valstī ir gan augsti kalni, gan saulainie kurorti pie jūras.

Starp pašiem populārākajiem tūrisma virzieniem var izcelt Maljorkas salu, Ibicu un Kanāriju salas, kā arī pašas Spānijas piejūras zonu - svarīgi atzīmēt arī svētceļojumus pa Sv. Jēkaba ceļu Santjago de Kompostelā, Madridi, Barselonu un Bilbao.

Vēlos izbaudīt garšas daudzveidību

Spānijā ir ļoti daudzveidīga virtuve – spānijas kulinārija ir pazīstama visā pasaulē. Par pašu populārako ēdienu valstī uzskata paelju (paella) – rīsi ar jūras veltēm. Savukārt, pie tradicionāla spāņu ēdiena var attiecināt gaļas ragū ar pupiņām. Pārsvarā visos ēdienos Spānijā neatņemama sastāvdaļa ir ķiploki un olīveļļa. Ēdienu Spānijā padod ar vīnu vai ar parasto ūdeni. Svarīgi atzūmēt arī slaveno spāņu desertu – flans, kas garšo visiem tūrstiem.

Vēlos izbaudīt kustību

Serfings: Ziemeļu Spānija ar savām brīnišķīgām ainavām, kā arī noslēptām no tūrsitu acīm serfinga vietām, joprojām skaitās ka viena no pievilcīgākajām serfinga vietām. Par galvenajam serfinga vietam Spanijā pieņemts uzskatīt Zaraucu (Zarautz), reģions apkārt Bilbao, kas ir pazīstams ar saviem slavenajiem vilņiem un pludmalēm apkārt Santanderai (Santander).

Slēpošana: Runājot par aktīvu sporta veidu, svarīgi atzīmēt Pireneju kalnus. Katru gadu Pireneju kalnos tūristiem piedāvā daudzveidīgas sporta aktivitātes svaigā gaisā.Pateicoties sniegam, ziemā tūriestiem ir iespēja izbaudīt slēpošanas sportu visādos veidos, kā arī tūristiem piedāvā pārgājienus.

Kalnu tūres, alpīnisms: Pavasarī un vasarā ūdens sporta veidi, kā arī kalnu riteņbraukšana ir paši iecienītāki laika pavadīšanas veidi, tomēr nedrīkst aizmirst arī par pastaigām kalnos, kas iepatiksies visiem, neatkarīgi no vecuma!

Vēlos izbaudīt dabas skaistumu

Spānijā tūrisma sezona ir aktīva visu gadu – gan vasarā, gan ziemā ir ko apmklēt un apskatīt. Tomēr , ja Jūs esat dabas cienītājs, jāņem vērā, ka pats komfortablākais laiks (gaisa temperatūras ziņā) ir no aprīļa sākuma līdz oktobrim. Ikviens, kas plāno ceļojumu uz Spānijas salām, droši var to īstenot sākot no marta!

Vēlos izbaudīt valsts daudzveidību

Spānijā oficiāla valoda ir spāņu, tomēr ir arī dialekti, tādi kā galīsiešu un katalāņu valodas – šīs valodas izmanto dažādos Spānijas reģionos. Par vienu no obligātiem apskates objektiem Spānijā uzskata unikālu kompleksu - Svētās Ģimenes Romas katoļu baznīca Barselonā (La Sagrada Familia de Barcelona). Obligāti apmeklējiet arī Bilbao Solomona Gugenheima muzeju (Guggenheim Museum), kurā varēsiet apskatīt vienu no pašām lielākajām mūsdienu mākslas kolekcijām. Savukārt, ja Jūs interesē Spānijas dabas apskates objekti, iesakām apmeklēt aktīvo vulkānu Teide (Pico del Teide), kas atrodas Tenerifē.

Vēlos izbaudīt kultūru

Braucot uz Spāniju svarīgi atcerēties par siestas laiku, kad visi spāņi atpūšas un neviens nestrāda, savukārt, citā laikā spāņi ir ļoti strādīgi un izpalīdzīgi - labprāt palīdz tūristiem atklāt Spāniju! Spāņi ir ļoti atklāti cilvēki, ar lielu sirdi. Lielāka daļa spāņu ir katolieši. Iesakām apmeklēt vienu no Lieldienu Dievkalpojumiem. Runājot par spāņu kultūru obligāti ir jāatzīmē Flamenko - mūzikas, dziesmu un deju žanrs. Plānojot braucienu uz Spāniju, tūristiem obligāti savā sarakstā jāiekļauj tradicionālo Flamenko šovu. Svarīgi atzīmēt arī vēršu cīņas, kas Spānijā arī ir ļoti populāri tūristu starpā. Tomēr, neskatoties uz lielo popularitāti, netiek organizēti daudzos Spānijas reģionos.

Vēlos atgriezties vēl un vēl

Spānija ir tik daudzveidīga valsts, ka neskatoties uz to, cik reizes Jūs to esat apmeklējis, vienmēr būs kaut kas tads, kas parsteigs. Ceļojot pa Spāniju, obligāti japiedālās svētceļojumā pa Santjago ceļu. Šis ceļš ved uz Santjago de Kompostelu. Svētceļojumā pa Santjago ceļu piedalās ar mērķi attīrīties un nožēlot savus grēkus. Svarīgi atzīmēt, ka šis svētceļojums ir ļoti populārs gan spāņu, gan tūristu starpā – simts gadu laikā jau milioni cilvēku ir izgājuši šo svēto ceļu.

Vēl labāki piedāvājumi
Saņem labākos un lētākos aviobiļešu piedāvājumus vienu reizi nedēļā