Lēti lidojumi uz Tenerife

Iedzīvotāji: 46 162 024 
Telefona kods: + 34 
Laika josla: GMT +1

Tenerife ir sala Atlantijas okeānā, kas pieder Spānijas valstij. Tā ir viena no salām Kanāriju salu arhipelāgā. Ceļojumi uz Tenerifi sniegs jums iespēju lieliski atpūsties izbaudot patīkamo vidusjūras klimatu, gozējoties saulainajās pludmalēs un apskatot salas ievērojamākās vietas, piemēram, Teide vulkānu, kas atrodas uz šīs salas. Viens no ievērojamākajiem apskates objektiem Tenerifē un visās Kanāriju salās ir Auditorio de Tenerife, kas neapšaubāmi ar valsts un salas symbols. Lēti lidojumi uz Tenerifi ļaus jums apmeklēt Guimaras piramīdas, kuru izcelšanās vēl nav zināma. Tās jums sniegs iespēju izbaudīt salas mistisko gaisotni. Šī sala apburs jūs ar neviltoto viesmīlību un lieliskajām izklaides iespējām.

Lētas aviobiļetes uz Tenerifi

Ceļotlēti.lv salīdzinā cenas aviobiļetēm uz Tenerifi  no 2500 pilsētām, izmantojot 728 aviokompāniju piedāvājumus. Mēs varam atrast lētāko aviobiļeti uz Tenerifi bez papildus maksas un komisijas. Populārākās biļetes uz Tenerife ir augustā, septembrī un oktobrī. Zemas sezonas periodā (februārī, martā un aprīlī) var iegādāties īpaši lētas biļetes.

Akcijas cenas uz reisiem ar pārsešanās Rīga - Londona-Tenerife (TFS) no 77  eur

Akcijas cenas uz reisiem ar pārsešanās Rīga- Berlīne - Tenerīfe (TFS) no 94 eur

Tiešie reisi uz Tenerifi

Tiešie reisi no Baltijas valstīm laika preiodā (oktobris - aprīlis) un arī citām lidostām:

Rīga

Viļņa

Tallina

Berlīne, Varšava, Barselona, Madrīde,

Aviobiļešu cenas uz Tenerifi atkarīgs no sezonas, galamērķa pilsētas, aviokompānijas un akcijas / izpārdošanas un citiem piedāvājumiem. Zemāk ir saraksts ar lētiem lidojumiem uz Tenerifi kas mūsu lietotāji atlasīja pēdējo 48 stundu laikā:

*Galīgās izmaksas biļetei nepieciešams pārbaudīt meklēšanas brīdī un var mainīties atkarībā no tā, cik atlikušo sēdvietu lidojumam par šo tarifu.

TENERIFES LIDOSTAS: Tenerife North Airport (TFN)       Tenerife South Airport (TFS)

KĀ TIKT NO/UZ LIDOSTU:

Tenerife North Airport (TFN)

Tenerife South Airport (TFS)

Lidosta atrodas 11 km no Santakrusas pilsētas. No lidostas pilsētā var nokļūt ar vairākiem reisa autobusiem, kā arī ar taksometru, kas jums izmaksās no 17-28 eiro.

Lidosta atrodas 20 km no tuvākās pilsētas. No lidostas pilsētā var nokļūt ar autobusu Nº 487, kura biļetes cena ir 2 eiro. Ar taksometru, kura cena ir no 20-100 eiro, atkarībā no brauciena attāluma.

Vēl labāki piedāvājumi
Saņem labākos un lētākos aviobiļešu piedāvājumus vienu reizi nedēļā