Lidojumi uz Edinburgu, Lielbritānija - lētas aviobiļetes Rīga - Edinburga

Izveidots: 2017.07.24
Kur atrodas Edinburga Edinburga ir pilsēta Skotijas austrumdaļā Ziemeļjūras, Fērtoforda līča dienvidkrastā. 
Kādā valodā runā Edinburga  Edinburgā lielākoties runā angļu valodā.
Kāda valūta ir Edinburgā  Sterliņu mārciņas (£) (GBP)
Kāds ir telefona kods Edinburgā  + 44 ..
Pareizais laiks Edinburgā  Laika josla: GMT +2

✈ Nepalaid garām iespēju rezervēt lētas aviobiļetes uz Lielbritāniju →  šeit, kā arī iespēju rezervēt lētas aviobiļetes uz Edinburgu →  šeit 

Vispārīga informācija par Edinburgu:

Edinburga ir Skotijas galvaspilsēta, kā arī otrā lielākā Skotijas pilsēta un septītā lielākā pilsēta Lielbritānijā. Edinburga ir otrā populārāka tūristu apmeklēšanas vieta Lielbritānijā (uzreiz aiz Londonas). Katru gadu Edinburgu apmeklē tūkstošiem tūristu, lai savām acīm ieraudzītu lielisko Edinburgas arhitektūru - vecpilsētas viduslaiku celtnes, Edinburgas pili (Royal Mile), Svētā Gila katedrāle (St. Giles' Cathedral), kuras neatstās vienaldzīgu nevienu mākslas un arhitektūras cienītāju, kā arī karaļa Džordža laika jaunpilsētas krāšņumu un mūsdienīgo Lītu (Leith). Ceļotlēti.lv iesaka apmeklēt ievērojamākās Edinburgas vietas, tādas kā Karaliskā Jūdze, Artūra Krēsla kalns un, ja Jūsu ceļojums ir ieplānots augustā, smelties iedvesmu slavenajā Edinburgas mākslas festivālā, kas notiek katru gadu augustā. Ir jāatzīmē, ka Edinburga tiek dēvēta par Ziemeļu Atēnām. Izmanto iespēju rezervēt aviobiļetes uz Edinburgu tūlīt pat! 

 Nepalaid garām iespēju rezervēt biļetes Rīga - EDINBURGA - Rīga →  šeit

Lidostas Edinburgā:

✈ Edinburgh International Airport (EDI) - Lidosta atrodas 10 kilometrus no Edinburgas. Brauciens līdz pilsētas centram aizņems aptuveni 25 minūtes.

Rezervēt aviobiļetes uz Edinburgh International Airport (EDI) šeit

Instrukcija, kā rezervēt aviobiļetes uz Edinburgu:

Ceļotlēti.lv informē, kā meklēt lidojumus uz Edinburgu, Lielbritāniju:

Ja vēlies rezervēt aviobiļetes uz Lielbritāniju, Edinburgu no Rīgas, Ceļotlēti.lv mājas lapā odziņā "Izbraukšana" jāievada lidosta, no kuras taisies lidot, piemēram - Rīga (Rīga (RIX), Latvija) vai Viļņa (Viļņa (VNO), Lietuva) un lodziņā "Ierašanās" ieraksti pilsētu uz kuru vēlaties lidot, piemēram - Edinburga (EDI), Lielbritānija, vai arī konkrētas lidostas nosaukums (ja Jums ir jālido uz citu Lielbritānijas lidostu). Kalendārā ir iespējams izvēlēties konkrētu lidojuma datumu, savukārt lodziņā "Ceļotājs" ir jāizvēlās pasažieru skaitu. Ja vēlēsies dabūt lētākas aviobiļetes un Tev nav starpības kurā datumā lidot, izmanto Ceļotlēti.lv "Lētāko cenu meklētājs":

 Nepalaid garām iespēju rezervēt lētākas aviobiļetes uz Edinburgu izmantojot opciju → lētāko cenu meklētājs

1.solis Izvēlieties lidojuma maršrutu Lodziņā "Izbraukšana" jāieraksta lidostas nosaukums, no kuras vēlies lidot, lodziņā "Ierašanās" jāieraksta lidosta uz kuru vēlaties lidot.
2.solis Izvēlies lidojuma plānu

Virs lidojuma maršruta atzīmē sev vajadzīgo lidojuma plānu: Lidojums turp un atpakaļ Vienā virzienā

3.solis Izvēlieties lidojuma datumu Spiežot uz kalendāra lodziņiem, izvēlies turpceļa lidojuma datumu un blakuslodziņa atpakaļceļa lidojuma datumu.
4.solis Spied pogu "Meklēt", izvēlieties sev piemērotāko lidojumu un spiediet pogu „Izvēlēties”.
Ja vēlies tikai tiešos lidojumus, atķeksē lauciņu "Bez pārsēšanās"
5.solis Pārbaudi izvēlēto maršrutu!  Pievērsiet uzmanību lidostām, lidojumu datumiem, pārsēšanu laikiem - ja viss apmierina, spiediet "Rezervēt".
6.solis Ievadi informāciju aviobiļešu rezervācijai Ievadi pasažiera vārdu un uzvārdu kā tas ir norādīts pasē, latīņu burtiem, bet bez garumzīmēm un mīkstinajuma zīmēm. Norādi dzimšanas datumu (ja tas tiek prasīts) un personīgo informāciju (ja tas tiek prasīts), nepieciešamības gadījumā, pievieno nododamo bagāžu vai lielo kabīnes bagāžu (šādu opciju piedāvā WizzAir), ja tā nav iekļauta lidojumā.
7.solis Norādi savu kontaktinformāciju Ieraksti tas personas telefona numuru, kura vienmēr ir sazvanāma! Kā arī, obligāti ieraksti e-pasta adresi, lai pēc rezervācijas apmaksas varētu saņemt aviobiļetes uz e-pastu.
8.solis Izvēlies maksājuma veidu Izvēlieties sev ērtāko maksājuma veidu, spiediet pogu „Maksāt”.  Ceļotlēti.lv piedāvā iegādāties aviobiļetes izmantojot tiešo pieslēgumu ar internetbanku, kā arī ir iespējams apmaksāt aviobiļetes ar maksājuma karti un bankas pārskaitījumu. Ceļotlēti.lv piedāvā nopirkt aviobiļetes ofisā - Ģimnāzijas 34/36, Daugavpils
9.solis Saņem aviobiļetes Apstiprinātas elektroniskās aviobiļetes uz Edinburgu Ceļotlēti.lv nosūta uz e-pastu vai arī pa pastu, uz klienta norādīto adresi, ja klientam tā ir ērtāk. Klients var saņemt elektroniskās aviobiļetes izdrukātu versiju Ceļotlēti.lv ofisā.

Ja pēdējā solī pārdomāji rezervēt aviobiļetes un vēlies apskatītes citus variantus un rezervēt biļeti, izmantojiet iespēju nopirkt aviobiļetes šeit

Ceļotlēti.lv piedāvā aviobiļetes uz visām pasaules malām! :)


Ceļotlēti.lv informē tiešie reisi uz Edinburgu no Latvijas NELIDO!

Lidojumu saraksts uz Edinburgu:

Otrdiena rezervēt → šeit

✈ Ryanair tiešais reiss Kauņa - Edinburga

Sestdiena rezervēt → šeit

✈ Ryanair tiešais reiss Kauņa - Edinburga

Pievērsiet uzmanību: Papildus tiešajiem reisiem, Ceļotlēti.lv mājas lapā var rezervēt lidojumu ar pārsēšanām uz Edinburgu. Reisi ar pārsēšanām gandrīz vienmēr ir lētāki, nekā tiešie reisi! 

Lidojuma varianti uz Edinburgu ar pārsēšanām / Savienotie reisi uz Edinburgu:

1. AirBaltic - pārsēšanās Londonā (pārsēšanās laiks aptuveni 5-10 stundas)

✈  Lidojuma maršrutsRīga - Londona (LGW) Gatwick - Edinburga

2. Scandinavian Airlines - pārsēšanās Kopenhāgenā (pārsēšanās laiks aptuveni 1-5 stundas)

✈  Lidojuma maršruts: Rīga - Kopenhāgena (CPH) Kastrup - Edinburga

Lidojuma varianti uz Edinburgu ar pārsēšanām / Nesavienoti Low-Cost aviokompāniju reisi:

Ryanair / Wizzair / easyJet / Norwegian - pārsēšanās var būt Londonā, Frankfurtē, Liverpūle un citur (pārsēšanās laiks aptuveni 5 - 20 stundas): 

✈  Lidojuma maršruts: Rīga - Londona (STN) Stansted - Edinburga

✈  Lidojuma maršrutsRīga - Frankfurte (HHN) Hahn - Edinburga

Ceļotlēti.lv piedāvā AKCIJAS cenas uz Edinburgu, Lielbritāniju:

Mājas lapā Ceļotlēti.lv Tu vienmēr atradīsi lētākas aviobiļetes uz Lielbritāniju un Edinburgu!  Ceļotlēti.lv piedāvā aviokompāniju pievilcīgas cenas uz Edinburgu un citām Lielbritānijas pilsētām! Mājas lapā ir iespējams rezervēt lidojumu uz Edinburgu, Lielbritāniju arī ar pārsēšanām. Izmanto Ceļotlēti.lv - un vienmēr saņem lētas aviobiļetes un ērtus lidojumus! 

Ceļotlēti.lv brīdina: ja nevēlies tērēt daudz naudas aviobiļešu iegādei, rezervē aviobiļetes laicīgi - vismaz 1-2 mēnešus pirms ceļojuma!

Ja vēlies rezervēt aviobiļetes no Latvijas un rezervēt aviobiļetes no Rīgas spied → šeit
Ja vēlies rezervēt aviobiļetes no Latvijas un rezervēt aviobiļetes no Liepājas spied → šeit
Ja vēlies rezervēt aviobiļetes no Lietuvas un rezervēt aviobiļetes no Viļņas spied → šeit
Ja vēlies rezervēt aviobiļetes no Lietuvas un rezervēt aviobiļetes no Kauņas spied → šeit
Ja vēlies rezervēt aviobiļetes no Igaunijas un rezervēt aviobiļetes no Tallinas spied → šeit

Vienmēr lētāk, vienmēr ērtāk – Tavs Ceļotlēti.lv

Rezervēt aviobiļeti → šeit
Letāko cenu meklētājs → šeit
☎ (+371) 2970 1117
✉ info@avioagents.lv

 

 

Vēl labāki piedāvājumi
Saņem labākos un lētākos aviobiļešu piedāvājumus vienu reizi nedēļā