Lidojumi uz Malagu, Spāniju / lētas aviobiļetes Rīga - Malaga

Izveidots: 2017.07.19

Malaga - kūrorta pilsēta Spānijas dienvidos Vidusjūras krastā. Šī burvīga Spānijas ostas pilsēta noteikti iepatiksies vēsturiska mantojuma cienītājiem. Malagā atradīsiet mauru vēsturiskā mantojuma paliekas, romiešu un feniķiešu drupas, kā arī apbrīnojami krāšņās baroka baznīcas! Neskatoties uz to, ka Spānijas kūrortā apskates objektu nav daudz, tomēr lai uz pāris dienām atpustos no plūdmales, svelošās saules un izbaudīt kultūras mantojumu - pietiks! Šo būrvīgo Vidusjūras krasta pilsētu obligāti jāapmeklē mākslas cienītājiem, jo Malaga ir slavenā mākslinieka Pablo Pikaso dzimtene! Līdz ar to, plānojot savu ceļojumu uz Malagu, iekļaujiet apskates objektu sarakstā Pikaso muzeju, kas atrodas pašā Spānijas kūrorta sirdī - Palacio de Buenavista. Ja plāno doties ceļojumā uz Malagu augustā, Ceļotlēti.lv iesaka apmeklēt Malagas gadatirgu augusta vidū, kura laikā ostas pilsēta īpaši atdzīvojas! Malaga neatstās vienaldzīgu nevienu tūristu - izmanto iespēju rezervēt lētas aviobiletes uz Malagu tūlīt pat! 

Ceļotlēti.lv iesaka iepazīties: noderīga informācija par Malagu:

Kur atrodas Malaga Malaga atrodas Spānijas dienvidos, Malagas provincē. Pilsēta atrodas Vidusjūras krastā, Costa del Sol piekrastē.
Kādā valodā runā Malagā Iedzīvotāji Malagā runā spāņu valodā, bet daudzi zin arī angļu valodu.
Kāda valūta ir Malagā Eiro (€) (EUR)
Kāds ir telefona kods Malagā + 34 ..
Pareizais laiks Malagā Laika josla: GMT +1

✈ Nepalaid garām iespēju rezervēt biļetes Rīga - Malaga - Rīga →  šeit

Ceļotlēti.lv ir iespējams rezervēt lidojumu uz Malagas lidostu:

Malaga Airport - Costa Del Sol Airport (AGP)

Lidosta atrodas 10 kilometrus no Malagas pilsētas centra. Brauciens līdz pilsētas centram aizņems aptuveni 20 minūtes

Vēlies rezervēt lētākas aviobiļetes uz Malagu, bet nezini kā? Ceļotlēti.lv parūpēsies, lai Tavs ceļojums uz Spāniju / ceļojums uz Malagu būtu neaizmirstams!

! Viss, ko Tev jādara, ir jāseko Ceļotlēti.lv aviobiļešu pirkšanas instrukcijai, kas palīdzēs iegādāties aviobiļetes uz Malagu. 

✈ Nepalaid garām iespēju rezervēt lētas aviobiļetes uz Spāniju →  šeit, kā arī iespēju rezervēt lētas aviobiļetes uz Malagu →  šeit

Instrukcija, kā rezervēt aviobiļetes internetā - aviobiļetes uz Malagu:

1.solis Izvēlieties lidojuma maršrutu Lodziņā "Izbraukšana" jāieraksta lidostas nosaukums, no kuras vēlies lidot, lodziņā "Ierašanās" jāieraksta lidosta uz kuru vēlaties lidot.
2.solis Izvēlies lidojuma plānu

Virs lidojuma maršruta atzīmē sev vajadzīgo lidojuma plānu: Lidojums turp un atpakaļ Vienā virzienā

3.solis Izvēlieties lidojuma datumu Spiežot uz kalendāra lodziņiem, izvēlies turpceļa lidojuma datumu un blakuslodziņa atpakaļceļa lidojuma datumu.
4.solis Spied pogu "Meklēt", izvēlieties sev piemērotāko lidojumu un spiediet pogu „Izvēlēties”.
Ja vēlies tikai tiešos lidojumus, atķeksē lauciņu "Bez pārsēšanās"
5.solis Pārbaudi izvēlēto maršrutu!  Pievērsiet uzmanību lidostām, lidojumu datumiem, pārsēšanu laikiem - ja viss apmierina, spiediet "Rezervēt".
6.solis Ievadi informāciju aviobiļešu rezervācijai Ievadi pasažiera vārdu un uzvārdu kā tas ir norādīts pasē, latīņu burtiem, bet bez garumzīmēm un mīkstinajuma zīmēm. Norādi dzimšanas datumu (ja tas tiek prasīts) un personīgo informāciju (ja tas tiek prasīts), nepieciešamības gadījumā, pievieno nododamo bagāžu vai lielo kabīnes bagāžu (šādu opciju piedāvā WizzAir), ja tā nav iekļauta lidojumā.
7.solis Norādi savu kontaktinformāciju Ieraksti tas personas telefona numuru, kura vienmēr ir sazvanāma! Kā arī, obligāti ieraksti e-pasta adresi, lai pēc rezervācijas apmaksas varētu saņemt aviobiļetes uz e-pastu.
8.solis Izvēlies maksājuma veidu Izvēlieties sev ērtāko maksājuma veidu, spiediet pogu „Maksāt”.  Ceļotlēti.lv piedāvā iegādāties aviobiļetes izmantojot tiešo pieslēgumu ar internetbanku, kā arī ir iespējams apmaksāt aviobiļetes ar maksājuma karti un bankas pārskaitījumu. Ceļotlēti.lv piedāvā nopirkt aviobiļetes ofisā - Ģimnāzijas 34/36, Daugavpils
9.solis Saņem aviobiļetes Apstiprinātas elektroniskās aviobiļetes uz Malagu Ceļotlēti.lv nosūta uz e-pastu vai arī pa pastu, uz klienta norādīto adresi, ja klientam tā ir ērtāk. Klients var saņemt elektroniskās aviobiļetes izdrukātu versiju Ceļotlēti.lv ofisā.

Ja pēdējā solī pārdomāji rezervēt aviobiļetes un vēlies apskatītes citus variantus un rezervēt biļeti, izmantojiet iespēju nopirkt aviobiļetes šeitCeļotlēti.lv piedāvā aviobiļetes uz visām pasaules malām! :)

Ceļotlēti.lv informē, kā meklēt lidojumus uz Malagu, Spāniju:

Ja vēlies rezervēt aviobiļetes uz Spāniju, Malagu no Rīgas, Ceļotlēti.lv mājas lapā odziņā "Izbraukšana" jāievada lidosta, no kuras taisies lidot, piemēram - Rīga (Rīga (RIX), Latvija) vai Viļņa (Viļņa (VNO), Lietuva) un lodziņā "Ierašanās" ieraksti pilsētu uz kuru vēlaties lidot, piemēram - Malaga (AGP), Spānija, vai arī konkrētas lidostas nosaukums (ja Jums ir jālido uz citu Spānijas lidostu). Kalendārā ir iespējams izvēlēties konkrētu lidojuma datumu, savukārt lodziņā "Ceļotājs" ir jāizvēlās pasažieru skaitu. Ja vēlēsies dabūt lētākas aviobiļetes un Tev nav starpības kurā datumā lidot, izmanto Ceļotlēti.lv "Lētāko cenu meklētājs":

✈ Nepalaid garām iespēju rezervēt lētākas aviobiļetes uz Malagu / biļetes uz Spāniju izmantojot opciju → lētāko cenu meklētājs

Ceļotlēti.lv informē tiešie reisi uz Malagu no Rīgas, Viļņas un Kauņas NELIDO!

Pievērsiet uzmanību: Ceļotlēti.lv mājas lapā var rezervēt lidojumu ar pārsēšanām uz Malagu / Spāniju

Ceļotlēti.lv lidojuma varianti uz Malagu no Rīgas:

1. AirBaltic - pārsēšanās Stokholmā  (pārsēšanās laiks aptuveni 2 stundas)

✈  Lidojuma maršrutsRīga - Stokholma (ARN) Arlanda - Malaga

2. Scandinavian Airlines - pārsēšanās Stokholmā (pārsēšanās laiks aptuveni 5-10 stundas)

✈  Lidojuma maršrutsRīga - Stokholma (ARN) Arlanda - Malaga

3. Turkish Airlines - pārsēšanās Stambulā (pārsēšanās laiks aptuveni 10 - 15 stundas)

✈  Lidojuma maršrutsRīga - Stambula (IST) Ataturk - Malaga

4. Air Berlin - pārsēšanās Minhenē (pārsēšanās laiks aptuveni 9 stundas)

✈  Lidojuma maršrutsRīga - Minhene (MUC) Franz Josef Strauss - Malaga

5. Finnair - pārsēšanās Helsinki (pārsēšanās laiks aptuveni 2 stundas)

✈  Lidojuma maršrutsRīga - Helsinki (HEL) Vantaa - Malaga

Papildus pierastajiem lidojuma variantiem, Ceļotlēti.lv piedāvā rezervēt unikālu variantu -  lidojumi uz Malagu no Rīgas:

Nesavienoti Low-Cost aviokompāniju reisi

Ryanair / WizzAir / Norwegian - pārsēšanās var būt Londona, Briselē, Notingemā un citur (pārsēšanās laiks aptuveni 5 - 20 stundas): 

✈  Lidojuma maršruts: Rīga - Notingema (EMA) East Midlands - Malaga

✈  Lidojuma maršrutsRīga -  Londona (STN) Stansted - Malaga

✈  Lidojuma maršrutsRīga - Brisele (CRL) Charleroi Brussels So - Malaga

Ceļotlēti.lv piedāvā AKCIJAS cenas uz Malagu, Spāniju:

Mājas lapā Ceļotlēti.lv Tu vienmēr atradīsi lētākas aviobiļetes uz Spāniju un lētākas aviobiļetes uz Malagu!  Ceļotlēti.lv piedāvā aviokompānijas Ryanair pievilcīgas cenas uz Malagu, kā arī airBaltic akcijas piedāvājumus un airBaltic ķiršu cenas / airBaltic Cherry cenas uz Malagu un citām Spānijas pilsētām! Mājas lapā ir iespējams rezervēt lidojumu uz MalaguSpāniju arī ar pārsēšanām. Izmanto Ceļotlēti.lv un vienmēr saņem lētas aviobiļetes un ērtus lidojumus! 

Ceļotlēti.lv brīdina: ja nevēlies tērēt daudz naudas aviobiļešu iegādei, rezervē aviobiļetes laicīgi! 

Ja vēlies rezervēt aviobiļetes no Latvijas un rezervēt aviobiļetes no Rīgas spied → šeit
Ja vēlies rezervēt aviobiļetes no Latvijas un rezervēt aviobiļetes no Liepājas spied → šeit
Ja vēlies rezervēt aviobiļetes no Lietuvas un rezervēt aviobiļetes no Viļņas spied → šeit
Ja vēlies rezervēt aviobiļetes no Lietuvas un rezervēt aviobiļetes no Kauņas spied → šeit
Ja vēlies rezervēt aviobiļetes no Igaunijas un rezervēt aviobiļetes no Tallinas spied → šeit

Vienmēr lētāk, vienmēr ērtāk – Tavs Ceļotlēti.lv

Rezervēt aviobiļeti → šeit
Letāko cenu meklētājs → šeit
☎ (+371) 2970 1117
✉ info@avioagents.lv

 

 

 

Vēl labāki piedāvājumi
Saņem labākos un lētākos aviobiļešu piedāvājumus vienu reizi nedēļā