Lidojumi uz Mančestru / lētas aviobiļetes Rīga - Mančestra

Izveidots: 2017.07.24
Kur atrodas Mančestra Mančestra atrodas Lielbritānijas ziemeļrietumos uz dienvidiem un rietumiem no Peniniem un uz ziemeļiem no Češīras līdzenuma.
Kādā valodā runā Mančestrā Mančestrā lielākoties runā angļu valodā.
Kāda valūta ir Mančestrā Sterliņu mārciņas (£) (GBP)
Kāds ir telefona kods Mančestrā + 44 ..
Pareizais laiks Mančestrā

Laika josla: GMT +2

 

✈ Nepalaid garām iespēju rezervēt lētas aviobiļetes uz Lielbritāniju →  šeit, kā arī iespēju rezervēt lētas aviobiļetes uz Mančestru →  šeit 

Vispārīga informācija par Mančestru:

Mančestra ir Lielbritānijas pilsēta, kura tiek dēvēta par Anglijas nozīmīgu kultūras, finanšu un transporta centru. Lielbritānijas pilsētai ir saglabājusies unikāla 19. gadsimta arhitektūra, kura rotā Mančesteras ielas. Apmeklējot Mančestru Jums bus iespēja iepazīties ar senu kultūras mantojumu, apmeklēt neskaitāmas pilis, kā arī iedziļināties senajā un izsmalcinātajā Mančesteras kultūrā! Ceļojums uz Mančesteru neatstās vienaldzīgu nevienu tūristu un labas atpūtas cienītāju, kā arī biznesa brauciens uz Mančesteru vienmēr būs panākumu pilns! Ceļotlēti.lv iesaka rezervēt aviobiļetes uz Mančestru jau tagad!

 Nepalaid garām iespēju rezervēt biļetes Rīga - MANČESTRA - Rīga →  šeit

Lidostas Mančestrā:

✈  Manchester Airport (MAN) - Lidosta atrodas 10 kilometrus no Mačestras pilsētas. Brauciens līdz pilsētas centram aizņems aptuveni 30-40 minūtes.

Rezervēt aviobiļetes uz Manchester Airport (MAN) šeit

Instrukcija, kā rezervēt aviobiļetes uz Mančestru:

Ceļotlēti.lv informē, kā meklēt lidojumus uz Mančestru, Angliju:

Ja vēlies rezervēt aviobiļetes uz Angliju, Mančestru no Rīgas, Ceļotlēti.lv mājas lapā odziņā "Izbraukšana" jāievada lidosta, no kuras taisies lidot, piemēram - Rīga (Rīga (RIX), Latvija) vai Viļņa (Viļņa (VNO), Lietuva) un lodziņā "Ierašanās" ieraksti pilsētu uz kuru vēlaties lidot, piemēram - Mančestra (MAN), Lielbritānija, vai arī konkrētas lidostas nosaukums (ja Jums ir jālido uz citu Lielbritānijas lidostu). Kalendārā ir iespējams izvēlēties konkrētu lidojuma datumu, savukārt lodziņā "Ceļotājs" ir jāizvēlās pasažieru skaitu. Ja vēlēsies dabūt lētākas aviobiļetes un Tev nav starpības kurā datumā lidot, izmanto Ceļotlēti.lv "Lētāko cenu meklētājs":

 Nepalaid garām iespēju rezervēt lētākas aviobiļetes uz Mančestru izmantojot opciju → lētāko cenu meklētājs

1.solis Izvēlieties lidojuma maršrutu Lodziņā "Izbraukšana" jāieraksta lidostas nosaukums, no kuras vēlies lidot, lodziņā "Ierašanās" jāieraksta lidosta uz kuru vēlaties lidot.
2.solis Izvēlies lidojuma plānu

Virs lidojuma maršruta atzīmē sev vajadzīgo lidojuma plānu: Lidojums turp un atpakaļ Vienā virzienā

3.solis Izvēlieties lidojuma datumu Spiežot uz kalendāra lodziņiem, izvēlies turpceļa lidojuma datumu un blakuslodziņa atpakaļceļa lidojuma datumu.
4.solis Spied pogu "Meklēt", izvēlieties sev piemērotāko lidojumu un spiediet pogu „Izvēlēties”.
Ja vēlies tikai tiešos lidojumus, atķeksē lauciņu "Bez pārsēšanās"
5.solis Pārbaudi izvēlēto maršrutu!  Pievērsiet uzmanību lidostām, lidojumu datumiem, pārsēšanu laikiem - ja viss apmierina, spiediet "Rezervēt".
6.solis Ievadi informāciju aviobiļešu rezervācijai Ievadi pasažiera vārdu un uzvārdu kā tas ir norādīts pasē, latīņu burtiem, bet bez garumzīmēm un mīkstinajuma zīmēm. Norādi dzimšanas datumu (ja tas tiek prasīts) un personīgo informāciju (ja tas tiek prasīts), nepieciešamības gadījumā, pievieno nododamo bagāžu vai lielo kabīnes bagāžu (šādu opciju piedāvā WizzAir), ja tā nav iekļauta lidojumā.
7.solis Norādi savu kontaktinformāciju Ieraksti tas personas telefona numuru, kura vienmēr ir sazvanāma! Kā arī, obligāti ieraksti e-pasta adresi, lai pēc rezervācijas apmaksas varētu saņemt aviobiļetes uz e-pastu.
8.solis Izvēlies maksājuma veidu Izvēlieties sev ērtāko maksājuma veidu, spiediet pogu „Maksāt”.  Ceļotlēti.lv piedāvā iegādāties aviobiļetes izmantojot tiešo pieslēgumu ar internetbanku, kā arī ir iespējams apmaksāt aviobiļetes ar maksājuma karti un bankas pārskaitījumu. Ceļotlēti.lv piedāvā nopirkt aviobiļetes ofisā - Ģimnāzijas 34/36, Daugavpils
9.solis Saņem aviobiļetes Apstiprinātas elektroniskās aviobiļetes uz Mančestru Ceļotlēti.lv nosūta uz e-pastu vai arī pa pastu, uz klienta norādīto adresi, ja klientam tā ir ērtāk. Klients var saņemt elektroniskās aviobiļetes izdrukātu versiju Ceļotlēti.lv ofisā.

Ja pēdējā solī pārdomāji rezervēt aviobiļetes un vēlies apskatītes citus variantus un rezervēt biļeti, izmantojiet iespēju nopirkt aviobiļetes šeit

Ceļotlēti.lv piedāvā aviobiļetes uz visām pasaules malām! :)


Lidojumu saraksts uz Mančestru / tiešie reisi uz Mančestru:

Otrdiena rezervēt → šeit

✈ Ryanair tiešais reiss Rīga - Mančestra

Ceturtdiena rezervēt → šeit

✈ Ryanair tiešais reiss Rīga - Mančestra

Sestdiena rezervēt → šeit

✈ Ryanair tiešais reiss Rīga - Mančestra

Pievērsiet uzmanību: Papildus tiešajiem reisiem, Ceļotlēti.lv mājas lapā var rezervēt lidojumu ar pārsēšanām uz Mančestru. Reisi ar pārsēšanām gandrīz vienmēr ir lētāki, nekā tiešie reisi! 

Lidojuma varianti uz Mančestru ar pārsēšanām / Savienotie reisi uz Mančestru:

AirBaltic - pārsēšanās Amsterdamā (pārsēšanās laiks aptuveni 5-10 stundas)

✈  Lidojuma maršrutsRīga - Amsterdama (AMS) Schiphol - Mančestra

Lidojuma varianti uz Mančestru ar pārsēšanām / Nesavienoti Low-Cost aviokompāniju reisi:

Ryanair / easyJet - pārsēšanās var būt Briselē, Berlīnē un citur (pārsēšanās laiks aptuveni 5 - 20 stundas): 

✈  Lidojuma maršruts: Rīga - Berlīne (SXF) Schoenefeld - Mančestra

✈  Lidojuma maršrutsRīga - Brisele (CRL) Charleroi Brussels So - Mančestra

Ceļotlēti.lv piedāvā AKCIJAS cenas uz Mančestru, Lielbritāniju:

Mājas lapā Ceļotlēti.lv Tu vienmēr atradīsi lētākas aviobiļetes uz Lielbritāniju un Mančestru!  Ceļotlēti.lv piedāvā aviokompānijau pievilcīgas cenas uz Mančestru un citām Lielbritānijas pilsētām! Mājas lapā ir iespējams rezervēt lidojumu uz Mančestru, Lielbritāniju arī ar pārsēšanām. Izmanto Ceļotlēti.lv - un vienmēr saņem lētas aviobiļetes un ērtus lidojumus! 

Ceļotlēti.lv brīdina: ja nevēlies tērēt daudz naudas aviobiļešu iegādei, rezervē aviobiļetes laicīgi - vismaz 1-2 mēnešus pirms ceļojuma!

Ja vēlies rezervēt aviobiļetes no Latvijas un rezervēt aviobiļetes no Rīgas spied → šeit
Ja vēlies rezervēt aviobiļetes no Latvijas un rezervēt aviobiļetes no Liepājas spied → šeit
Ja vēlies rezervēt aviobiļetes no Lietuvas un rezervēt aviobiļetes no Viļņas spied → šeit
Ja vēlies rezervēt aviobiļetes no Lietuvas un rezervēt aviobiļetes no Kauņas spied → šeit
Ja vēlies rezervēt aviobiļetes no Igaunijas un rezervēt aviobiļetes no Tallinas spied → šeit

Vienmēr lētāk, vienmēr ērtāk – Tavs Ceļotlēti.lv

Rezervēt aviobiļeti → šeit
Letāko cenu meklētājs → šeit
☎ (+371) 2970 1117
✉ info@avioagents.lv

 

Vēl labāki piedāvājumi
Saņem labākos un lētākos aviobiļešu piedāvājumus vienu reizi nedēļā