Lidojumi uz Albāniju

Valstis un galamērķi / Lidojumi uz Albānija

  • Iedzīvotāji: ~2986952
  • Valūta: ALL

Aviobiļetes uz Albāniju

Albānija ir viena no interesantākajām valstīm Eiropā un viena no draudzīgākajām valstīm. Nepieciešams apmeklēt šo vietu, ja vēlaties izjust reālo piedzīvojumu. Valsts pārsteigs jūs ar savām krāšņajām pludmalēm, senatnīgajām ielejām, gardiem ēdieniem un draudzīgiem cilvēkiem. Šeit ir dažas lietas, kas jāzina pirms došanās uz Albāniju.

Albāņi ir neticami draudzīgi

Albānija ir burvīga valsts un viena no labākajām vietām, kur ceļojot no galvaspilsētas līdz Rivjērai, no kalniem līdz vēsturiskajām pilsētām, vietējie iedzīvotāji vienmēr ir draudzīgi, laipni. Albānija ir viena no draudzīgākajām valstīm, ko jūs apmeklēsiet savā dzīvē. Tātad, ja jūs plānojat lidot uz Albāniju, nebaidieties lūgt palīdzību, vienmēr būs kāds, kas palīdzēs jums atrast to, ko jūs meklējat, vai tā būtu izmitināšana, ēdināšanas vieta vai kaut kas cits.

Tā ir droša valsts

Viena no pirmajām lietām, kas jāzin pirms lidojuma rezervēšanas uz Albāniju, ir tā, ka valsts ir ļoti droša vieta, kur ceļot. Jūs varat ceļot ar bērniem, ar mīļoto vai pats (ieskaitot sievietes), neuztraucoties par savu drošību, tāpat kā jūs esat citās valstīs. Arī lielajās pilsētās veselības problēmas, noziegumi un terorisma draudi ir zemi. Kā jau teicām, vietējie iedzīvotāji ir ļoti viesmīlīgi, un viņi ļauj jūsties tūristiem kā mājās.

Pludmales gar Rivjēru ir  ļoti krāšņas

Viens no iemesliem, kāpēc lielākā tūristu daļa, kas apmeklē Albāniju, ierodas tās pludmalēs dēļ: Albānijas Rivjēra skaitās viena no labākajām pludmalēm Eiropā. Šie akmeņainie vai smilšainie krasti ar kristālziliem ūdeņiem var konkurēt ar Itālijas, Grieķijas vai Horvātijas pludmalēm. Labākās pludmales ir Drymades un Ksamil, bet visā krastā jūs atradīsiet krāšņus smilšu posmus.

Albānija nav tikai valsts ar fantastiskām pludmalēm

Lai gan Albānijas Rivjēra ar satriecošām pludmalēm ir viens no iemesliem, kāpēc daudz tūristu brauc uz Albāniju, valstij ir daudz vairāk ko piedāvāt apmeklētājiem. Tā ir pilna ar kalniem, arheoloģiskām vietām, ezeriem un upēm, mežiem un senām pilsētām. Plānojot savu ceļojumu noteikti atstājiet laiku, lai paspēt izpētīt valsti un tās daudzos brīnumus.
 
Albāņu ēdieni ir garšīgi

Paņemiet elastīgo bikšu pāri līdzi, jo albāņu virtuve ir fantastiska! Labākie ēdieni ir garšīgi un viegli pieējami. Noteikti izmēģiniet tik daudz ēdienu, cik jūs varat, kamēr esat šeit, bet sāciet savu kulinārijas pieredzi ar Fëgesë (lēni pagatavots sautējums, kas pagatavots no pipariem, sīpoliem, garšvielām, tomātiem un biezpiena), Tavë Kosi (jēra gaļa un rīsi cepti ar jogurtu un olām), Byrek (pārslains filejas ar pikantu pildījumu), Speca me Gjize (paprika cepta biezpienā), Baklava (salda slāņveida mīkla sīrupā) un Trilece (trīs piena kūka).

Lēti lidojumi uz Albāniju

Lēti lidojumi uz Tirānu

no €16029

Iedzīvotāji: 3 600 523 Telefona kods: + 355 Laika josla: GMT +1 Tirāna ir Albānijas galvaspilsēta, kā arī slavenākā un viena no skaistākajam valsts pilsētām. Tirāna ir pasakaina pilsēta, kurā ir vērojami interesanti arhitektūras darbi, jo mājas te ir krāsotas ļoti košās krāsās, piemēram szeltenā, salātzaļā vai oranžā, kas padara tās par unikāliem apskates objektiem. Ceļojums uz Tirānu sniegs jums iespēju apmeklēt ievērojamākās pilsētas vietas, no kurām iecienītākās ir Nacionālais teātris un Galeria Kombëtare e A...