Lidojumi uz Austriju

Valstis un galamērķi / Lidojumi uz Austrija

  • Iedzīvotāji: ~8205000
  • Valūta: EUR

 

Ceļojums uz Austriju

 

Es vēlos daudzveidības garšu

Austrijas virtuve piedāvā sātīgus un saldus cienastus dažādām gaumēm. Ne velti Austrija tiek slavēta ar savām delikatesēm, kā, piemēram ābolu štrūdele, Vīnes kafija un pankūkas ar biezpienu. Red Bull – nacionālais Austrijas dzēriens! NĒ – tikai tapēc, ka „Red – Bull” ir nācis no Austrijas, dzēriens vēl joprojām nav atzīts kā nacionālais dzēriens. Pirmajā vietā vēl joprojām ir vecais labais alus.

Es vēlos kustību

Austrieši mīl ziemas sporta veidus! Kaut arī futbols nav Austrijas stiprā puse, taču slēpju sacensībās austriešus nav iespējams pārspēt. Pasakainās sniega trases, un romantiskās ziemas ainavas: Austrija ir ziemas sporta veidu paradīze, kurā katrs var atpūsties pēc savas gaumes – nav nozīmes Jūs izvēlēsieties sportisku vai atpūtas veida variantu.

Austrijā kalnu slēpošanas kūrorti. Austrijā ir neskaitāmi daudz kalnu slēpošanas kūrortvietu ģimenēm, profesionāli darbinieki parūpēsies par bērniem un apmācīs tos slēpot, speciāli izveidotajās bērnu slēpošanas skolās.

 Distanču slēpošana Austrijā ir plaši izplatīta. Klusi jūs slīdat caur sniegoto pasauli, pakāpeniski atrodat savu ritmu un jūtat, kā domas kļūst skaidrākas, kā ziemīgo gaisu jūs ieelpojat dziļi un vienmērīgi.

Es vēlos dabas skaistumu

Austrija atrodas mērenajā klimata joslā, Atlantijas un Centrāleiropas klimata ietekmes pārejas zonā. Austrijai ir raksturīgi četri gadalaiki (pavasaris, vasara, rudens un ziema) ar tipiskiem laika apstākļiem un gaisa temperatūru.

Es vēlos valsts un cilvēku daudzveidību

No divām lietām, austrieši nekad nespēs atteikties: sātīga virtuve un bagāta kultūras sfēra. Māksla un kultūra tas ir vairāk, nekā vienkārši interesanti pavadīta atpūta. Māksla un kultūra tiek uztverta kā daļa no identitātes.Vai tā ir klasiskā mūzika vai mūsdienīgs džazs, vai tā ir uzstāšanās vispasaules zināmajā Vīnes teātrī vai opera – kultūra un daba ideāli saskaņojas viena ar otru – Austrija bez kultūras nav iedomājama.

Es vēlos kultūru

Austrijā gadu garumā izveidojās un saglabājās daudzi apskates objekti un kultūras vērtības. Austrijā ir iespējams apskatīt arhitektūras daudzveidību – sākot ar gotikas, renesances, baroka, un modernisma līdz postmodernizma stila ēkām.

Es vēlos atgriezties

Vēlos nopirkt lētas aviobiļetes uz Austriju un atgriezties, apmeklēt ēku, kur piedzima Mocarts (Zalcburga). Mūsdienās, māja, kurā piedzima Volfgangs Amadejs Mocarts ir viens no apmeklētākajiem muzejiem pasaulē. Ekspozīcija piedāvā apmeklētājiem atrast detalizētu informāciju par slavenā komponista dzīvi – kā viņš uzauga, kad viņš uzsāka komponēt, rakstīt skaņdarbus, viņa attiecības ar ģimeni, un viņa kaisli pret operu.

 

Lēti lidojumi uz Austriju

Lēti lidojumi uz Grācu

no €29947

Iedzīvotāji: 8 414 638 Telefona kods: + 43 Laika josla: GMT +1 Graza ir Austrijas pilsēta, kura ir slavena kā Austijas izglītības centrs. Grazā atrodas 6 universitātes, kurās studē tūkstošiem studentu. Ceļojums uz Grazu ļaus jums izbaudīt ļoti labi saglabājušās vecpilsētas skaistumu un modernās arhitektūras burvību, kas lieliski iekļaujas apkārtējā dabas skaistumā. Lēti lidojumi uz Grazu sniegs jums un jūsu ģimenei iespēju izbaudīt skaisto arhitrktūras pieminekļu burvību Grazas vecpilsētā, kur ir a...

Lēti lidojumi uz Insbruku

no €27425

Iedzīvotāji: 8 414 638 Telefona kods: + 43 Laika josla: GMT +1 Insbruka ir Austrijas pilsēta, kura pasaulē ir slavena kā ziemas sporta centrs, kas pulcina lielu daudzumu tūristu un aktīvas atpūtas cienītājus. Ceļojums uz Insbruku ļaus jums izbaudīt šīs pilsētas pasakaino nakts dzīvi daudzajos klubos un mazajos krodziņos, kur jautrība sit augstu vilni gandrīz visu nakti. Lēti lidojumi uz Insbruku ļaus jums apskatīt skaistās pilsētas baznīcas (pilsētā tās ir 11), kā arī apmeklēt kādu no pieciem klost...

Lēti lidojumi uz Lincu

Iedzīvotāji: 8 414 638 Telefona kods: + 43 Laika josla: GMT +1 Linca ir pasakaina pilsēta Austrijā. Ceļojumi uz Lincu sniegs jums iespēju apmeklēt šīs vēsturiskās pilsētas kultūras pieminekļus un izzināt šīs senās pilsētas interesanto vēsturi kādā no tās muzejiem, piemēram, Lincas rašanās muzejā, Lentos mākslas muzejā, kas ir viens no lielākajiem un slavenākajiem muzejim Austrijā, kā arī Augšējās Austrijas zemes muzejā, kas ir slavens ar saviem interesantajiem un kreatīvajiem eksponātiem. Lēti lidojumi uz...

Lēti lidojumi uz Vīni

Lēti lidojumi uz Vīni

no €4569

Iedzīvotāji: 8 414 638 Telefona kods: + 43 Laika josla: GMT +1 Vīne ir Austrijas galvaspilsēta, kura ir slavena ar pasaulē atzītiem komponistiem, kuri dzimuši šajā satriecošajā pilsētā, kā arī ar apburošo vīnes valsi. Lētie lidojumi uz Vīni sniegs jums iespēju apskatīt šīs pilsētas kultūras un arhitektūras bagātību. Tādas celtnes kā Svētā Stefana katedrāle (Stephansdom), Šēnbrunnas pils (Schloss Schönbrunn) un Vīnes Valsts opera (Wiener Staatsoper), kas ir viena no slavenākajām...

Lēti lidojumi uz Zalcburgu

no €17874

Iedzīvotāji: 8 414 638 Telefona kods: + 43 Laika josla: GMT +1 Zalcburga ir Austijas pilsēta, kura atrodas Alpu kalnu nogāzē un ir slavena kā Volvganga Amadeja Mocarta dzimtene. Zalcburā par godu Mocartam katru gadu tiek rīkots Zalcburgas mūzikas festivāls, kas pulcina daudzus tūristus un mūzikas mīļotājus. Ceļojums uz Zalcburgu sniegs jums iespēju izbaudīt baroka stilā celtās vecpilsētas skaistumu, kas ir pasaules atzīts kultūras centrs. Lētie lidojumi uz Zalcburgu būs neaizmirstams piedzīvojums, ...