Lidojumi uz Briseli

Valstis un galamērķi / Lidojumi uz Beļģija / Lidojumi uz Brisele

  • Iedzīvotāji: ~10403000
  • Valūta: EUR
Lidojumi uz Briseli

Iedzīvotāji: 10 414 336
Telefona kods: + 32
Laika josla: GMT +1

 

Brisele ir Beļģijas galvaspilsēta, kura faktiski tiek uzskatīta arī par Eiropas Savienības galvaspilsētu. Briselē atrodas arī NATO galvenā mītne, tāpēc tā ir pasaules nozīmes pilsēta. Lētie lidojumi uz Briseli sniegs jums iespēju izbaudīt brīnišķīgos Briseles kultūras un arhitektūras pieminekļus. Brisele ir pasaulslavena ar strūklaku Čurājošais puisēns (Manneken Pis) un dzelzs atoma skulptūru (Atomium), kas ir Briseles galvenie simboli. Lētie ceļojumi uz Briseli sniegs jums iespēju apskatīt Briseles Lielo laukumu (Grand-Place/Grote Markt), kas ir slavens ar ievērojamo arhitektūru, kā arī slaveno Briseles operu (La Monnaie/De Munt).

BRISELES LIDOSTAS: Brussels Airport (BRU)         Brussels South Charleroi Airport (CRL)

KĀ TIKT NO/UZ LIDOSTU:

No lidostas uz Briseli var nokļūt ar vilcienu, kurš kursē katras 15 minūtes, tā cena ir 5,20 eiro, brauciena ilgums 15-20 minūtes. Ar 12 un 21 autobusu, kuri kursē katras 20-30 minūtes, kuru cena ir 3-5 eiro. Ar taksometru, kura cena ir 35 eiro.

No lidostas uz Briseli var nokļūt ar autobusu, kurš kursē katras 30 minūtes, tā cena ir 13 eiro. Ar vilcienu, biļetes cena 12 eiro. Ar taksometru, brauciens maksā 90 eiro.

 

Cena ir norādīta 1 personai.

Lēti lidojumi uz Briseli

Aviobiļetes uz Briseli no Rīgas

no €4961

Aviobiļetes uz Briseli no Viļņas

no €5053

Aviobiļetes uz Briseli no Kauņas

no €14255