Liverpūle, Lielbritānija - lētas aviobiļetes / lidojumi uz Liverpūli no Rīgas

Izveidots: 2017.07.24
Kur atrodas Liverpūle  Liverpūle ir pilsēta Lielbritānijā, Ziemeļrietumanglijā, pie Mersijas ietekas Īrijas jūrā.
Kādā valodā runā Liverpūle  Liverpūlē lielākoties runā angļu valodā.
Kāda valūta ir Liverpūle  Sterliņu mārciņas (£) (GBP)
Kāds ir telefona kods Liverpūlē  + 44 ..
Pareizais laiks Liverpūlē  Laika josla: GMT +2

✈ Nepalaid garām iespēju rezervēt lētas aviobiļetes uz Lielbritāniju →  šeit, kā arī iespēju rezervēt lētas aviobiļetes uz Liverpūli →  šeit 

Vispārīga informācija par Liverpūli:

Liverpūle ir Lielbritānijas pilsēta, kura ir slavena ar savu seno vēsturi, daudzveidīgu kultūru un tradīcijam. Svarīgi atzīmēt, ka pasaulē Liverpūle ir pzīstama arī ar slaveno futbola klubu Liverpool F.C. - izmantojiet Ceļotlēti.lv un ieprieciniet futbola fanu ar lielisko ceļojumu uz Liverpūli! Ceļojums uz Liverpūli ļaus Jums apskatīt slavenās grupas The Beatles dzimteni un apmeklēt šīs grupas slaveno muzeju, kā arī Liverpūles muzeju un Liverpūles dzīves muzeju! Ceļotlēti.lv iesaka ceļojuma laikā apskatīt arī skaistās Liverpūles katoļu un anglikāņu katedrāles! Lētas aviobiļetes uz Liverpūli sniegs Jums iespēju apmeklēt prestižākās zirgu skriešanās sacensības - Grand National, kas notiek Eintrijas hipodromā. Nezaudē laiku, izmanto iespēju rezervēt aviobiļetes uz Liverpūli tūlīt pat!

 Nepalaid garām iespēju rezervēt biļetes Rīga - LIVERPŪLE- Rīga →  šeit

Lidostas Liverpūlē:

✈  Liverpool John Lennon Airport (LPL) - Lidosta atrodas 12 kilometrus no Liverpūles. Brauciens līdz pilsētas centram aizņems aptuveni 20 - 30 minūtes.

Rezervēt aviobiļetes uz Liverpool John Lennon Airport (LPL) šeit

Instrukcija, kā rezervēt aviobiļetes uz Liverpūli:

Ceļotlēti.lv informē, kā meklēt lidojumus uz Liverpūli, Angliju:

Ja vēlies rezervēt aviobiļetes uz Angliju, Liverpūli no Rīgas, Ceļotlēti.lv mājas lapā odziņā "Izbraukšana" jāievada lidosta, no kuras taisies lidot, piemēram - Rīga (Rīga (RIX), Latvija) vai Viļņa (Viļņa (VNO), Lietuva) un lodziņā "Ierašanās" ieraksti pilsētu uz kuru vēlaties lidot, piemēram - Liverpūle (LPL), Lielbritānija, vai arī konkrētas lidostas nosaukums (ja Jums ir jālido uz citu Lielbritānijas lidostu). Kalendārā ir iespējams izvēlēties konkrētu lidojuma datumu, savukārt lodziņā "Ceļotājs" ir jāizvēlās pasažieru skaitu. Ja vēlēsies dabūt lētākas aviobiļetes un Tev nav starpības kurā datumā lidot, izmanto Ceļotlēti.lv "Lētāko cenu meklētājs":

 Nepalaid garām iespēju rezervēt lētākas aviobiļetes uz Liverpūli izmantojot opciju → lētāko cenu meklētājs

1.solis Izvēlieties lidojuma maršrutu Lodziņā "Izbraukšana" jāieraksta lidostas nosaukums, no kuras vēlies lidot, lodziņā "Ierašanās" jāieraksta lidosta uz kuru vēlaties lidot.
2.solis Izvēlies lidojuma plānu

Virs lidojuma maršruta atzīmē sev vajadzīgo lidojuma plānu: Lidojums turp un atpakaļ Vienā virzienā

3.solis Izvēlieties lidojuma datumu Spiežot uz kalendāra lodziņiem, izvēlies turpceļa lidojuma datumu un blakuslodziņa atpakaļceļa lidojuma datumu.
4.solis Spied pogu "Meklēt", izvēlieties sev piemērotāko lidojumu un spiediet pogu „Izvēlēties”.
Ja vēlies tikai tiešos lidojumus, atķeksē lauciņu "Bez pārsēšanās"
5.solis Pārbaudi izvēlēto maršrutu!  Pievērsiet uzmanību lidostām, lidojumu datumiem, pārsēšanu laikiem - ja viss apmierina, spiediet "Rezervēt".
6.solis Ievadi informāciju aviobiļešu rezervācijai Ievadi pasažiera vārdu un uzvārdu kā tas ir norādīts pasē, latīņu burtiem, bet bez garumzīmēm un mīkstinajuma zīmēm. Norādi dzimšanas datumu (ja tas tiek prasīts) un personīgo informāciju (ja tas tiek prasīts), nepieciešamības gadījumā, pievieno nododamo bagāžu vai lielo kabīnes bagāžu (šādu opciju piedāvā WizzAir), ja tā nav iekļauta lidojumā.
7.solis Norādi savu kontaktinformāciju Ieraksti tas personas telefona numuru, kura vienmēr ir sazvanāma! Kā arī, obligāti ieraksti e-pasta adresi, lai pēc rezervācijas apmaksas varētu saņemt aviobiļetes uz e-pastu.
8.solis Izvēlies maksājuma veidu Izvēlieties sev ērtāko maksājuma veidu, spiediet pogu „Maksāt”.  Ceļotlēti.lv piedāvā iegādāties aviobiļetes izmantojot tiešo pieslēgumu ar internetbanku, kā arī ir iespējams apmaksāt aviobiļetes ar maksājuma karti un bankas pārskaitījumu. Ceļotlēti.lv piedāvā nopirkt aviobiļetes ofisā - Ģimnāzijas 34/36, Daugavpils
9.solis Saņem aviobiļetes Apstiprinātas elektroniskās aviobiļetes uz Liverpūli Ceļotlēti.lv nosūta uz e-pastu vai arī pa pastu, uz klienta norādīto adresi, ja klientam tā ir ērtāk. Klients var saņemt elektroniskās aviobiļetes izdrukātu versiju Ceļotlēti.lv ofisā.

Ja pēdējā solī pārdomāji rezervēt aviobiļetes un vēlies apskatītes citus variantus un rezervēt biļeti, izmantojiet iespēju nopirkt aviobiļetes šeit

Ceļotlēti.lv piedāvā aviobiļetes uz visām pasaules malām! :)


Ceļotlēti.lv informē tiešie reisi uz Liverpūli no Latvijas NELIDO!

Lidojumu saraksts uz Liverpūli:

Trešdiena rezervēt → šeit

✈ Ryanair tiešais reiss Viļņa - Liverpūle

Sestdiena rezervēt → šeit

✈ Ryanair tiešais reiss Viļņa - Liverpūle

Pievērsiet uzmanību: Papildus tiešajiem reisiem, Ceļotlēti.lv mājas lapā var rezervēt lidojumu ar pārsēšanām uz Liverpūli. Reisi ar pārsēšanām gandrīz vienmēr ir lētāki, nekā tiešie reisi! 

Lidojuma varianti uz Liverpūli ar pārsēšanām / Nesavienoti Low-Cost aviokompāniju reisi:

Ryanair / Wizzair / easyJet / Norwegian - pārsēšanās var būt Barselonā, Berlīnē, Liverpūle un citur (pārsēšanās laiks aptuveni 5 - 20 stundas): 

✈  Lidojuma maršruts: Rīga - Berlīne (SXF) Schoenefeld Liverpūle

✈  Lidojuma maršrutsRīga - Barselona (BCN) Aeropuerto del Prat - Liverpūle

✈  Lidojuma maršrutsRīga - Dublina (DUB) International - Liverpūle

Ceļotlēti.lv piedāvā AKCIJAS cenas uz Liverpūli, Lielbritāniju:

Mājas lapā Ceļotlēti.lv Tu vienmēr atradīsi lētākas aviobiļetes uz Lielbritāniju un Liverpūli!  Ceļotlēti.lv piedāvā aviokompānijau pievilcīgas cenas uz Liverpūli un citām Lielbritānijas pilsētām! Mājas lapā ir iespējams rezervēt lidojumu uz Liverpūli, Lielbritāniju arī ar pārsēšanām. Izmanto Ceļotlēti.lv - un vienmēr saņem lētas aviobiļetes un ērtus lidojumus! 

Ceļotlēti.lv brīdina: ja nevēlies tērēt daudz naudas aviobiļešu iegādei, rezervē aviobiļetes laicīgi - vismaz 1-2 mēnešus pirms ceļojuma!

Ja vēlies rezervēt aviobiļetes no Latvijas un rezervēt aviobiļetes no Rīgas spied → šeit
Ja vēlies rezervēt aviobiļetes no Latvijas un rezervēt aviobiļetes no Liepājas spied → šeit
Ja vēlies rezervēt aviobiļetes no Lietuvas un rezervēt aviobiļetes no Viļņas spied → šeit
Ja vēlies rezervēt aviobiļetes no Lietuvas un rezervēt aviobiļetes no Kauņas spied → šeit
Ja vēlies rezervēt aviobiļetes no Igaunijas un rezervēt aviobiļetes no Tallinas spied → šeit

Vienmēr lētāk, vienmēr ērtāk – Tavs Ceļotlēti.lv

Rezervēt aviobiļeti → šeit
Letāko cenu meklētājs → šeit
☎ (+371) 2970 1117
✉ info@avioagents.lv

 

 

Vēl labāki piedāvājumi
Saņem labākos un lētākos aviobiļešu piedāvājumus vienu reizi nedēļā