LOT Ekonomiskā klase

Izveidots: 2020.02.12

Arī LOT Ekonomiskajā klasē pasažieri ceļo ar komfortu. Ekonomiskās klases lidojumos pa Eiropu bez maksas tiek piedāvāta kafija, tēja, gāzētais, negāzētais ūdens un šokolādes batoniņs. Par mērenu cenu pasažieri var iegādāties gardas sviestmaizes, uzkodas, siltos ēdienus, alkoholiskos un bezalkoholiskos dzērienus no LOT Sky Bar ēdienkartes. Lidojumos uz Nursultānu (agrāk Astana) un Beirūtu Ekonomiskās klases pasažieriem bez maksas piedāvā siltu ēdienu, kas pasniegts uz paplātes.

Tālo distanču reisos divas reizes lidojumu laikā Ekonomiskās klases pasažieriem bez maksas tiek piedāvāti siltie ēdieni un uzkodas, kā arī bezalkoholiskie dzērieni, baltvīns, sarkanvīns un alus. Par papildus maksu var iegādāties ēdienus un dzērienus no LOT Sky Bar ēdienkartes. Lidostās Ekonomiskās klases pasažieri bez maksas var reģistrēties pie LOT reģistrācijas galdiņiem. Ģimenēm ar bērniem tiek piedāvāta prioritārā iekāpšana. Ekonomiskās klases biļetes cenā ir iekļauta viena reģistrējamās bagāžas vienība līdz 23 kg. Izņēmums ir biļetes par SAVER tarifiem lidojumos uz Eiropu un Tuvajiem Austrumiem, kurās bez maksas ir iekļauta tikai rokas bagāža līdz 8kg, un pirmā reģistrējamās bagāžas vienība līdz 23kg maksā 25EUR par vienu virzienu.

Tālo distanču lidojumos ar Boeing 787 Ekonomiskajā klasē ērtie ergomiskie krēsli ir 43cm plati, sēdvietu atzveltnes var atbīdīt līdz 10cm slīpai pozīcijai. Katrai sēdvietai ir 23cm liels ekrāns.

Visās servisa klasēs tiek piedāvātas plašas izklaides iespējas lidojuma laikā - LOT IFE sistēma ir aprīkota ar tālruni, kā arī ar skārienjūtīgu ekrānu un dažādām aplikācijām. Filmu un TV programmu aplikācija piedāvā vairāk kā 100 filmas dažādām gaumēm, populārus TV raidījumus, valodu izvēli. Audio aplikācija piedāvā klausīties gan mūziku, gan audio grāmatas, ar E-lasīšanas aplikāciju var izvēlēties dažādas grāmatas, laikrakstus un žurnālus. Interaktīvā spēļu aplikācija piedāvā plašu spēļu izvēli vienam un vairākiem dalībniekiem ar standarta un 3D grafikām. Interaktīvā karšu aplikācija ļauj pasažieriem saistošā un patīkamā veidā iepazīties ar lidojuma informāciju.

Vēl labāki piedāvājumi
Saņem labākos un lētākos aviobiļešu piedāvājumus vienu reizi nedēļā