LOT JAUNUMI VASARAS LIDOJUMU SARAKSTĀ

Izveidots: 2020.02.21

Sākoties jaunajam Vasaras lidojumu sarakstam, no 30.marta poļu nacionālā lidsabiedrība LOT uzsāk regulārus tiešos lidojumus uz Ostravu Čehijā.

Lidojumi maršrutā Varšava – Ostrava – Varšava tiks veikti 5 reizes nedēļā ar lidmašīnām Bombardier DHC-8Q400 un lidojuma ilgums būs viena stunda. Ērti savienotie lidojumi no Rīgas otrdienās un piektdienās. Izlidošana no Rīgas 14:10, bet ielidošana Varšavā 14:30 pēc vietējā laika, tālāk izlidošana no Varšavas 15:30 un ielidošana Ostravā 16:30 pēc vietējā laika. No Ostravas ērti savienotie lidojumi ar Rīgu pirmdienās, ceturtdienās, sestdienās. Izlidošana no Ostravas 13:25, ielidošana Varšavā 14:30, tad izlidošana no Varšavas 15:25 un ielidošana Rīgā 17:45 pēc vietējā laika.

Ostrava, dēvēta arī par Čehijas dzelzs sirdi, atrodas Morāvijas-Silēzijas apgabala centrā, netālu no robežas ar Poliju. Trešā lielākā Čehijas pilsēta Ostrava, kas agrāk bijis nozīmīgs ogļu ieguves un metalurģijas centrs, pašlaik ir kļuvusi par vietu, kur notiek dažādi festivāli un kultūras pasākumi, ļaujot izbaudīt neparastu atmosfēru. Galvenie apskates objekti pilsētā ir saistīti ar ogļu ieguvi un metalurģiju, arī kultūras pasākumu organizatori kā norises vietu mēdz izvēlēties industriālus objektus.

No 1.jūlija LOT atjauno sezonālos lidojumus uz Palangu. Lidojumi maršrutā Varšava – Palanga – Varšava tiks veikti 6 reizes nedēļā ar ar lidmašīnām Bombardier DHC-8Q400. Lidojuma ilgums būs 1 stunda un 20 minūtes. Lidojumi tiks veikti līdz 30. septembrim.

Vēl labāki piedāvājumi
Saņem labākos un lētākos aviobiļešu piedāvājumus vienu reizi nedēļā