LOT POLISH AIRLINES ieplānoja lidojumus uz BEIJING-DAXING

Izveidots: 2020.02.19

LOT POLISH AIRLINES ieplānoja lidojumus uz BEIJING-DAXING jau no šā gada 15.janvāra


Saistībā ar Pasaules Veselības Organizācijas (PVO) paziņojumiem par koronavīrusa straujo izplatību aviokompānija LOT patlaban ir īslaicīgi pārtraukusi lidojumus uz Pekinu līdz šī gada 28.martam.

Līdz ar jauna reisa atvēršanu uz Beijing-Daxing starptautisko lidostu (PKX) Polijas nacionālā lidsabiedrība LOT katru dienu veiks lidojumus uz Ķīnas galvaspilsētu Pekinu jeb Beijing. LOT Polish Airlines izpildis četras reizes nedēļā uz jauno Daxing lidostu un turpinās jau esošos lidojumus no Varšavas uz Pekinas Beijing galvaspilsētas lidostu (PEK).

Jaunā Beijing-Daxing lidosta ir Pekinas jeb Beijing otra starptautiskā lidosta. Lidostu ir projektējis slavenais Zaha Hadid Arhitektu Birojs. Lidosta ar savu vienotās struktūras termināla ēku ir lielākā un modernākā lidosta Ķīnā un viena no lielākajām un modernākajām lidostām pasaulē. Lidostai ir unikāla forma, kas atgādina lielu, sešstūrainu “kosmosa jūras zvaigzni”. Pateicoties Daxing lidostas termināla arhitektūrai, pēc aviācijas ekspertu domām, lidosta ir viena no ērtākajām lielajām lidostām tranzīta pasažieriem. Daxing lidostai ir 4 skrejceļi, un tās ietilpība ir 72 miljoni pasažieru un 20 miljoni tonnu kravu gadā.

LOT lidojumu laiki uz Beijing-Daxing lidostu ir pielāgoti tā, lai nodrošinātu ērtu transfēru caur Varšavas Chopin lidostu savienotajos lidojumos no Rīgas, Viļņas, Tallinas un daudzām citām Eiropas lidostām. Lidojuma ilgums no Varšavas uz Beijing-Daxing ir nepilnas 9 stundas. Savienotajos lidojumos no Rīgas caur Varšavu uz Beijing-Daxing LOT izlido plkst. 18:20 no Rīgas un ielido galamērķī nākamajā dienā plkst. 14:20, bet no Beijing-Daxing izlido plkst. 16:00 un ielido Rīgā plkst. 22:20. Norādīti vietējie lidojumu laiki. Tranzītlaiks Varšavā ir 2 stundas.

Līdzīgi kā visos pārējos LOT tālo distanču lidojumos arī reisi uz Ķīnas galvaspilsētu tiek veikti ar modernajām un komfortablajām lidmašīnām Boeing787-8 un Boeing787-9. Lidojumos uz Beijing ir iespēja izvēlēties reģionālo Āzijas virtuvi ar ķīniešu ēdieniem.

Vēl labāki piedāvājumi
Saņem labākos un lētākos aviobiļešu piedāvājumus vienu reizi nedēļā