LOT Premium Ekonomiskā klase

Izveidots: 2020.02.10

LOT Premium Ekonomiskā klase ir servisa klase starp Biznesa un Ekonomisko klasi – ieviesta visos LOT tālo distanču lidojumos, kā arí visos lidojumos uz Eiropu un Tuvajiem Austrumiem. Biznesa un Premium ekonomiskā servisa klases nav pieejamas tikai iekšzemes lidojumos pa Poliju. Ceļotāji var novērtēt augstāku, biznesa klasei līdzvērtīgu komfortu par pieņemamām biļešu cenām.

Premium Ekonomiskajā klasē krēsli ir izvietoti kabīnes priekšgalā tūlīt aiz Biznesa klases vietām. Lidojuma laikā šīs klases pasažieriem bez papildus maksas tiek piedāvāti izsmalcināti ēdieni, plaša alkoholisko un bezalkoholisko dzērienu izvēle, jaunākie preses izdevumi. Tāpat kā LOT Biznesa klasē arī Premium Ekonomiskajā klasē lidojumos uz Tokiju, Seulu, Pekinu, Singapūru un Deli pasažieri var nobaudīt arī gardus ēdienus no Āzijas virtuves.

Lidostās pasažieriem ir Biznesa klases privilēģijas, t.i., reģistrācija pie Biznesa klases galdiņiem, ātrā drošības kontrole, prioritārā iekāpšana, ātra reģistrētās bagāžas saņemšana un atsevišķs LOT Transfēra Centrs Varšavas lidostā.

Premium Ekonomiskās klases pasažieri par 30EUR (120PLN) maksu var izmantot LOT biznesa zāļu „Polonez” un „Mazurek” ērtības Varšavas lidostas tranzīta zonā.

Visos tālo distanču lidojumos ar Boeing 787 sēdvietas atrodas lidmašīnas priekšpusē un ir speciāli veidotas tā, lai nodalītu pasažieru privāto zonu. Sēdvietas ir izkārtotas konfigurācijā 2-3-2. 50cm platos, ērtos ergonomiskos krēslus var nolaist līdz 15cm slīpai pozīcijai un tiem ir augšup, lejup kustināms galvas paliktnis, kā arī pagarināts kāju balsts ar uz leju noliecamu balsta virsmu. Katrai sēdvietai ir 27cm liels interaktīvs ekrāns.

Premium Ekonomiskās klases pasažieri visos lidojumos bez maksas var pārvadāt 2 reģistrējamās bagāžas vienības, katrā līdz 23 kg.

Vēl labāki piedāvājumi
Saņem labākos un lētākos aviobiļešu piedāvājumus vienu reizi nedēļā