Menorka, Spānija - lētas aviobiletes / lidojumi Rīga - Menorka

Izveidots: 2017.07.21

Pasakaini skaista Menorka ir viena no Baleāru salām, kas pieder Spānijai un atrodas Vidusjūrā. Menorka tiek devēta par "uguns un vēju" salu. Daudzi tūristi, kas ir apmeklējuši šo Spānijas salu, uzsver, ka Menorka ir kā muzejs zem atklātām debesīm! Neskatoties uz to, ka Menorka atodas kaimiņos Palmai, abas salas ļoti atšķiras. Menorkā Jūs neatradīsiet debesskrāpjus vai Vidussjuras piekrastei raksturīgus iepirkšanās  un viesnīcu kompleksus. Menorkas salā augstceltnes ir aizliegtas ar likumu. Ēkas nevar būt vairāk par trīs stāviem, jumtiem jābūt augsnes krāsā, tostarp ēku sienām jābūt baltā krāsā. Tas padara Menorku atšķirīgu no citām Spānijas salām. Menorka noteikti iepatīksies mierīgas aptūtas cienītājiem - dzīve salā ir mērena, bez steigas. Ceļojums uz Menorku ļaus izbaudīt patīkamu Vidusjūras klimatu, siltu jūru un skaistu dabu. Menorka neatstās vienaldzīgu nevienu! Izmanto iespēju rezervēt aviobiļetes uz Menorku jau tagad!

Ceļotlēti.lv iesaka iepazīties: noderīga informācija par Menorku (Spānija):

Kur atrodas Menorka Menorka ir Spnijas sala, kas atrodas Vidusjūras rietumos, blakus Maljorkai.
Kādā valodā runā Menorkā Iedzīvotāji Menorkā runā spāņu valodā, bet daudzi brīvi runā arī angļu valodu.
Kāda valūta ir Menorkā Eiro (€) (EUR)
Kāds ir telefona kods Menorkā + 34 ..
Pareizais laiks Menorkā Laika josla: GMT +2

✈ Nepalaid garām iespēju rezervēt biļetes Rīga - Menorka - Rīga →  šeit

Ceļotlēti.lv ir iespējams rezervēt lidojumu uz Menorkas lidostu:

Menorca Airport (MAH)

Lidosta atrodas 5 kilometrus no Maonas (Menorkas galvaspilsēta) pilsētas centra. Brauciens līdz pilsētas centram aizņems aptuveni 10-15 minūtes

Vēlies rezervēt lētākas aviobiļetes uz Menorku, bet nezini kā? Ceļotlēti.lv parūpēsies, lai Tavs ceļojums uz Spāniju / ceļojums uz Menorku būtu neaizmirstams!

! Viss, ko Tev jādara, ir jāseko Ceļotlēti.lv aviobiļešu pirkšanas instrukcijai, kas palīdzēs iegādāties aviobiļetes uz Menorku. 

✈ Nepalaid garām iespēju rezervēt lētas aviobiļetes uz Spāniju →  šeit, kā arī iespēju rezervēt lētas aviobiļetes uz Menorku →  šeit

Instrukcija, kā rezervēt aviobiļetes internetā - aviobiļetes uz Menorku:

1.solis Izvēlieties lidojuma maršrutu Lodziņā "Izbraukšana" jāieraksta lidostas nosaukums, no kuras vēlies lidot, lodziņā "Ierašanās" jāieraksta lidosta uz kuru vēlaties lidot.
2.solis Izvēlies lidojuma plānu

Virs lidojuma maršruta atzīmē sev vajadzīgo lidojuma plānu: Lidojums turp un atpakaļ Vienā virzienā

3.solis Izvēlieties lidojuma datumu Spiežot uz kalendāra lodziņiem, izvēlies turpceļa lidojuma datumu un blakuslodziņa atpakaļceļa lidojuma datumu.
4.solis Spied pogu "Meklēt", izvēlieties sev piemērotāko lidojumu un spiediet pogu „Izvēlēties”.
Ja vēlies tikai tiešos lidojumus, atķeksē lauciņu "Bez pārsēšanās"
5.solis Pārbaudi izvēlēto maršrutu!  Pievērsiet uzmanību lidostām, lidojumu datumiem, pārsēšanu laikiem - ja viss apmierina, spiediet "Rezervēt".
6.solis Ievadi informāciju aviobiļešu rezervācijai Ievadi pasažiera vārdu un uzvārdu kā tas ir norādīts pasē, latīņu burtiem, bet bez garumzīmēm un mīkstinajuma zīmēm. Norādi dzimšanas datumu (ja tas tiek prasīts) un personīgo informāciju (ja tas tiek prasīts), nepieciešamības gadījumā, pievieno nododamo bagāžu vai lielo kabīnes bagāžu (šādu opciju piedāvā WizzAir), ja tā nav iekļauta lidojumā.
7.solis Norādi savu kontaktinformāciju Ieraksti tas personas telefona numuru, kura vienmēr ir sazvanāma! Kā arī, obligāti ieraksti e-pasta adresi, lai pēc rezervācijas apmaksas varētu saņemt aviobiļetes uz e-pastu.
8.solis Izvēlies maksājuma veidu Izvēlieties sev ērtāko maksājuma veidu, spiediet pogu „Maksāt”.  Ceļotlēti.lv piedāvā iegādāties aviobiļetes izmantojot tiešo pieslēgumu ar internetbanku, kā arī ir iespējams apmaksāt aviobiļetes ar maksājuma karti un bankas pārskaitījumu. Ceļotlēti.lv piedāvā nopirkt aviobiļetes ofisā - Ģimnāzijas 34/36, Daugavpils
9.solis Saņem aviobiļetes Apstiprinātas elektroniskās aviobiļetes uz Menorku Ceļotlēti.lv nosūta uz e-pastu vai arī pa pastu, uz klienta norādīto adresi, ja klientam tā ir ērtāk. Klients var saņemt elektroniskās aviobiļetes izdrukātu versiju Ceļotlēti.lv ofisā.

Ja pēdējā solī pārdomāji rezervēt aviobiļetes un vēlies apskatītes citus variantus un rezervēt biļeti, izmantojiet iespēju nopirkt aviobiļetes šeit

Ceļotlēti.lv piedāvā aviobiļetes uz visām pasaules malām! :)

Ceļotlēti.lv informē, kā meklēt lidojumus uz Menorku, Spānijā:

Ja vēlies rezervēt aviobiļetes uz Spāniju, Menorka no Rīgas, Ceļotlēti.lv mājas lapā odziņā "Izbraukšana" jāievada lidosta, no kuras taisies lidot, piemēram - Rīga (Rīga (RIX), Latvija) vai Viļņa (Viļņa (VNO), Lietuva) un lodziņā "Ierašanās" ieraksti pilsētu uz kuru vēlaties lidot, piemēram - Menorka (MAH), Spānija, vai arī konkrētas lidostas nosaukums (ja Jums ir jālido uz citu Spānijas lidostu). Kalendārā ir iespējams izvēlēties konkrētu lidojuma datumu, savukārt lodziņā "Ceļotājs" ir jāizvēlās pasažieru skaitu. Ja vēlēsies dabūt lētākas aviobiļetes un Tev nav starpības kurā datumā lidot, izmanto Ceļotlēti.lv "Lētāko cenu meklētājs":

✈ Nepalaid garām iespēju rezervēt lētākas aviobiļetes uz Menorku / biļetes uz Spāniju izmantojot opciju → lētāko cenu meklētājs

Ceļotlēti.lv informē tiešie reisi uz Menorku no Latvijas un Lietuvas NELIDO!

Pievērsiet uzmanību: Ceļotlēti.lv mājas lapā var rezervēt lidojumu ar pārsēšanām uz Menorku/ Spāniju

Ceļotlēti.lv piedāvā rezervēt unikālu variantu -  lidojumi uz Menorku no Rīgas:

Nesavienoti Low-Cost aviokompāniju reisi

Ryanair / WizzAir / Norwegian / easyJet - pārsēšanās var būt Londonā, Bistolē, Notingemā un citur (pārsēšanās laiks aptuveni 5 - 20 stundas): 

✈  Lidojuma maršruts: Rīga - Bristole (BRS) Bristol Airport Menorka

✈  Lidojuma maršrutsRīga -  Londona (LTN) Luton Airport - Menorka

✈  Lidojuma maršrutsRīga - Notingema (EMA) East Midlands - Menorka

Ceļotlēti.lv piedāvā AKCIJAS cenas uz Menorku, kā arī akcijas cenas uz Spāniju:

Mājas lapā Ceļotlēti.lv Tu vienmēr atradīsi lētākas aviobiļetes uz Spāniju un lētākas aviobiļetes uz Menorku! Ceļotlēti.lv piedāvā aviokompānijas Ryanair pievilcīgas cenas uz Menorkas salu un citām Spānijas pilsētām! Mājas lapā ir iespējams rezervēt lidojumu uz MenorkuSpāniju tikai ar pārsēšanām. Izmanto Ceļotlēti.lv un vienmēr saņem lētas aviobiļetes un ērtus lidojumus!  

Ceļotlēti.lv brīdina: ja nevēlies tērēt daudz naudas aviobiļešu iegādei, rezervē aviobiļetes laicīgi! 

Ja vēlies rezervēt aviobiļetes no Latvijas un rezervēt aviobiļetes no Rīgas spied → šeit
Ja vēlies rezervēt aviobiļetes no Latvijas un rezervēt aviobiļetes no Liepājas spied → šeit
Ja vēlies rezervēt aviobiļetes no Lietuvas un rezervēt aviobiļetes no Viļņas spied → šeit
Ja vēlies rezervēt aviobiļetes no Lietuvas un rezervēt aviobiļetes no Kauņas spied → šeit
Ja vēlies rezervēt aviobiļetes no Igaunijas un rezervēt aviobiļetes no Tallinas spied → šeit

Vienmēr lētāk, vienmēr ērtāk – Tavs Ceļotlēti.lv

Rezervēt aviobiļeti → šeit
Letāko cenu meklētājs → šeit
☎ (+371) 2970 1117
✉ info@avioagents.lv

 

Vēl labāki piedāvājumi
Saņem labākos un lētākos aviobiļešu piedāvājumus vienu reizi nedēļā