Notingema, Lielbritānija - lētas aviobiļetes uz East Midlands

Izveidots: 2017.07.25
Kur atrodas Notingema  Notingema ir pilsēta Lielbritānijā. Notingemšīras grāfistes administratīvais centrs, kas  atrodas Austrummidlendā, Anglijā. 
Kādā valodā runā Notingemā  Notingemā lielākoties runā angļu valodā.
Kāda valūta ir Notingemā  Sterliņu mārciņas (£) (GBP)
Kāds ir telefona kods Notingemā  + 44 ..
Pareizais laiks Notingemā  Laika josla: GMT +0

✈ Nepalaid garām iespēju rezervēt lētas aviobiļetes uz Lielbritāniju →  šeit, kā arī iespēju rezervēt lētas aviobiļetes uz Notingemu →  šeit 

Vispārīga informācija par Notingemu:

Notingema - pilsēta, kas atrodas pašā Anglijas sirdī, ir slavena ar to, ka pēc leģendas tās apkārtnes mežos savulāik ir dzīvojis Robins Huds! Šīs fakts piesaista piedzīvojumu mīlošus tūristus. Daudzas ekskursijas un kultūras programmas tiek veltītas stāstiem par Robina Huda varoņdarbiem un piedzīvojumiem. Robins Huds kļuva Notingemas vizītkarti - viņa vārdā ir nosauktas ielas, restorāni un krogi. Šodien Notingema ir mūsdienīga lielpilsēta, kurā neskatoties uz straujo rūpniecības attīstību un pilsētas modernizāciju, izdevās saglabāt vērtīgākus vēstures un arhitektūras pieminekļus. Notingema bieži tiek saukta par Anglijas kultūras galvaspilsētu, kā arī, pateicoties daudziem tirdzniecības centriem un veikaliem - Anglijas šopinga centru. Notingema ir interesanta un daudzveidīga pilsēta, kas aizraus ikvienu tas apmeklētāju - šeit būs intersanti gan pieaugušiem, gan bērniem! Nezaudē laiku, izmanto piedāvājumu no Ceļotlēti.lv - rezervēt aviobiļetes uz Notingemu tūlīt pat!

 Nepalaid garām iespēju rezervēt biļetes Rīga - NOTINGEMA - Rīga →  šeit

Lidostas Notingemā:

✈ Nottingham (EMA) East Midlands - Lidosta atrodas 24 kilometrus no Notingemas. Brauciens līdz pilsētas centram aizņems aptuveni 50-60 minūtes.

Rezervēt aviobiļetes uz Nottingham (EMA) East Midlands šeit

Instrukcija, kā rezervēt aviobiļetes uz Notingemu:

Ceļotlēti.lv informē, kā meklēt lidojumus uz Notingemu, Lielbritāniju:

Ja vēlies rezervēt aviobiļetes uz Lielbritāniju, Edinburgu no Rīgas, Ceļotlēti.lv mājas lapā odziņā "Izbraukšana" jāievada lidosta, no kuras taisies lidot, piemēram - Rīga (Rīga (RIX), Latvija) vai Viļņa (Viļņa (VNO), Lietuva) un lodziņā "Ierašanās" ieraksti pilsētu uz kuru vēlaties lidot, piemēram - Notingema, Visas lidostas (NQT), Lielbritānija, vai arī konkrētas lidostas nosaukums (ja Jums ir jālido uz citu Lielbritānijas lidostu). Kalendārā ir iespējams izvēlēties konkrētu lidojuma datumu, savukārt lodziņā "Ceļotājs" ir jāizvēlās pasažieru skaitu. Ja vēlēsies dabūt lētākas aviobiļetes un Tev nav starpības kurā datumā lidot, izmanto Ceļotlēti.lv "Lētāko cenu meklētājs":

 Nepalaid garām iespēju rezervēt lētākas aviobiļetes uz Notingemu izmantojot opciju → lētāko cenu meklētājs

1.solis Izvēlieties lidojuma maršrutu Lodziņā "Izbraukšana" jāieraksta lidostas nosaukums, no kuras vēlies lidot, lodziņā "Ierašanās" jāieraksta lidosta uz kuru vēlaties lidot.
2.solis Izvēlies lidojuma plānu

Virs lidojuma maršruta atzīmē sev vajadzīgo lidojuma plānu: Lidojums turp un atpakaļ Vienā virzienā

3.solis Izvēlieties lidojuma datumu Spiežot uz kalendāra lodziņiem, izvēlies turpceļa lidojuma datumu un blakuslodziņa atpakaļceļa lidojuma datumu.
4.solis Spied pogu "Meklēt", izvēlieties sev piemērotāko lidojumu un spiediet pogu „Izvēlēties”.
Ja vēlies tikai tiešos lidojumus, atķeksē lauciņu "Bez pārsēšanās"
5.solis Pārbaudi izvēlēto maršrutu!  Pievērsiet uzmanību lidostām, lidojumu datumiem, pārsēšanu laikiem - ja viss apmierina, spiediet "Rezervēt".
6.solis Ievadi informāciju aviobiļešu rezervācijai Ievadi pasažiera vārdu un uzvārdu kā tas ir norādīts pasē, latīņu burtiem, bet bez garumzīmēm un mīkstinajuma zīmēm. Norādi dzimšanas datumu (ja tas tiek prasīts) un personīgo informāciju (ja tas tiek prasīts), nepieciešamības gadījumā, pievieno nododamo bagāžu vai lielo kabīnes bagāžu (šādu opciju piedāvā WizzAir), ja tā nav iekļauta lidojumā.
7.solis Norādi savu kontaktinformāciju Ieraksti tas personas telefona numuru, kura vienmēr ir sazvanāma! Kā arī, obligāti ieraksti e-pasta adresi, lai pēc rezervācijas apmaksas varētu saņemt aviobiļetes uz e-pastu.
8.solis Izvēlies maksājuma veidu Izvēlieties sev ērtāko maksājuma veidu, spiediet pogu „Maksāt”.  Ceļotlēti.lv piedāvā iegādāties aviobiļetes izmantojot tiešo pieslēgumu ar internetbanku, kā arī ir iespējams apmaksāt aviobiļetes ar maksājuma karti un bankas pārskaitījumu. Ceļotlēti.lv piedāvā nopirkt aviobiļetes ofisā - Ģimnāzijas 34/36, Daugavpils
9.solis Saņem aviobiļetes Apstiprinātas elektroniskās aviobiļetes uz Notingemu  Ceļotlēti.lv nosūta uz e-pastu vai arī pa pastu, uz klienta norādīto adresi, ja klientam tā ir ērtāk. Klients var saņemt elektroniskās aviobiļetes izdrukātu versiju Ceļotlēti.lv ofisā.

Ja pēdējā solī pārdomāji rezervēt aviobiļetes un vēlies apskatītes citus variantus un rezervēt biļeti, izmantojiet iespēju nopirkt aviobiļetes šeit

Ceļotlēti.lv piedāvā aviobiļetes uz visām pasaules malām! :)

Lidojumu saraksts uz Notingemu / tiešie reisi uz Notingemu:

Pirmdiena rezervēt → šeit

✈ Ryanair tiešais reiss Rīga - Notingema

Trešdiena rezervēt → šeit

✈ Ryanair tiešais reiss Rīga - Notingema

Piektdiena rezervēt → šeit

✈ Ryanair tiešais reiss Rīga - Notingema

Pievērsiet uzmanību: Papildus tiešajiem reisiem, Ceļotlēti.lv mājas lapā var rezervēt lidojumu ar pārsēšanām uz Notingemu. Reisi ar pārsēšanām gandrīz vienmēr ir lētāki, nekā tiešie reisi! 

Lidojuma varianti uz Notingemu ar pārsēšanām / Savienotie reisi uz Notingemu:

1. Brussels Airlines - pārsēšanās Briselē (pārsēšanās laiks aptuveni 5-10 stundas)

✈  Lidojuma maršrutsRīga - Brisele (BRU) National - Notingema

Lidojuma varianti uz Notingemu ar pārsēšanām / Nesavienoti Low-Cost aviokompāniju reisi:

Ryanair / Wizzair / easyJet / Norwegian - pārsēšanās var būt Barselonā, Dublinā, Berlīnē un citur (pārsēšanās laiks aptuveni 5 - 20 stundas): 

✈  Lidojuma maršruts: Rīga - Barselona (BCN) Aeropuerto del Prat - Notingema

✈  Lidojuma maršrutsRīga - Dublina (DUB) International - Notingema

✈  Lidojuma maršruts: Rīga - Berlīne (SXF) Schoenefeld - Notingema

Ceļotlēti.lv piedāvā AKCIJAS cenas uz Notingemu, Lielbritāniju:

Mājas lapā Ceļotlēti.lv Tu vienmēr atradīsi lētākas aviobiļetes uz Lielbritāniju un Notingemu!  Ceļotlēti.lv piedāvā aviokompāniju pievilcīgas cenas uz Notingemu un citām Lielbritānijas pilsētām! Mājas lapā ir iespējams rezervēt lidojumu uz Notingemu, Lielbritāniju arī ar pārsēšanām. Izmanto Ceļotlēti.lv - un vienmēr saņem lētas aviobiļetes un ērtus lidojumus! 

Ceļotlēti.lv brīdina: ja nevēlies tērēt daudz naudas aviobiļešu iegādei, rezervē aviobiļetes laicīgi - vismaz 1-2 mēnešus pirms ceļojuma!

Ja vēlies rezervēt aviobiļetes no Latvijas un rezervēt aviobiļetes no Rīgas spied → šeit
Ja vēlies rezervēt aviobiļetes no Latvijas un rezervēt aviobiļetes no Liepājas spied → šeit
Ja vēlies rezervēt aviobiļetes no Lietuvas un rezervēt aviobiļetes no Viļņas spied → šeit
Ja vēlies rezervēt aviobiļetes no Lietuvas un rezervēt aviobiļetes no Kauņas spied → šeit
Ja vēlies rezervēt aviobiļetes no Igaunijas un rezervēt aviobiļetes no Tallinas spied → šeit

Vienmēr lētāk, vienmēr ērtāk – Tavs Ceļotlēti.lv

Rezervēt aviobiļeti → šeit
Letāko cenu meklētājs → šeit
☎ (+371) 2970 1117
✉ info@avioagents.lv

 

Vēl labāki piedāvājumi
Saņem labākos un lētākos aviobiļešu piedāvājumus vienu reizi nedēļā