Palma de Maljorka, Spānija - lētas aviobiļetes uz Palmu no Ceļotlēti.lv

Izveidots: 2017.07.21

Palma (vairāk pazīstama kā Palma de Maljorka) ir populāra Spānijas pilsēta, kas atrodas Maljorkas salā. Palmu tiek uzskatīta par vienu no iecienītākajām Spānijas pilsētām tūristu vidū. Ceļojums uz Palmu ļaus izbaudīt pasakaino Vidusjūras klimatu, skaistas smilšu pludmales, kā arī apskatīt skaistakās pilsētas vietas. Ceļotlēti.lv iesaka ceļojuma laikā obligāti apmeklēt  vēsturiskas vietas, piemēram, slaveno Palmas pili - Palacio Real de la Almudaina, tūristu iecienīto muzeju - Museo de Mallorca, Palmas katerdāli - La Seu Palma Cathedral, kā arī ievērības cienīgo ostu - Port de Palma de Mallorca. Ja esat ieplānojuši ceļojumu kopā ar bērniem, obligāti apmeklējiet atrakciju parku - Dinopark. Izmanto iespēju rezervēt aviobiļetes uz Palmu tūlīt pat! Ceļotlēti.lv lēti lidojumi uz Maljorku ļaus Jums pavadīt pasakainas brīvdienas kopā ar visu ģimeni, jo Palma ir ideāla vieta, kur pavadīt atvaļinājumu un lieliski atpūsties.

Ceļotlēti.lv iesaka iepazīties: noderīga informācija par Palmu (Maljorka):

Kur atrodas Palma Palma ir pilsēta Spānijā, kas atrodas Maļorkas salā Vidusjūras rietumos.
Kādā valodā runā Palma Iedzīvotāji Maljorkā runā spāņu valodā, bet daudzi brīvi runā arī angļu valodu.
Kāda valūta ir Palma Eiro (€) (EUR)
Kāds ir telefona kods Palma + 34 ..
Pareizais laiks Palma Laika josla: GMT +2

✈ Nepalaid garām iespēju rezervēt biļetes Rīga - Palma - Rīga →  šeit

Ceļotlēti.lv ir iespējams rezervēt lidojumu uz Palmas (Maljorka) lidostu:

Palma's city airport (PMI)

Lidosta atrodas 9 kilometrus no Palmas pilsētas centra. Brauciens līdz pilsētas centram aizņems aptuveni 20 minūtes

Vēlies rezervēt lētākas aviobiļetes uz Maljorku, bet nezini kā? Ceļotlēti.lv parūpēsies, lai Tavs ceļojums uz Spāniju / ceļojums uz Maljorku būtu neaizmirstams!

! Viss, ko Tev jādara, ir jāseko Ceļotlēti.lv aviobiļešu pirkšanas instrukcijai, kas palīdzēs iegādāties aviobiļetes uz Palmu. 

✈ Nepalaid garām iespēju rezervēt lētas aviobiļetes uz Spāniju →  šeit, kā arī iespēju rezervēt lētas aviobiļetes uz Palmu→  šeit

Instrukcija, kā rezervēt aviobiļetes internetā - aviobiļetes uz Palmu:

1.solis Izvēlieties lidojuma maršrutu Lodziņā "Izbraukšana" jāieraksta lidostas nosaukums, no kuras vēlies lidot, lodziņā "Ierašanās" jāieraksta lidosta uz kuru vēlaties lidot.
2.solis Izvēlies lidojuma plānu

Virs lidojuma maršruta atzīmē sev vajadzīgo lidojuma plānu: Lidojums turp un atpakaļ Vienā virzienā

3.solis Izvēlieties lidojuma datumu Spiežot uz kalendāra lodziņiem, izvēlies turpceļa lidojuma datumu un blakuslodziņa atpakaļceļa lidojuma datumu.
4.solis Spied pogu "Meklēt", izvēlieties sev piemērotāko lidojumu un spiediet pogu „Izvēlēties”.
Ja vēlies tikai tiešos lidojumus, atķeksē lauciņu "Bez pārsēšanās"
5.solis Pārbaudi izvēlēto maršrutu!  Pievērsiet uzmanību lidostām, lidojumu datumiem, pārsēšanu laikiem - ja viss apmierina, spiediet "Rezervēt".
6.solis Ievadi informāciju aviobiļešu rezervācijai Ievadi pasažiera vārdu un uzvārdu kā tas ir norādīts pasē, latīņu burtiem, bet bez garumzīmēm un mīkstinajuma zīmēm. Norādi dzimšanas datumu (ja tas tiek prasīts) un personīgo informāciju (ja tas tiek prasīts), nepieciešamības gadījumā, pievieno nododamo bagāžu vai lielo kabīnes bagāžu (šādu opciju piedāvā WizzAir), ja tā nav iekļauta lidojumā.
7.solis Norādi savu kontaktinformāciju Ieraksti tas personas telefona numuru, kura vienmēr ir sazvanāma! Kā arī, obligāti ieraksti e-pasta adresi, lai pēc rezervācijas apmaksas varētu saņemt aviobiļetes uz e-pastu.
8.solis Izvēlies maksājuma veidu Izvēlieties sev ērtāko maksājuma veidu, spiediet pogu „Maksāt”.  Ceļotlēti.lv piedāvā iegādāties aviobiļetes izmantojot tiešo pieslēgumu ar internetbanku, kā arī ir iespējams apmaksāt aviobiļetes ar maksājuma karti un bankas pārskaitījumu. Ceļotlēti.lv piedāvā nopirkt aviobiļetes ofisā - Ģimnāzijas 34/36, Daugavpils
9.solis Saņem aviobiļetes Apstiprinātas elektroniskās aviobiļetes uz Palmu (Maljorku) Ceļotlēti.lv nosūta uz e-pastu vai arī pa pastu, uz klienta norādīto adresi, ja klientam tā ir ērtāk. Klients var saņemt elektroniskās aviobiļetes izdrukātu versiju Ceļotlēti.lv ofisā.

Ja pēdējā solī pārdomāji rezervēt aviobiļetes un vēlies apskatītes citus variantus un rezervēt biļeti, izmantojiet iespēju nopirkt aviobiļetes šeit

Ceļotlēti.lv piedāvā aviobiļetes uz visām pasaules malām! :)

Ceļotlēti.lv informē, kā meklēt lidojumus uz Palmu, Maljorku:

Ja vēlies rezervēt aviobiļetes uz Spāniju, Palmu no Rīgas, Ceļotlēti.lv mājas lapā odziņā "Izbraukšana" jāievada lidosta, no kuras taisies lidot, piemēram - Rīga (Rīga (RIX), Latvija) vai Viļņa (Viļņa (VNO), Lietuva) un lodziņā "Ierašanās" ieraksti pilsētu uz kuru vēlaties lidot, piemēram - Palma (PMI), Spānija, vai arī konkrētas lidostas nosaukums (ja Jums ir jālido uz citu Spānijas lidostu). Kalendārā ir iespējams izvēlēties konkrētu lidojuma datumu, savukārt lodziņā "Ceļotājs" ir jāizvēlās pasažieru skaitu. Ja vēlēsies dabūt lētākas aviobiļetes un Tev nav starpības kurā datumā lidot, izmanto Ceļotlēti.lv "Lētāko cenu meklētājs":

✈ Nepalaid garām iespēju rezervēt lētākas aviobiļetes uz Palmu (rezervēt lētākas aviobiļetes uz Palma de Maljorka) / biļetes uz Spāniju izmantojot opciju → lētāko cenu meklētājs

! Pirms rezervēt aviobiļetes uz Spānijas populārāko pilsētu, ieskaties, Ceļotlēti.lv apkopoja tiešo reisu sarakstu uz Palmu de Maljorku!

Tiešie reisi uz Palmu / tiešie reisi uz Spāniju / lidojumu saraksts uz Palmu de Maljorku:

Otrdiena cenas sākot no €44!

KAUŅA - Palma

✈ Ryanair tiešais reiss Kauņa - Palma

Sestdiena cenas sākot no €44!

KAUŅA - Palma

✈ Ryanair tiešais reiss Kauņa - Palma

Pievērsiet uzmanību: Papildus tiešajiem reisiem, Ceļotlēti.lv mājas lapā var rezervēt lidojumu ar pārsēšanām uz Palmu, Maljorku. Reisi ar pārsēšanām gandrīz vienmēr ir lētāki, nekā tiešie reisi! 

Papildus pierastajiem lidojuma variantiem, Ceļotlēti.lv piedāvā rezervēt unikālu variantu -  lidojumi uz Ibizu no Rīgas:

Nesavienoti Low-Cost aviokompāniju reisi

Ryanair / WizzAir / Norwegian / easyJet - pārsēšanās var būt Londonā, Bistolē, Kopenhāgenā un citur (pārsēšanās laiks aptuveni 5 - 20 stundas): 

✈  Lidojuma maršruts: Rīga - Bristole (BRS) Bristol Airport Palma

✈  Lidojuma maršrutsRīga -  Londona (LTN) Luton Airport - Palma

✈  Lidojuma maršrutsRīga - Kopenhāgena (CPH) Kastrup - Palma

Ceļotlēti.lv informē tiešie reisi uz Palma de Maljorka no Rīgas, Viļņas NELIDO!

Ceļotlēti.lv piedāvā AKCIJAS cenas uz Palmu, Maljorku, kā arī akcijas cenas uz Spāniju:

Mājas lapā Ceļotlēti.lv Tu vienmēr atradīsi lētākas aviobiļetes uz Spāniju un lētākas aviobiļetes uz Palmu, Maljorku! Ceļotlēti.lv piedāvā aviokompānijas Ryanair pievilcīgas cenas uz Palmu - Maljorkas salu un citām Spānijas pilsētām! Mājas lapā ir iespējams rezervēt lidojumu uz Palmu de MaljorkuSpāniju arī ar pārsēšanām. Izmanto Ceļotlēti.lv un vienmēr saņem lētas aviobiļetes un ērtus lidojumus!  

Ceļotlēti.lv brīdina: ja nevēlies tērēt daudz naudas aviobiļešu iegādei, rezervē aviobiļetes laicīgi! 

Ja vēlies rezervēt aviobiļetes no Latvijas un rezervēt aviobiļetes no Rīgas spied → šeit
Ja vēlies rezervēt aviobiļetes no Latvijas un rezervēt aviobiļetes no Liepājas spied → šeit
Ja vēlies rezervēt aviobiļetes no Lietuvas un rezervēt aviobiļetes no Viļņas spied → šeit
Ja vēlies rezervēt aviobiļetes no Lietuvas un rezervēt aviobiļetes no Kauņas spied → šeit
Ja vēlies rezervēt aviobiļetes no Igaunijas un rezervēt aviobiļetes no Tallinas spied → šeit

Vienmēr lētāk, vienmēr ērtāk – Tavs Ceļotlēti.lv

Rezervēt aviobiļeti → šeit
Letāko cenu meklētājs → šeit
☎ (+371) 2970 1117
✉ info@avioagents.lv

 

Vēl labāki piedāvājumi
Saņem labākos un lētākos aviobiļešu piedāvājumus vienu reizi nedēļā